Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#101 2009-02-25 07:27:52

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: nawracajÄ…ce zapalenia

A ja cwiczac zwyklego Kegla nie umiem dobrze rozluznic miesni krocza. Rozumiem Karolina ze u Ciebie dwa epizody rozluznienia to nie czucie bolu tak? Ja nie czuje zebym rozluzniala te partie ale tez nie czuje zadnego spiecia krocza o kt mowil lekarz. Ni hu hu nie mam nad tym kontroli. Karolina moze wlasnie te epizody u Ciebie beda coraz czestsze. Wieczorkiem przyjrze sie dokladnie tej str z plytka co wyslalas Mamba. Juz tam zerkalam ale na moment.

Offline

 

#102 2009-02-25 09:56:04

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: nawracajÄ…ce zapalenia

Nie, za dobrze by było. To rozluźnienie to po prostu uczucie "niespięcia", bo normalnie to mięśnie mam napięte jak kamień i nie mam nad nimi kontroli. Ale to chyba nie krocze jako takie, tylko te mięśnie "w środku", tak jakby za spojeniem łonowym, ale tak głęboko w środku.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#103 2009-02-25 12:17:08

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: nawracajÄ…ce zapalenia

No to ja nie znam siebie kompletnie. Mam rzekomo bardzo spiete wsz w srodku i trzeba bylo tasme wkladac kawalek po kawalku rozdzierajac miesnie. Chryste ja nie czuje tego spiecia, czuje sie normalnie od dolu i w zyciu nie umialabym ich w jakikolwiek sp rozluznic. A zawsze myslalam ze dobrze znam swoj organizm. Juz pomyslalam przez chwile Karolino ze moze nie czulas wtedy bolu. Szkoda, ze tak nie jest ale mam nadzieje ze to mozliwe i ze sie uda. Nie orientujesz sie czy taki Pilates tez moze pomoc w rozluznieniu miesni tam w srodku? Mysle o systemie cwiczen na dolna czesc ledzwiowa? Cos chyba powinien ruszyc w kwestii dna miednicy. Sama juz zglupialam

Offline

 

#104 2009-02-25 12:34:19

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: nawracajÄ…ce zapalenia

Nie wiem, ale mam wątpliwości. O ile wiem, Pilates ma rozluźnić mięśnie "zewnętrzne", nie wiem, czy na dno miednicy działa. A czemu nie chcesz spróbować "A Haeadache in the Pelvis"?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#105 2009-02-25 14:55:10

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: nawracajÄ…ce zapalenia

Karolino chce sprobowac tylko ciagle nie kupilam ksiazki. A w miedzyczasie lekarz mowil mi ze cwiczenia Kegla rowniez ucza rozluznienia wiec maja mi sie niby przydac. Cokolwiek mialoby znaczyc rozluznienie miesni to jedynie mam bole i sama nie wiem czego. Nie wiem czy to na skutek cwiczen ale zbieglo mi sie w terminie. Karolina Ty chyba mowilas o tym ze w ktoryms wydaniu kasiazki nie ma cwiczen dla kobiet a w ktoryms sa tak? Czy cos pokielbasilam?

Offline

 

#106 2009-02-25 17:49:18

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: nawracajÄ…ce zapalenia

W piątym są na pewno, w postaci takiej książeczki czarno-białej, dołączonej do książki właściwej.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson