Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-04-11 15:22:18

Zdesperowana_Nastolatka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-04-11
Posty: 1

psychiatra Warszawa szukam

czesc
mam 16 lat i problem z pecherzem na tyle psychicznym chyba na tle szkoly cigle chce mi sie siku jak siedze na lekcjach nawet musze wychodzic co 5 minut ;/ to jest okropne trwa to juz od pazdziernika,moja lekarz polecila mi psychiatre ale jest problem bo mam dopiero 16 lat i powiedzial ze mie nie przyjmie bo jestem za mloda a mi zalerzy na czasie bo 22-23 mam koncowe egzaminy gimnazujm i nie wiem co zrobic ,na probnym wychodzila co 5 minut sad ja sie wstydze tego problemu bo to trwa juz tyle czasu.. i nie wime co zrobic mama zwonila do roznych psyhiatrow itp ale terminy najwczesniej na czerwiec a mi leki uspakajce sa potrzene teraz. Mozecie mi polecic jakiegos psychiatre w warszawie ?

Offline

 

#2 2008-04-11 17:26:27

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: psychiatra Warszawa szukam

Trzymaj się zasad konstruowania tematów w tym wątku.
Napisz w Co mi jest o swoich problemach. Akurat psychogenność diagnozuje się PO WYKLUCZENIU podłoża organicznego, czyli jeśli wszystkie potencjalne jednostki chorobowe są odrzucone na podstawie ujemnych wyników badań.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2008-04-15 21:53:19

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: psychiatra Warszawa szukam

www.psychiatria.waw.pl   Urszula SadÅ‚owska tel 0 - 608 098 177 wizyta 150 zl. termin jeden dzien

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson