Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-06-10 10:03:37

Johanna
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-15
Posty: 43

USG Wrocław polecam

Anna Birecka,  rejestracja TYLKO telefoniczna: 607 958 446. Nie jest Å‚atwo sie dodzwonić, rejestrujÄ… tylko raz w tygodniu w okreÅ›lonych godzinach na za tydzieÅ„ lub dwa od momentu rejestracji.
USG trwało w moim przypadku ok. 1,5 h, ze wskazaniem na nerki i pęcherz, bo z tym przyszłam, ale "przy okazji" sprawdza całą resztę - wątrobę, jelita itd. Oceniam jej wiedzę wysoko, widać że sie zna na rzeczy, poza tym nie spieszy się i jeśli z jakiegos powodu trzeba przedłużyć badanie pomimo czekających pod drzwiami następnych pacjentów, to robi to.
Pod względem traktowania pacjenta - bardzo specyficzna kobieta, szorstka, nawet złośliwa, bardzo lubiąca słuchać swojego głosu, lubiąca demonstrowac swoją wiedzę. Ja w którymś momencie właściwie sie już nie odzywałam, po pierwsze z totalnego przerażenia wink po drugie w sumie nie musiałam, bo po przejrzeniu moich różnych wyników badań i zrobieniu USG właciwie wiedziała wszystko. Dostałam masę zdjęć USG i blisko dwustronicowy opis badania. Koszt badania - spory, bo 160 zł, ale w porównaniu do 20-minutowych USG za 80 zł chyba warto.

Offline

 

#2 2008-06-10 17:38:58

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: USG Wrocław polecam

Tak, to chyba ta kobieta. Fajnie, że masz namiar. Najważniejsze jest to, że babka wie co robi. A w jaki dzień tygodnia odbywa się rejestracja?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson