Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2009-04-07 21:22:00

klosek123
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-02-05
Posty: 54

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

nickucha twoj wynik moczu ogólnego wskazuje na stan zap. pÄ™cherza, leukocyty 20 to sporo. posiew moczu niestety tak robiÄ… w toruniu, że najczęściej nic nie wychodzi.mi wyszÅ‚o 10 do 4 i trzy rodz ziarenkowców i pani w labo stwierdziÅ‚a,ze zle siÄ™ umyÅ‚am, bo zap pÄ™cherza powoduje jedna bakteria, a nie dwie czy trzy. i nie mogÅ‚a zrozumiec jak jej tÅ‚umaczyÅ‚am ze w wawie w dobrym labo wyszÅ‚y mi dwie .a jeszcze zeby byÅ‚o fajnie to posiew w toruniu robiÄ… tylko szpitale i  chyba citomed. z wszystkich przychodni mocz wÄ™druje na batorego.z prywatnych labo to znam tylko to w nocie, ale tam posiewu nie robiÄ…,wiÄ™c dużego wyboru torunianie nie majÄ….a żeby kupić podÅ‚ożetransportowe...a co to takiego pytano mnie w aptekach,u weterynarza nie majÄ… bo sami majÄ… wÅ‚asne labo i nie wożą.masakra, wiocha i tyle.

Offline

 

#52 2009-04-07 21:39:17

jasmin30
Użytkownik
SkÄ…d: Torun
Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 45

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

Offline

 

#53 2009-04-07 21:45:30

nickucha
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-04-06
Posty: 28

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

Wiec uwazacie ze pojscie do ginekologa jest zbedne ? No ja twierdze ze tak nie jest bo ... moze to rzeczywiscie od spraw ginekologicznych .
Ale jesli rzeczyweiscie mialam tak w tych badaniach z tymi leukocytami to stan zapalny pecherza nic mi innego nie pozostaje jak ... zrobic ponownie posiew tym razem z partnerem .  I czekac moze tym razem wyjdzie dobrze...
Ale wiece co teraz tak siedzialam i myslaam ALE ZROBILAM GLUPOTE W PRZED DZIEN .... dokladnie wieczorem ..... wspolzylam z mezem ... i rano zanioslam mocz na posiew przeciez to ma kolosalny wplyw prawda ?sad...
Ale ja głupia jestem jak but ... sad
Kurde nie wiem dziewczyny pojde jutro do tego ginekologa ide na Astrowa do dr Paluszynskiego .... sad powiem jak sprawa stoi i moze on mi cos dopomoze bo jak mam isc do Dr lacznej i znowu uslyszec ze .... ona juz nie wie co zrobic to brakuje mi slow i plakac sie chce ... bo niedlugo zacznie twierdzic ze jestem chora psychicznie a nie na pecherz. .. moze to glupio ale boje sie isc do niej zeby nie uslyszec nic przykrego .
Jutro do Gina za tydzien .... posiew moczu Zobaczymy sad(( narazie czuje sie dobrze...bol jest ale juz nie taki ostry ...

Offline

 

#54 2009-04-07 21:57:53

jasmin30
Użytkownik
SkÄ…d: Torun
Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 45

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

pewnie ,ze idz do Paluszyńskiego- może on spojrzy na sprawę z innej perspektywy
ja posiew robiłam w Wawie ( tu wyszedł fecalis i E coli) i w citomedzie ( tu tylko coli) ale antybiogramy były identyczne, tyle ,ze ten pierwszy był bardziej szczegółowy
Nickucha czekam na relacje, pozdrawiam

Offline

 

#55 2009-04-08 11:24:43

klosek123
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-02-05
Posty: 54

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

nickucha na astrową do palucha to ja chodzę całe życie, no prawie i na pęcherz jak miałam kłopoty to nigdy mi nic nie pobrał,myśle o wymazach. no jedynie cytologie,zawsze twierdził ze nie ma takiej potrzeby. podejrzewam ze on nie pobiera wymazów z szyjki czy pochwy, a na pewno juz z cewki,ale daj znać bo jestem ciekawa.co do twojego bólu pęcherza to po furaginie troche ci przeszło a poza tym jak zap przechodzi w stan przewlekły to najczęściej objawy lagodnieja,w każdym razie daj znać jak wizyta.

Offline

 

#56 2009-04-08 12:59:33

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

nie wydaje mi się aby współżycie miało na to wpływ. Jeżeli współżyjecie bez prezerwatywy to cały czas się zarażacie, jeżeli chorzy jesteście oczywiście, a nie ten jeden raz.
A do gina powinnaś iść tak czy siak warto się przebadać z różnych stron.

Offline

 

#57 2009-04-08 19:49:29

nickucha
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-04-06
Posty: 28

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

Hej dziewczyny jestem juz po wizycie . Wiec ...
Powiedziałam o cewce moczowej o zapaleniu pecherza zbadal mnie dokladnie powiedzial ze tam nic nie widzi moze mała nadzerke . Ktorej nie ruszalby ....
Co do pecherza ... powiedzial ze jesli posiew ktory mu pokazalam ( wyniki ) wyszedl taki jaki wyszedl nie .... robil by z tego wielkiej afery... bo wyszedl prawidlowy .
Dal mi skierowanie na Chlamydie zrobienie badan i jeszcze raz na posiew moczu ....
powiedzial ze to moze byc tez spowodowane mikro urazami otarciami ... te czeste zapalenia . Ale kazal mi zrobic te badania .... i to wszystko tak jestem zdrowa jak Rybka .

Offline

 

#58 2009-04-09 08:39:36

nickucha
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-04-06
Posty: 28

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

A i pytalam sie go jak to jest z tym 10 do 4 .
A on nie wariujmy gdybykazdy wierzyl w plotki drugiego laboratoria bylyby tak oblegane ze niewiadomo co by asie dzialo .
Badajac pania moge stwierdzic ze anatmicznie jest Pani 100% kobieta . Jest fakt malenka nadzerka ale zabralbym sie za nia dopiero po ciazy jesli ma pani taka zamiar planowac .
A co do cewki ... i pecherza moze doszlo do bardzo mikro urazow .... przepisal mi tabletki na .. popwiekszenie ilosci slozu i krem do lubrykacji abym sie smarowala ... rowniez kazal kupic ZURAWIT . Bo te tabletki maja najwiecej z mozliwych ekstraktu z zurawiny . Powiedzial ze nie martwilby sie na moim miejscu .

Offline

 

#59 2009-04-09 15:02:16

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

jak nie ma dolegliwosci to mozna sie nie martwic, ale jesli sa to nalezy sie leczyc

Offline

 

#60 2009-04-13 22:33:57

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

strasznie mi się podoba stwierdzenie "anatomicznie jest Pani zdrowa" buhahaha tylko co to wnosi?? że jesteś "książkowo" zbudowana?? śmiech...

Offline

 

#61 2009-04-14 12:15:23

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

Może brzmi śmiesznie, ale w zasadzie wyklucza pewne rzeczy i to też warto wiedzieć. Mi się np. wydawało, że cały czas mam podrażnioną błonę śluzową, co okazało się nieprawdą. Co nie zmienia faktu, że poza wykluczeniem pewnych dolegliwości, nie za wiele nowego to wnosi.

Offline

 

#62 2009-04-14 12:33:38

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

ale podrażniona błona śluzowa ma jakiś związek z anatomiczną budowa? bo nie rozumiem?

Offline

 

#63 2009-04-14 16:51:59

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

Może "anatomicznie" oznaczało, że z punktu widzenia prawidłowej budowy, również wyglądu, śluzówki wszystko jest w niej wizualnie zgodnie z normą?
Aczkolwiek mądre pisma urologiczne piszą, że istnieje wiele (kilkanaście, o ile pamiętam) chorób pęcherza, w których wizualnie nie ma żadnych zmian i dopiero biopsja, pokazując, jakie wychodzą komórki, pozwala je różnicować.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#64 2009-04-14 19:03:50

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

no to może ja rzeczywiście w ogóle tak płytko to zrozumiałam, że wyłącznie chodzi o kształty anatomii.

Offline

 

#65 2009-04-14 23:16:27

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

Hehehe, już tyle razy słyszałyśmy temu podobne bzdety, że nie ma się co dziwić wink A że tak na marginesie zapytam, jak się czujesz evi? I tak, chodziło mi o to co napisała Karolina, przez anatomicznie zrozumiałam wszystko w budowie i wyglądzie.

Offline

 

#66 2009-05-25 22:56:34

gosial
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 36

Re: Zapalenie pecherza cewki ? Po stosunku

heja nikuha!!!
i jak zrobilas badanie na chalme??
ja mialam podobny problem z pecherzem 2 lata temu po kazdym stosunku zapalenie;/ zaczellismy uzywac prezerwatywy i konicznie siusiu po !! problem jak reka odjal niestety do wczoraj ;/
byl troskze ostrzejszy sex bez prezertwtyw i dupa blada zalamana jestem mam znowu zapalenie psychicznie sie wykonczylam myslalam ze ten problem minal juz na wieki a tu kiszka

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson