Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2007-12-07 19:21:36

scmegan
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-12-07
Posty: 1

vesicare a alkohol

czesc wszystkim mam takie pytanko, wlasnie zaczelam brac vesicare ( overactive bladder) i zatanawia mnie jedna kwestia a mianowicie czy vesicare przeszkadza w zyciu codzinnym?? W krotce zbliza sie sylwester no i ciekawi mnie czy alkohol ma jakikolwiek wplyw na ten lek, w ulotce napisane jest rowniez ze vesicare moze powodowac zwiekszona potliwosc a aby unikac przegrzania i goracych pomieszczen. Uprawiam czynnie sporty, biegam, joga i czasem solarium, czy w dalszym ciagu moge upraiwac taki tryb zycia?  z gory dzikuje za odpowiedzi

Offline

 

#2 2007-12-27 17:08:40

Asia
Użytkownik
SkÄ…d: Pomorskie
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 16

Re: vesicare a alkohol

Witam,
od 2 tygodni biore vesicare (pierwsze moje opakowanie). Z tego, co zauwazylam to ma o wiele mniejsze skutki uboczne od driptane ktory bralam do tej pory. Moj komfort zycia sie poprawil: nie mam suchosci w ustach, ani zawrotow glowy, dluzej moge utrzymac mocz - jednym slowem same plusy. Jedyny minus to bardzo wysoka cena, ostatnio kupilam w promocji 99,99 dawke na jeden miesiac. 
Jesli chodzi o mnie, to nie zauwazylam zadnych niepokojacych objawow w polaczeniu Vesicare z winem czy piwem. A jak bralam driptane czy ditropan to czulam ze wtedy te leki bardzo potegowaly dzialanie alkoholu. Mam nadzieje ze vesicare pojawi sie na liscie lekow refundowanych.

Offline

 

#3 2007-12-27 18:16:01

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: vesicare a alkohol

Ale nie przesadzaj smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson