Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2006-10-01 11:19:58

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Rozmowy na forum vs. rozmowy prywatne

Drodzy forumowicze! Rozumiem potrzebę zacieśniania więzów przyjaźni smile, ale forum nie będzie spełniało swojej roli, jeśli dyskusje na temat dolegliwości i możliwości ich usunięcia będziecie prowadzić w prywatnej korespondencji. Portal powstał po to, by jak najwięcej chorych mogło uzyskać pomoc. Nie prowadźcie prywatnych konsultacji poza nim, bo istnienie serwisu stanie się bezcelowe.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2006-10-04 19:48:30

Tunia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-26
Posty: 134

Re: Rozmowy na forum vs. rozmowy prywatne

Również dołączam się do prośby, przy szerszej wymianie doświadczeń, pomysłów i informacji łatwiej będzie pomóc sobie, jak również pomóc innym - nawet tylko czytającym smile a o to w końcu chodzi smile

Offline

 

#3 2006-10-04 20:42:48

Aga
Zbanowany
Zarejestrowany: 2006-06-16
Posty: 210

Re: Rozmowy na forum vs. rozmowy prywatne

popieram:)

Offline

 

#4 2006-10-09 09:52:36

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Rozmowy na forum vs. rozmowy prywatne

Wobec pojawiających się próśb o kontakt na GG i sygnałów o prowadzeniu porad i dyskusji związanych z chorobami pęcherza poza forum - powtarzam: to forum ma służyć wszystkim, jeżeli bedziemy się kontaktować na privie (słowa te kieruję również pod adresem forumowego urologa), to ja je mogę od razu zamknąć. Gdyby np. Tunia poprzestała na poradach w mailu do mnie, nie mielibyście namiarów na panią bakteriolog. A to znacznie utrudniło sprawę, nieprawdaż? Proszę więc o wymianę doświadczeń i porady udzielone NA FORUM.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson