Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-07-12 16:04:00

duszek00
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-07-12
Posty: 1

Urolog, Wrocław - szukam dobrego i "taniego"

Witam!!

Mam 18l i jestem uczniem. Chciałbym usunąć stulejkę we Wrocławiu prywatnie ponieważ "NFZ" ma tendencję do całkowitego obrzezania a taka opcja mnie nie interesuje....
Moglibyście mi poradzić dobrego i najważniejsze - taniego, w przystępnej cenie urologa, który robi taki zabieg ??

Pozdrawiam,
duszek00@gmail.com

Offline

 

#2 2008-07-12 23:47:05

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Urolog, Wrocław - szukam dobrego i "taniego"

wejdz w google i wpisz:  "centrum informacji o stulejce" masz tam adres "Multimedica" WrocÅ‚aw dr Marek Bleda i opis caego przebiegu leczenia, jest tam adres e-mailowy pacjenta: dobryczlowiek@vp.pl  i artykuÅ‚ z dokÅ‚adnym opisem zabiegu (na skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu za darmo) a wstyd jest w Twoim wypadku zupeÅ‚nie niepotrzebny, wszyscy musimy poddawac sie różnym nieprzyjemnym zabiegom i cóż trzeba siÄ™ z tym uporać i traktować to normalnie. link do tego artykuÅ‚u:   http://www.stulejka.com/index.php3?strona=dosw&id=87 pozdrawiam danrom

Offline

 

#3 2008-07-13 10:50:24

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Urolog, Wrocław - szukam dobrego i "taniego"

Beldy nie polecam, ale może przy stulejce się sprawdzi. I na przyszłość pytaj o urologa wrocławskiego w wątku o urologach wrocławskich.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson