Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-03-21 18:40:50

kukusie
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 33

Proteus mirabilis

Synek miał ponad rok jak miał zapalenie pęcherza , miał czerwonego siusiaczka i go bolało przy sikaniu.dodam, że miał sklejony napletek i dopiero po tej infekcji pediatra mu go na siłę , bez uprzedzenia odkleiła.brrrr!
Po leczeniu Baktrimem zrobiłam posiew bakteria była nadal(teraz wiem , że baktrim na nia nie działa) mały dostał Duomox.po jakims czasi znów posiew bakteria jest.synkowi szybko zbiera się wydzielina pod napletkiem, wystarczy , że mu dzien nie umyję.Tak sobie wydedukowałam, ze może ta bakteria pod napletkim jest i zaczęłam mu codzienie płukać citroseptem, po miesiacu 0 bakterii.Potem robiłam jeszcze często posiewy, bakterii brak.ostatnio znów kontrola 9teraz synek ma 4 lata) i bakteria jest, przyznam ,że zaniebałam troszę higienę i nie myłam u siusiaczka codziennie.
Miano 10^3.lekarka mówi , że nie leczyć, bo nie ma kompletnie żadnych objawów.Na posiewie pisało jescze , że możliwa kolonizacja w cewce.
Myslę, że dobrze się ta Bakteria czyje?Zastanawiam się czy ona tam może byc, ale nie przynosić szkody?Przeciez jak ona taka upierdliwa to nie będę go szpikować antybiotykami?Na furagine jest niewrażliwa.hmn.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson