Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2006-11-16 19:06:58

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Miejscowość w profilu

Mam prośbę: usupełnijcie swoje profile o dane, skąd pochodzicie. Łatwiej będzie proponować miejsca leczenia, jeśli będzie wiadomo, gdzie kto mieszka. (O płci, mam nadzieję, nie muszę przypominać smile ).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2006-11-17 18:48:28

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Miejscowość w profilu

Przypominam o uzupełnieniu danych miejscowych w profilu smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2006-11-17 23:44:34

Dan-Rom
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Miejscowość w profilu

Ja także bardzo proszę o uzupełnienie nazwy miejscowości, ponieważ bardzo często prosicie o pomoc, a nie wiadomo, gdzie i w jakim rejonie Polski szukac lekarzy, to jest naprawde bardzo ważna informacja i osobiscie prosiłam Karolinę o zamieszczenie tej prośby. Proszę pamiętać o tym, że nasz portal czytają również lekarze. danrom.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson