Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-10-21 19:50:14

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Lista przychodni, aptek - do zwrotu kosztów leczenia

Wprowadzam nowy program dla moich czytelników - za zakup książek dostają punkty, które wklejają do książeczki rodzinnej i wymieniają potem na kupon na zwrot kosztów leczenia swojego lub osób wpisanych do książeczki - do wysokości bonu (wizyta lekarska, badanie, zakup leków). Kwota ta uzależniona jest od tego, czy to dowolna placówka, czy partnerska (tu większa). Oczywiście, ważne jest, aby placówek było jak najwięcej, ale równie ważne, żeby były to miejsca, do których pacjenci mają zaufanie.

Napiszcie, proszę, które miejsca chcielibyście widzieć na tej liście, żebym wiedziała, komu w pierwszej kolejności proponować współpracę. Nie muszą dotyczyć tylko urologii.

Kilka placówek jest już chętnych. Wstępnie myślałam też o Pani Dorocie z Lelka i o doktorze Malczyńskim - dwie osoby bodaj najczęściej tu polecane. A kogo jeszcze polecacie?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson