Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-11-11 01:10:06

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Mutacja grypy ptasiej ? BinLaden ??

Tylko proszę na wstępie nie posądzać mnie o szaleństwo.
Otóż przypadkowo dowiedziałem się parę dni temu, że na Białorusi w szpitalach leży wielu pacjentów (także młodych) z objawami kompletnej awarii układu krążenia. Jak może pamiętacie, rok temu wystąpiłem tu z twierdzeniem, że w Polsce mamy epidemię właśnie tego rodzaju a przypadki bardzo często kończą sie śmiercią. Oraz--mówiłem że brakuje badań wirusologicznych.
Obecnie, objawy na Białorusi są dość podobne, z tym, że dodatkowo występują mikrowylewy w mózgu. Jednak objaw główny-----puchnięcie nóg (awaria tłoczenia lewokomorowego) jest i u nich głównym i rozpoznawczym objawem.
Jednocześnie proszę zauważyć (na tym forum to widać) że od zeszłego roku mamy liczne pogorszenia i pogłębienia zapaleń "pęcherzowych". Uważam,że chodzi o tego samego wirusa, który atakuje 1)-uklad krążenia, 2) układy chore poprzednio na cokolwiek i poglębia objawy (tu-pęcherz).
Postawiłem tezę, że jest to mutacja grypy ptasiej. Nie mam dowodów bezpośrednich, ale  zdumiała mnie info. ,że polscy lekarze zostali wyśmiani przez Kanadyjczyków gdy przekazali wiadomość ,że w Polsce było dotąd 8 przypadków tej grypy----ale nikt nie zmarł !!!!! Oczywisty idiotyczny fałsz, bo grypa ptasia daje około 50--60 % zgonów i nie ma od tego odchyleń w żadnym kraju . WNIOSEK--Polacy podają kompletne idiotyzmy i jakby nie panują nad sytuacją ( w rozumieniu propagandowym oraz medycznym, na forum międzynarodowym).
Białoruś i Polska to w zasadzie ten sam obszar. Można się spodziewać podobnych epidemii, zwłaszcza że ruch przez granicę jest duży. Ciekawe, jak wyglądają statystyki zgonów na ""niewydolność krązenia"" w Polsce na przestrzeni 2 lat ostatnich. Ja mślę, że ta sprawa będzie kiedyś wielkim skandalem i tematem prokuratorskich działań.

Offline

 

#2 2008-11-11 10:54:44

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Mutacja grypy ptasiej ? BinLaden ??

O tej Białorusi coś słyszałam. Mnie tylko ciekawi, jak zbadać różne wirusy, które mogą powodować choroby pęcherza, gdy człowiek choruje x lat, a podobno wirusy w przewlekłej chorobie nie tak łatwo zbadać.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2008-11-11 16:51:17

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Mutacja grypy ptasiej ? BinLaden ??

Ja pytałam o badanie wirusów bakteriologa, który zajmuje się między innymi badaniami fagów w mikroskopie elektronowym i powiedział, że to nie takie hop-siup badać wirusy, a każde badanie to straszne pieniądze, niestety...

Offline

 

#4 2008-11-11 18:45:28

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Mutacja grypy ptasiej ? BinLaden ??

Chyba pytałyśmy tego samego smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2008-11-11 19:52:31

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Mutacja grypy ptasiej ? BinLaden ??

Całkiem możliwe wink

Offline

 

#6 2008-12-07 11:59:01

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Mutacja grypy ptasiej ? BinLaden ??

Ciekawa sprawa.
W WARSZAWIE KOTY I PSY SIKAJĄ NA PODŁOGI !!!!!!!!!
JEST JAKAŚ EPIDEMIA ZAPALEŃ UKŁADU MOCZOWEGO I SSAKÓW.
a WIĘC STAJE SIE CORAZ BARDZIEJ OCZYWISTE DLACZEGO I MY CZĘŚCIEJ MAMY POGORSZENIE OBJAWÓW.
Swoją drogą--różne rzeczy widziałem, ale żeby koty i psy lały na podłogi to jeszcze nigdy !!!!! Weterynarze mają tu pełne ręce roboty !!!!!

Offline

 

#7 2008-12-07 14:43:30

dana2
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 29

Re: Mutacja grypy ptasiej ? BinLaden ??

Pulkos litości , jestem warszawianką ,mam prawie półrocznego sznaucera olbrzyma , no faktycznie zdarza się jej jeszcze czasami siusiać na podkład wieczorem
( szczeniakiem jeszcze jest)
ale na podłogę nie siusia !!!!
W czerwcu niestety musieliśmy uśpić naszą kochaną 13- letnią sznaucerkę olbrzymkę ( kleszcz ją załatwił na całego) i ona taka bardzo chora , słaniająca się z osłabienia nigdy nie siusiała  na podłogę.
Chłopie o czym Ty piszesz ?????

Offline

 

#8 2008-12-09 00:27:45

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Mutacja grypy ptasiej ? BinLaden ??

piszę o tym, że na terenie Warszawy jest wiele przypadków zapaleń dróg moczowych u zwierząt. Jednocześnie wyraźnie widać wzrost zachorowalnosci na to samo u ludzi.
Nie spodziewaj sie że wszystkie tak będą miały.

Offline

 

#9 2008-12-09 20:58:26

dana2
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 29

Re: Mutacja grypy ptasiej ? BinLaden ??

no mam nadzieję ,że mój psiak będzie zdrowy ale wszystko i tak zapisane jest na górze smile w wielkiej księdze sad

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson