Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-03-23 15:49:33

xpiotr
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-03-23
Posty: 3

problemy z cewkÄ… moczowÄ… i jÄ…drami

od roku męczyły mnie stany zapalne cewki, nawracały, niestety kilka tygodni temu doszło zapalenie jąder
byłem u urologa już 3 razy, już mam 3 antybiotyk, przy przepisywaniu 3 antybiotyku lekarz zrobił mi wymaz z cewki i kazał przyjść za 3 tygodnie po wyniki i na dalsze leczenie jak nie będzie poprawy.

1. czy lekarz dobrze zrobił że w trakcie brania różnych antybiotyków zrobił wymaz z cewki ?czy nie będzie sfałszowany?ale objawy nie ustały to chyba te brane antybiotyki nie mają wpływu na wymaz?

2. lekarz mówił że mam brać nawet ibuprom jak będzie mnie boleć jądro, bólu praktycznie nie ma ale czuję dyskomfort przy chodzeniu, do kiedy mam brać ibuprom? jak myślicie

Offline

 

#2 2012-03-23 22:58:12

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: problemy z cewkÄ… moczowÄ… i jÄ…drami

ja się nie znam na męskich sprawach tu musi wypowiedzieć się męska część forumowiczów.
Jeżeli chodzi o wyniki to mogą być zafałszowane ale nie muszą, mnie też zdarzało się robić badania na abaxach lub zaraz po i jak były bakterie to wychodziły.
Jak bardzo boli to trzeba coś p/bólowego wziąć ale to nie leczenie. Mnie pomaga paracetamol.

Offline

 

#3 2012-03-29 18:16:21

xpiotr
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-03-23
Posty: 3

Re: problemy z cewkÄ… moczowÄ… i jÄ…drami

odebrałem wynik ujemny hmm dobrze to i zarazem źle, z cewką już jest wyraźna poprawa chyba za sprawą obecnie branego unidox solutab, właśnie biorę ostatnią tabletkę ale z jądrami nie do końca jest ok,
z dziewczyna zabezpieczamy się aktualnie, niedługo mam kolejną wizytę u urologa , zrobię przerwę po antybiotykach i znowu powtórzę badanie na własną ręke
oczywiście w tej sytuacji dziewczyna musi też się przebadać?

Offline

 

#4 2012-03-29 23:00:59

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: problemy z cewkÄ… moczowÄ… i jÄ…drami

Wynik może być fałszywie ujemny, jeśli badanie robione w trakcie antybiotykoterapii.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2012-03-30 09:27:51

Dodan
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 425

Re: problemy z cewkÄ… moczowÄ… i jÄ…drami

Zrob posiew nasienia i moczu, wymaz z cewki u faceta nieczego nie daje i nic nie wnosi do sprawy

Offline

 

#6 2012-04-02 14:16:18

xpiotr
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-03-23
Posty: 3

Re: problemy z cewkÄ… moczowÄ… i jÄ…drami

byłem ponownie u urologa, lekarz powiedział że nie widzi potrzeby robienia dalszych badań ponieważ dostałem 3 antybiotyki które wybiłyby wszystko

powiedział że jakby coś się działo z jądrami to żeby przyjść

Offline

 

#7 2012-04-14 20:19:46

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: problemy z cewkÄ… moczowÄ… i jÄ…drami

Oooo... jak to medycyna poszła do przodu... Trzy tygodnie antybiotyku, znaczy się - wyleczony, a jak fakty są inne, to tym gorzej dla faktów. To rewolucja! Borelka? Trzy tygodnie aboxów i pacjent formalnie uleczony. Rak? Jedna chemia i w karcie wpisujemy - wyleczony. Ciąża? Zaszła, to ma urodzić, bo takie prawa natury - i za 40 tygodni wpisujemy: urodziła, nie będzie nam tam pitolić, że w 9. tygodniu poroniła! I po 10 miesiącach śledztwo, co z dzieciakiem, bo sąsiedzi wózka nie widzą.

Ja widzę, że ten mój thriller medyczny to będzie miał objętość co najmniej "Quo vadis"...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson