Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-01-27 17:59:53

sokzczeresni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-27
Posty: 2

pomozcie... jakie badania?

kolejna historia... poradzcie, co robic...

od 15 roku zycia (teraz 23l.) mam zapalenia pecherza; najpier byly dosc lekkie, tylko szczypanie przy oddawaniu moczu i czeste parcie na pecherz, potem takze bol pomiedzy wizytami w toalecie, coraz wiekszy, takze po stosunku i przy wiekszym stresie, w najgorszych chwilach jest krwiomocz, raz kolka nerkowa.
bakterii nie mam zadnych, piasku tez podobno nie - tak wynika z cystoskopii i badan posiewowych. na ogol biore furagin i ciphin, pomaga na jakis czs, a potemn znowu jest bardzo zle... choruje srednio raz w miesiacu. postanowilam cos z tym zrobic, ale nie wiemco. nie mam dobrego lekarza, moze wy mi powiecie, jakie badania powinnam zrobic?
bardzo was prosze o rade, bo juz mam dosyc dni wycietych z zycia:(

Offline

 

#2 2008-01-27 18:52:25

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: pomozcie... jakie badania?

Skoro pomagają Ci antybiotyki to moim zdaniem kwesta bakterii. Powtórzyłabym na Twoim miejscu posiewy w dobrym laboratorium. A ginekologicznie wszystko jest ok?

Offline

 

#3 2008-01-27 19:56:18

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: pomozcie... jakie badania?

Cystoskopia czy cytologia? Co masz w wynikach? SkÄ…d jesteÅ›?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2008-01-27 22:05:29

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: pomozcie... jakie badania?

No i moze hormony zrob bo skoro dopada w jakichs konkretnych dniach to moze tez sprawa hormonow dodatkowo? Ten raz w miesiacu nie wiaze sie jakos z cyklem?

Offline

 

#5 2008-01-29 11:30:18

sokzczeresni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-27
Posty: 2

Re: pomozcie... jakie badania?

robiona mialam cystoskopie. wynik opisowy, wszystko gladziutko i pieknie wyszlo. cytologie tez robie regularnie, wszystko jest ok. ale z ginekologia i hormonami tez mam problemy - ciagle grzybice pochwy, za niskie estrogeny i za wysoki progesteron. ale ten raz w miesiacu to srednia roczna raczej, wiec nie sadze zeby bylo powiazane z cyklem - miewam czasem, 2 miesiace bez a potem 4 razy w ciagu miesiaca po 3-4 dni... nie wiem jak to leczyc, co z tym robic,, ani co jest przyczyna a co skutkiem:/ sluchajcie,a moze to po prostu grzybica jakas wlasnie? to mozliwe?
z tym posiewem to fakt, powtorze go, jak tylko odczekam troche po obecnym furaginie...
a tak w ogole jestem z gdyni. smile

Offline

 

#6 2008-01-29 15:26:19

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: pomozcie... jakie badania?

Wiesz co z tego co ja sie orientuje to za niskie estrogeny tez moga byc odczuwalne dla pecherza i dla sluzowek. Grzybica dawac moze jak najbardziej objawy ja bym tu poszukala tez

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson