Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2009-10-20 22:00:08

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Jelito drażliwe i częstomocz!!!

OK, ale masz zrobione te badania hormonów? Bo nie rozumiem - albo masz rozchwianie hormonalne i trzeba podawać hormony, albo nie masz i nie one są przyczyną.
A próbowałeś z kuracją antyhistaminową? Histamina też może być przyczyną nadwrażliwości jelit, pęcherza, problemów z żołądkiem.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#27 2009-10-20 22:26:15

Master
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-01-18
Posty: 14

Re: Jelito drażliwe i częstomocz!!!

Badania hormonow nie mam zrobionych no ale tak mi powiedział lekarz ze to problemy w okresie dojrzewania... Musze mu wierzyc bo komu jak nie lekarzowi i jeszcze placi sie nie malo bo 80 zl za kolejna wizyte... Powiedzial mi wyraznie ze w moim wieku nie bedzie stosowal terapii hormonalnej bo to by zle na mnie wplynelo... Ale fakt faktem moje dolegliwosci mnie denerwuja a szczegolnie ten kłujący ból w jadrach i pieczenie cewki po oddaniu moczu no i częstrze oddawanie moczu niz zwykle... Szczerze to nie wiem co juz powinienem zrobic, lekarz uspokaja a ja niestety sie nie miewam za dobrze hmm Nie probowalem takiej kuracji a na czym ona polega? Od strony żołądka i jelit mam wlasciwie spokoj nie dokucza mi odpukac jak narazie smile

Offline

 

#28 2009-10-20 22:37:21

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Jelito drażliwe i częstomocz!!!

Stosujesz dietę i preparaty: suplement DAO, antyhistaminowe, stabilizatory mastocytów.

Ja wiem, że młody wiek itd. Ale jeśli masz takie rozchwiania, że siada Ci organizm, to hormony się podaje. Ale to trzeba wiedzieć, czy je masz.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#29 2009-10-20 22:44:10

Master
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-01-18
Posty: 14

Re: Jelito drażliwe i częstomocz!!!

Czy ja potrzebuje na to recepte? Co to wogóle mi tak naprawde daje i czy nie powinienem najpierw jakos zbadac czy taka dieta jest mi potrzebna? No mozna powiedziec ze mam rozchwiania bo najpierw zoladek ( naszczescie stwierdzone i wyleczone) po tym jakos 3 miechy mialem spokoj i bach z pecherzem cos mi sie zaczelo... I to trwa juz wystarczajaco dlugo bo ok roku i mam powody sie denerwowac chociaz niby moje wyniki sa ksiazkowe. Wogole jak to jest mozliwe zeby mi takie badania jak robie nic nie wykazywaly a dolegliwosci sa bardzo dokuczliwe? Ile kosztuje takie badanie hormonalne, gdzie je moge zrobic i na czym ono polega?

Offline

 

#30 2010-02-25 21:32:35

Belzebub
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1

Re: Jelito drażliwe i częstomocz!!!

Stary zostaw te leki i tych lekarzy szkoda czasu i pieniÄ™dzy, tez to mam, też biegaÅ‚em od jednego do drugiego zahaczjÄ…c po drodze o o apteki, mam mocz jak u niemowlaka, jajka też OK lewe jak i prawe, prostata standardowa i wyszÅ‚o na to że jeden facet na stu ma nadwrażliwy pÄ™cherz (opinia lekarza) trzeba z tym żyć. Można sobie ulżyć ale trzeba na siebie uważać przede wszystkim higiena żadnych niemytych owoców, trzeciej herbaty w tej samej nieumytej szklance, żadnej Å‚yżeczki do wszystkiego itp. wiem że to w szkole normalne ale siedzenie na twardym krzeseÅ‚ku przez dÅ‚ugi czas strasznie wqr...ia pÄ™cherz no i ciepÅ‚o musi mu być czyli w zimÄ™ dwie pary bokserek no chyba, że idziesz do dziewczyny wink U mnie te zasady dziaÅ‚ajÄ…, tygodniami jest normalnie ale jeden faÅ‚szywy ruch i dwa  trzy dni mam pozamiatane a wÅ‚aÅ›ciwie "polane"

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson