Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2008-01-29 12:51:17

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

Dziewczyny podajecie mi proszę adres i tel jak możecie gdzie przyjmuje ten dr Malczyński. To jest urolog? jaka jest cena wizyty i ile trzeba czekać na nią? dzięki bardzo!

Offline

 

#52 2008-01-29 13:15:15

anaB
Użytkownik
SkÄ…d: pomorskie
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 356

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

autoszczepionka pomogla w jakimś stopniu. teraz jestem na etapie zbierania pieniążków na kolejną wizyte w lab. w swoim watku mam dokładnie opisany przebieg choroby. pomogla glownie na kaszel, katar, zatoki i znacznie zlagodzila pęcherz, ale nie do końca. nie pamietam ile się bierze szczpionkę. wg ścisłych wskazań pani Doroty:) a antybiotyki brałam krotko bo ok 3 tygodni i jakies leki dopochwowe. potem tylko zioła itp. teraz wegetuje;/ Jesli wyjda Ci bakterie w pochwie to dobrze iść do ginekologa oczywiście a jesli tylko pęcherz to urolog lub jak pisalam lekarz pierwszego kontaktu. nie ma co faszerowac sie lekami na akord. na wszytsko przyjdzie czas:)

Offline

 

#53 2008-01-29 14:12:02

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

nie przeszły Ci jeszcze wszystkie objawy? szkoda, mam nadzieję, że nie za wiele Ci wyjdzie w badaniu wink

Offline

 

#54 2008-01-29 18:32:26

anaB
Użytkownik
SkÄ…d: pomorskie
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 356

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

hehe, nie no nie przeszÅ‚y.  jest ulga ale leczenie pÄ™cherza to "zabawa" na lata hmm Gdyby przeszÅ‚o to by mnie nie byÅ‚o na forum, bo po co wracac do problemów?? wink
Zauważ, że na forum jest ok 200 uzytkowników i Ci starsi stażem forumowym udzielaja sie już nieczęsto, z racji tego, że nasze leczenie stoi w miejscu!!!!!! sami nie potrafimy sobie wzajemnie pomoc, możemy tylko radzic się, ale bez fachowej opieki lekarza i możliwości - dostep do leków i badań, niewiele zdziałamy;( Faszerujemy sie dziwnymi lekami, ciagle tylko wymieniamy radami jaki lekarz dobry a ktorego unikać, jakie nowości w świecie żurawiny i ziół. i tak naprawde czekamy na cud, mamy nadzieję, że ktoś zainteresuje sie chorobami pęcherza.

Offline

 

#55 2008-01-29 20:22:01

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

ja też mam taką nadziejęwink ale rzeczywiście masz rację, czasem aż głupio przyznać jak czytam to wszystko to mi się już nie chce walczyć bo widzę ile to trwa ;( no ale wyleczymy sięwink a Ty może byłaś u tego dr Malczyńskiego??

Offline

 

#56 2008-01-29 21:32:45

anaB
Użytkownik
SkÄ…d: pomorskie
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 356

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

nie byłam bo do warszawy mam 500km smile wpisz w wyszukiwarce na forum znajdziesz troche opinii o nim

Offline

 

#57 2008-01-30 11:44:24

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

wpisałam, ale nie znajduje mi żadnych rezultatów:// nie wiesz od kogo mogę uzyskać te info?

Offline

 

#58 2008-01-30 13:39:51

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

i jeszcze jedno powiedzcie, jeżeli któraś z Was wie, jaka różnica jest w objawach jak się ma "zwykłe" bakterie a chlamydie?

Offline

 

#59 2008-01-30 19:18:04

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

W samych objawach to chyba żadnej specjalnej nie ma...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#60 2008-01-30 19:52:30

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

Jedynym pewnym rozwiązaniem evi bedzie chyba zrobienie testu. Ja mam bakterie a objawy prawie jak przy grzybach, więc sama widzisz, że różnie to bywa...

Offline

 

#61 2008-01-30 20:13:54

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

no wiem wiem masz racjÄ™;/

Offline

 

#62 2008-01-30 20:17:13

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

no tak ja wiem, że trzeba się przebadać tylko myślę nad jedną rzeczą... jak zawsze miałam problem z pęcherzem to wydaje mi się, że brałam na 90% doxycyclinum i mi przechodziło, a wiem że sostuje się to przy chamydii,,, teraz nikt mi nie przepisał doxycyclinum, bo mówili, że to nie na pęcherz, wczesniej miałam ponieważ mama mi przynosiła recepty, jak pisałam jest służba zdrowia i teraz mnie tak trzyma. Wiem, że nie powinnam tak robić tylko ja sobie pomyslałam, że jak przeleczę się jedną dawką doxy to może ustąpią mi te objawy, skończę antybiotyk, odczekam i pójdę na wszystkie niezbędne badania łącznie z inżynierską co myślicie?? wiem, że pewnie powinnam to zrobić wpierw?? ale wiecie doskonale pewnie jak to jest jak boli.... jak się nie chce tego bólu... tym bardziej, że przeniosłam wyjazd na narty, miałam jechać teraz od piątku na koniec lutego i boję się, że z odstawieniem, wynikami lekarzem się nie wyrobię i wtedy też mnie będzie bolało i też nie pojadę, bo z tego własnie powodu zrezygnmowałam teraz:///

Offline

 

#63 2008-01-31 09:34:31

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

a

Offline

 

#64 2008-01-31 14:30:11

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

Evi ja niby tez nie mam objawow procz zaparc choc tez na 100 % nie wiadomo czy to od lamblii. To bardzo dobrze ze nie masz objawow bo ludzie sie mecza z bolami brzucha wymiotami biegunkami na zmiane z zaparciami. A czemu wogole badalas sie w kierunku pasozytow bo ktos bliski mial?

Offline

 

#65 2008-01-31 14:43:30

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

wiesz co to było w ogóle przypadek, ponieważ nie mieszkam z mamą, ale byłam wtedy w domu i mam mi powiedziała, że wyszły jej i mojemu bratu robaki, ja zrozumiałam, że lamblie więc kazała mi się zbadać, zbadałam się i wyszły pozytywnie od razu przeleczyłam siebie i mojego narzeczonego, bo mieszkamy razem. Okazało się jednak, że moja mam mówiła o glizcie a nie lambliach, bo oni to mieli;) i tak sobie teraz pomyślałam, że może to też mam, ale było to jakieś pół roku temu.

Offline

 

#66 2008-01-31 15:01:29

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

Evi mi sie wydaje ze glizda czy glista nie wiem jak sie to pisze widoczna jest w kale dla oka ludzkiego bo ma na pewno pare cm i bys zobaczyla. I mysle ze mialabys objawy, przynajmniej tak mi sie wydaje

Offline

 

#67 2008-01-31 15:11:02

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

nie nie jest widoczna, bo ona "łazi" w Tobie w środku:// i jest jeszcze z nią tak, że ona Ci tylko i wyłącznie w kale wyjdzie jak znosi jajka, a jak nie to nie wyjdzie wcale. A moja mama nie miała objawów. aha glista wink

Offline

 

#68 2008-01-31 15:41:32

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

O widzisz to jeszcze lepsze przyjemniaczki. Wiem ze kiedys mama mi opowiadala ze moj brat mial ciagle objawy robali i zobaczyla w kale gliste dluga. Mowila ze tak sie przestraszyla ze dzieciaka nafeszerowala jakims ciezkim lekiem na glisty i tasiemce z grubej rury ale pomoglo. Wstreciuchy musial ich miec tyle ze wylazily ze wszech stron. Fuj. A ja pracuje z dziecmi, one ciagle maja bolace brzuchy. No ale coz nic co ludzkie nie jest nam obce i tak trzeba myslec. Ja sie tak naczytalam swego czasu na temat drozdzy pasozytow ze przestalam jesc slodycze

Offline

 

#69 2008-01-31 15:44:41

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

daj spokój muslielibyśmy nic nie jesć i ciągle się leczyć, ja niektóre rzeczy olewam bo jakby się człowiek tak wszystkim chciał przejmować....
a co myślisz na ten temat co pisałam:
jak zawsze miałam problem z pęcherzem to wydaje mi się, że brałam na 90% doxycyclinum i mi przechodziło, a wiem że sostuje się to przy chamydii,,, teraz nikt mi nie przepisał doxycyclinum, bo mówili, że to nie na pęcherz, wczesniej miałam ponieważ mama mi przynosiła recepty, jak pisałam jest służba zdrowia i teraz mnie tak trzyma. Wiem, że nie powinnam tak robić tylko ja sobie pomyslałam, że jak przeleczę się jedną dawką doxy to może ustąpią mi te objawy, skończę antybiotyk, odczekam i pójdę na wszystkie niezbędne badania łącznie z inżynierską co myślicie?? wiem, że pewnie powinnam to zrobić wpierw?? ale wiecie doskonale pewnie jak to jest jak boli.... jak się nie chce tego bólu... tym bardziej, że przeniosłam wyjazd na narty, miałam jechać teraz od piątku na koniec lutego i boję się, że z odstawieniem, wynikami lekarzem się nie wyrobię i wtedy też mnie będzie bolało i też nie pojadę, bo z tego własnie powodu zrezygnmowałam teraz:///

Offline

 

#70 2008-01-31 15:44:47

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

Tak czytam o tym i mi sie niedobrze robi;/ huuuj. A myslisz Madziu ze drozdze, pasozyty robia sie tylko od jedzenia slodyczy?

Offline

 

#71 2008-01-31 15:46:53

Mam dosc23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 1118

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

Dokladnie dobrze napisalas Evi musielibysmy nic nie jesc i ciagle uwazac na diete i ograniczac slodycze;/ niewiem jak dla mnie to jakas pierd... paranoja!! bo znam ludzi ktorzy jedza takie swinstwa i sa zdrowi, a my ciagle jakies specyfiki w siebie wpychamy i jest coraz gorzej;/ Pierd.. sprawiedliwosc.. sory ale taka prawda!!!!!!

Offline

 

#72 2008-01-31 15:49:18

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

wiem o czym mówisz rozumiem...;///
doradzćie mi co mam zrobić z tymi badaniam, chodzi o to co powyżej bo nie wiem,a  zaraz lecÄ™ do lekarza...

Offline

 

#73 2008-01-31 16:40:13

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

Macie racje czasem trzeba olac bo moze szlag trafic czlowieka. Evi ja bym na 100% nie brala doxy tylko wyslala na inzynierska material. Taka juz jestem, widzisz ja doxycykline bralam w formie unidoxu na zapalenie czegos tam jakis wiezadel macicznych i g.. pomogla. Dlatego ja bym sie nie bawila w leki tylko zrobila badania, potem leczylabym sie zgodnie z antybiogramem albo autoszczepionka co i tak nie wiadomo czy pomoze jak sie zdazylas zorientowac

Offline

 

#74 2008-01-31 19:31:32

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

wróciłam od ginka. Wzielam jednak doxy, ponieważ on stwierdził, że jednak to chlamydia, z wywiadu i obejrzenia "od środka". Zrobiłam też badanie w tym kierunku to genetyczne, ale wynik dopiero za 2-3 tyg hmm/ mówiłam, że na razie może nie będę brała leków na to tylko zrobię posiewy itp. ale on stwierdził, że widzi, że jednak z tym coś jest nie tak i żebym zaczęła jednka brać, bo nie chce aby mi się dalej rozniosło bo on widzi na razie na szyjce, a ta bakteria prowadzi nawet nieleczona do bezpłoności. Aha mam jeszcze jeden objaw, który na to wskazuje, mianowicie boli mnie podczas stosunku i po czy Wy też tak macie??

Offline

 

#75 2008-01-31 20:03:33

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Błagam pomóżcie, bo chyba oszaleję ;((((

To może być objaw ogólnie obolałości w obrębie miednicy, choć też podobno endometrioza tak lubi się objawić. O endo więcej wie BaBarella, ale ostatnio coś nas zaniedbuje smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson