Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-03-07 10:06:27

nnsg
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 3

Szukam Specjalisty!!!

witam wszystkim,od lat cierpie na przewlekle zapalenia pecherza..w swoim zyciu przezylam kalibracje cewki,odmiedniczkowe zapalenie nerek i dwa zabiegi wypalania leukoplaki z pecherza.To ona spedza mi sen z powiek...niby jestem juz 3miesiace po zabiegu,a zapalenia pecherza mam srednio raz na 2tyg.moj urolog juz sam rozklada rece...nie jest w stanie stwierdzic co wywoluje ciagle infekcje,i czy to oby napewno tylko leukoplakia.wyslal mnie do ginekologa,on mi zrobil badania hormonow,usg i nadal nic niby wszystko wporzadku...wyszla mi aby podwyzszona prolaktyna,ale to najprawdopodobniej od lekow antydepresyjnych...ja juz mam naprawde tego dosyc tego ciaglego bolu,jestem mloda mezatka(21lat)i nie wspomne jak to sie odbija na moim zyciu sexualnym,ktorego nie ma z przyczyn prostych to powoduje jeszcze gorsze infekcje..Prosze o pomoc moze ktos z Was borykal sie z czyms podobnym..bo ja juz nie wiem do kad mam isc , do jakiego lekarza...i czy wogule to ma sens...moze po prostu jestem na to skazana do konca zycia:(PROSZE moze ktos zna jakiegos specjaliste ktory mi pomoze!!!!

Offline

 

#2 2009-03-07 12:20:29

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Szukam Specjalisty!!!

a skąd jesteś? bo ja Ci mogę dać namiary do dobrego urologa w szczecinie.

Offline

 

#3 2009-03-13 17:28:03

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Szukam Specjalisty!!!

ale pisz w temacie, jakiego specjalisty szukasz i gdzie.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson