Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-05-20 14:10:53

karucha
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 4

co mi moze dolegac?

mam taki problem od kilku miesiecy mam chory pechez przejawiajacy sie w nieustannum uczuciu pelnego pecheza i bolu towarzyszącego po oproznieniu..ok 4 miesiecy temu zaczal temu towarzyszyc bol w prawej pachwinie...wykonywalam wielokrotnie badanie moczu oraz badania usg narzadow rodnych i badanie czystosci pochwy i wszystkie sa w porzadku ,zazywalam podstawowe leki na pechez takie jak furagine ,urosept ,ale ból i temu towarzyszace odczucia wciaz nie ustepuja,ostanio mialam 1-dniowe krwawienie miesiaczkowe ...prosze o jakas rade bo jestem bezsilna

Offline

 

#2 2008-05-20 15:22:01

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: co mi moze dolegac?

Dlaczego masz znaczek mezczyzny ?
Co dokladnie wychodzi w badaniach moczu, napisz moze wszystkie parametry. Bylas u urologa ? Czy mialas robione usg po oddaniu moczu ? Byc moze masz zaleganie moczu i stad to uczucie pelnego pecherza.

Offline

 

#3 2008-05-20 18:35:32

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi moze dolegac?

A napisz więcej: czy odczuwasz zmianę bólu i kiedy (dzień, noc, pęcherz a cykl miesiączkowy), jakie miałaś wyniki badań. Czy pogarsza Ci się po kwaśnym, po kawie, po pomidorach, bananach? Nie masz zaburzeń hormonalnych itd.?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2008-05-21 11:44:25

karucha
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 4

Re: co mi moze dolegac?

a wiec tak moje problemy z pęcheżem zaczeły sie zaraz po przyjezdzie do Anglii ok10 miesiecy temu ,zaczynalam wtedy prace w chlodnym miejscu wiec cala wine zrzucialam na przeziebienie pecheza i leczylam sie naturalnymi sposobami robilam gorace kąpiele ,pilam duzo wody z cytryna ,zażywalam furagine ,urosept oraz kilka rodzajów antybiotykow od kolezanek ktore mialy podobne dolegliwosci(wiele dziewczyn mialo zapalenuie pecheza)nastpnie gdy to nie pomagalo uzanalam ze powinnam udac sie do lekarza gdzie zrobiono mi badanie moczu i cytologie ktore wykluczyly bakteryjne powody i (standardowo jak to w anglii na wszystko) przepisano mi ibuprom i furagino podobne angielskie leki,lekarza odwiedzalam kilkakrotnie ale nic nie pogagalo dlatego w lutym wyjechalam do polski i zrobilam podobne badania dołaczajac usg narzadów moczowo-płciowych ,badanie czystosci pochwy ..wszystkie wyszly dobrze..niestety nie pamietam dokladnych parametrow i wskazników ....jedyne co uslyszalam dzien przed powrotem do anglii to to ze mozliwe ze mam piasek w nerkach(ktory milam bedac dzieckiem)obecnie jestem bezsilna uczucie dyskomfortu i bólu w prawej pachwinie nie ustepuje a rad angileskich indyjskich i pakistanskich lekarzy mam dosc...

Offline

 

#5 2008-05-21 11:47:06

karucha
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 4

Re: co mi moze dolegac?

aha i co co mdziwniejsze nie zauwazam zadnych prawidłowosci w nasilaniu sie bólu zwiazanych z cyklem czy jedzeniem ,,jedynie ból w pachwinie wzmaga sie gdy duzo chodze

Offline

 

#6 2008-05-21 13:40:22

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: co mi moze dolegac?

a w tej pachwinie nie masz powiekszonych wezlow chlonnych ?
jesli to moze byc piasek to musisz zakwasic mocz zurawina albo witamina C, bo pewnie odczyn moczu masz zasadowy
i przydaloby sie usg po oddaniu moczu, zeby sprawdzic czy nie zalega w pecherzu

Offline

 

#7 2008-05-21 16:50:34

tersa
Zbanowany
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 41

Re: co mi moze dolegac?

Nie wiem ilemasz lat, ale ból w pachwinie jest typowy dla zmian w stawie biodrowym, tym bardziej, że wiążesz to z długotrwałym chodzeniem. Przecieą nie powiedziane jest, że ma się tylko jedną chorobę. O tym bólu w pachwie wiem od ortopedy - tyle tylko, że ja jestem w wieku emerytalnym. Może wyjaśniło by tp zwykłe zdjęcie rentgenowskie stawu biodrowego.

Offline

 

#8 2008-05-21 18:50:23

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: co mi moze dolegac?

Tak? A ja mam regularnie bóle w pachwinie i myślałam, że to od tętnic i ciśnienia sad...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#9 2008-05-22 11:23:46

tersa
Zbanowany
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 41

Re: co mi moze dolegac?

Nie mam pojęcia jakie mogą byc inne przyczyny tego bólu ( a na pewno są )Czy miewasz też bóle krzyża ? Jeżeli mówiłaś o tym lekarzowi to jak to zinterpretował ?Czy ten ból moiże też pochodzic od zmienionego zapalnie pęcherza ?

Offline

 

#10 2008-05-24 13:24:07

ajpinus
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 138

Re: co mi moze dolegac?

Karucha: cpps@szu.pl

Moze Cie zainteresuje, borykam sie z ta choroba od ponad roku, ale powoli z niej wychodze.
Z jakiej czesci Anglii jestes ??

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson