Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-11-26 21:35:54

trusia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-01
Posty: 63

Dziwne objawy może cos wam to mówi

CierpiÄ™ na ZP z tym że prawdopodobnie nie bakteryjne a na tle hormonalnym ,zaczęło siÄ™ od wkÅ‚adki domacicznej. Na zagranicznych forach mnóstwo kobiet maiÅ‚o z nia tego typu 'przeboje' a potem to ustepowaÅ‚o po jej wyjeciu. Ja jÄ… wyjęłam i czekam na poprawÄ™. Prawdopodbnie mam podrazniona sluzowkÄ™ pÄ™cherza, co powoduje wieksza podatnosc na infekcje jednakze nie wychoza one w posiewach. Sikam rzadko, tzn. normalnie. strumien mocny. piecze aÅ‚y czas, zwlaszcza jak wczoraj wypiÅ‚am wode gazowana o smaku cytrynowym. CzujÄ™ dziwne uczucie w pochwie i pecherzu, cos a la otarcie bo inaczej tego nazwac nie umiem. Jestem teraz na lekach Macmiror Complex 500 dopochwowo i Macmiror doustnie. Po każdym antybiotyku jest dobrze pare dnie a potem coraz gorzej. MiaÅ‚am takze infekcje bakteryjna na Å‚echtaczce, jutro odbieram wymaz kontrolny, nic juz tam nie widze mysle ze jest wyleczona. BraÅ‚am na nia Augmentin i nie tylko:-) Mysle nad urovaxonem. Mam wizyte u gina-endokrynologa za dwa tygodnie. Co tam jeszcze ..... hmm jak skoncze Macmiror to furaginy 2 tabletki na noc, oliczyc od zakonzcenia Macmiror  tydzieÅ„ i mam zrobic czystoÅ›c pochwy jeszcze raz. Narazie miaÅ‚am badania moczu ogólne caÅ‚kiem dobre, posiwy jaÅ‚owe. Na Å‚echtacze miaÅ‚am Klebiselle pneuniae i faecalis. Czytam że niektórzy to maja kilka lat i popadam w cieżka depresjÄ™. OczywiÅ›cie lecze sie tylko prywatnie. 2 urologów powiedziaÅ‚o że to Å›luzówka, to samo rzekÅ‚ gin-endokrynolog. We wrezsniu miaÅ‚am w moczu azotyny ale potem dostaÅ‚am Cipronex i byÅ‚o o.k. Jestem przerażona. Nic nie robie tylko czytam pÄ™cherz.pl i kafetriÄ™. Mam cysty na jajnkikach, tzn. miaÅ‚am miesiÄ…c temu a teraz to nie wiem. Wiem, że one dajÄ… dodatkowe parcie. Masakra jakaÅ› na niczym siÄ™ nie mogÄ™ skupić mysle o pÄ™cherzu dzieÅ„ i noc.
Teraz biorÄ™:
-provag na odbudowÄ™ flory
- jogurty naturalne
- macmiror jutro ostatni dzien doustnie
- macmiror globulki jeszcze tydzień
- herbaty owocowe, zielone
- nasiadówki rumiankowo-brzozowe
- żel do higieny intymnej rumainkowy
- vit.B, A+E, C, citrosept

Mam doła, czy takie rzeczy sa w ogóle uleczalne???????

Offline

 

#2 2008-11-26 21:38:10

trusia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-01
Posty: 63

Re: Dziwne objawy może cos wam to mówi

przepraszam za literówki to z pośpiechu. Czystość pochwy będę robić pierwszy raz. Ph miałam ostatnio lekko podwyższone ale gin nie stwierdził że wskazuje na infekcję i nie zlecał dalszych badań.

Offline

 

#3 2008-11-26 21:55:04

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Dziwne objawy może cos wam to mówi

może faktycznie masz podrażnioną śluzówkę, i być może masz jakieś bakterie,które niestety w posiewach nie zawsze wychodzą hmm zrób czystość pochwy, może akurat tam coś siedzi.

Offline

 

#4 2008-11-26 21:56:35

trusia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-01
Posty: 63

Re: Dziwne objawy może cos wam to mówi

i czy od podrażnionej sluzówki w pecherzu mogłaby tez piec cewka???

Offline

 

#5 2008-11-26 22:01:32

trusia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-01
Posty: 63

Re: Dziwne objawy może cos wam to mówi

aha i z ta wkładka hormonalną to jest dziwnie bo nie ma na stronie o niej takiego skutku ubocznego ale kilkanaście osób jej uzywajacych zamieściło takie posty na forach zagranicznych. Objawy podobne do moich. Niestety później się juz nie odzywały i nie wiem jak się potoczyły ich pęcherzowe losy.

Offline

 

#6 2008-11-26 22:17:00

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Dziwne objawy może cos wam to mówi

pewnie że cewka może piec od pÄ™cherza, ale jeÅ›li jest to pieczenie to jak dla mnie jest jakiÅ› stan zapalny. A skoro  przy wkÅ‚adkach nie byÅ‚o skutków ubocznych to nie znaczy że wcale ich nie ma, skoro sÄ… osoby których dopadÅ‚y dolegliwoÅ›ci pÄ™cherzowe czy też inne. WkÅ‚adka mogÅ‚a podrażnić Å›luzówkÄ™ przez co wdaÅ‚ siÄ™ stan zapalny,albo silne podrażnienie a to tak czy siak jest podatne na infekcje bakteryjne.

Offline

 

#7 2008-11-27 11:32:05

trusia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-01
Posty: 63

Re: Dziwne objawy może cos wam to mówi

kupilam skoncentrowany plyn ginekologiczny Lactacyd w aptece, daje duza ulge zwlaszcza po kuracji antybiotykowej. Warty swoich 23 zlotych.

Offline

 

#8 2008-11-27 12:43:34

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Dziwne objawy może cos wam to mówi

Trusia przy podraznionej sluzowce tak zewnetrznie pomaga krem Cicatridina, naprawde daje ulge (przynajmniej u mnie), do tego mozna pic witamine A i E bo niby natluszcza sluzowki. Jest jeszcze preparat z kwasem hialuronowym o nazwie Biocel, jeszcze go nie uzywalam. Aha i wydaje mi sie ze cytryna podrazni lepiej moze zostac przy probiotyku, no ale wiadomo kazdy jest inny i trzeba sie poobserwowac.

Offline

 

#9 2008-11-27 21:06:09

trusia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-01
Posty: 63

Re: Dziwne objawy może cos wam to mówi

najgorsze jest to ze ja nie mam pewnosci czy tam na 100% nie ma bakteri, posiewy ujemne ale nie robilam szeregu badan, wymazow z cewki i wymazow z pochwy. Dlatego mam zalamke straszna. Dzwonilam do ginekologa mowi ze to sprawy urologiczne, urolog mowi ze to podloze ginekologiczne. Piecze i boli caly czas tak samo bez zmian. Dzien i noc. A sikam rzadko. Mam niby jakies tam plany leczenia w glowie, ale juz sie tak zlamalam, musze wszystko robic prywatnie. Urolodzy chyba nie wiedza co mi jest bylam u dwoch. Czekam na poprawe ale to juz jest tak zle 2 miesiace. Dzisiaj dostalam normalnie histerii ryczalam i nie moglam sie opanowac.

Offline

 

#10 2008-11-27 21:19:15

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Dziwne objawy może cos wam to mówi

trusia nie denerwuj się.Po pierwsze skoro Twój ginekolog tak twierdzi,zmień ginekologa,idź do innego(który leczy na NFZ)powiedz mu że tamten tak powiedział, po drugie jeśli masz możliwość zrób sobie wymaz z pochwy i cewki, co może zrobić oczywiście ginekolog.Ja miałam robiony wymaz z pochwy ale też nic nie wyszłosad ale może Tobie wyjdzie.A dostałaś skierowanie od rodzinnego do urologa??czy poszłaś prywatnie, bo jeśli prywatnie to jeszcze jedna opcja,prośba rodzinnego o skierowanie na leczenie do urologa na NFZ.

Offline

 

#11 2008-12-02 17:28:02

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Dziwne objawy może cos wam to mówi

Tak jak pisałem tu juz wiele razy-----ogólnie wyglada na to ,że mamy w Polsce jakiegoś wirusa który wzmaga zadawnione stany zapalne--obojętnie na jakiej by one nie były podstawie. Byłem u urologa prywatnie---a tam tłum ludzi !! W przychodni FOZ----co 15 minut pacjent. Lekarze=urolodzy zasuwają jak wnukowie Stachanowa !!!!!!!!!
Druga rzecz====jeśli po każdorazowym braniu antybiotyku było lepiej kilka dni, to raczej jest to sprawa klasyczna i bakterie grają tu główną rolę (jednak wracają bo wirus im to umożliwia). Oczywiście, że po wypiciu kwaśnej wody robi sie gorzej bo śluzówka bardziej się podrażnia......
NO i zrobiłem niechcący wynalazek::::: Brałem se po pół tabl. dziennie furaginu, ale była okazja raz w roku i --napiłem się wina o nazwie : "Trójniak"==miód pitny sikunowaty strasznie, jakość mózgojeba czyli mamrota. W nocy--mało mnie nie wykończyło--człek jest nie przyzwyczajony......
Ale od rana --kilka dni------jest mi o 50% lepiej !!!!!!!! Znaczy, wspomniany wirus nie znosi alkoholu (tak jak opisywany przeze mnie wirus grypowy z zeszłego roku).
A wiec---walimy z gwinta mózgojeby !!!! Serio mówię, no, może takie po 15 złotych butelka , żeby nie przesadzić z obniżeniem poziomu kultury.
Spróbuj---może pomoże ?????????
PS--kto wie , czy to nie ten sam wirus typu zmutowanej grypy prasiej.....

Offline

 

#12 2008-12-02 19:02:24

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Dziwne objawy może cos wam to mówi

Nie chcę Cię rozczarować, ale myślę, że to była jedynie reakcja organizmu na mieszankę alkoholu i bądź co bądź nieobojętnej dla nerek i wątroby furaginy smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson