Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2006-07-31 23:01:23

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Badanie w kierunku chlamydii - opinie

Miałam badania z krwi (przeciwciała). Słyszałam jednak sprzeczne opinie. Jedni twierdzą, że wiarygodniejszy jest wymaz, inni - że brak przeciwciał (wynik ujemny) też jest miarodajny. Ostatnio znowu (Tunia, być może cytuję Ciebie, popraw, jeśli się mylę) doszły mnie słuchy, jakoby najbardziej wiarygodne było badanie genetyczne. A jakie Wy macie opinie na ten temat, od Waszych lekarzy bądź osób, u których dany typ badania dał prezycyjniejsze wyniki itp.?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2006-07-31 23:42:02

Tunia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-26
Posty: 134

Re: Badanie w kierunku chlamydii - opinie

Ja miałam badania z krwi, wymaz też, co do wymazu to raczej jest niepewny, tzn. chlamydie przebywają często wewnątrz komórek i wówczas nic nie wyjdzie, a utrafić w moment, kiedy akurat są poza komórkami jest dość trudno...jeśli chodzi o chlamydie, to na kafeterię zaglądał czasem Matlasz, który z racji przebytych kłopotów stał sie ekspertem od chlamydii i Jego wiedza na temat chlamydii i ich leczenia - moim zdaniem - wykracza poza wiedzę wiekszości lekarzy.

Offline

 

#3 2006-08-31 14:31:49

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Badanie w kierunku chlamydii - opinie

Rowniez mialem z krwi komplet robiony i takze czytalem wiele opini ze badanie takie jest pewniejsze niz wymaz ktory zreszta do najprzyjemniejszych rzeczy podobno nienalezy zwlaszcza w tej "naszej przypadlosci".Tak sobie przypomnialem ze na kafeteri w znajomym nam temacie o zp byla dyskusja na temat rodzajow badan i wyszlo ze wlasnie badanie z krwi jest najpewniejsze.

Offline

 

#4 2006-11-14 12:25:53

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Badanie w kierunku chlamydii - opinie


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2006-11-26 10:48:11

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Badanie w kierunku chlamydii - opinie

Rozmowy o chlamydiach w "Laboratorium", zamykam wÄ…tek.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson