Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2009-10-25 09:55:22

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

WÄ…tek Kru

Kru, wyjątkowo zakładam dla Ciebie wątek, tu opisz swój problem i na przyszłość pilnuj, gdzie co wpisujesz.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2009-10-25 11:21:36

kru
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 4

Re: WÄ…tek Kru

Z góry przepraszam za pomyłkę i dziękuję za wyrozumiałość smile

A więc tak problem zaczął się z jakiś rok temu otóż gdy chce się wysikać muszę chwilę odczekać aby coś poleciało, sądziłem, że takie coś występuje w miejscach publicznych gdzie jest sporo osób w ubikacji (stres itp), a nie wtedy gdy jestem sam w swojej ubikacji. Czy jest w ogóle sens zamartwiania się tym problemem ? (mam 19 lat)

Offline

 

#3 2009-10-25 11:54:23

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: WÄ…tek Kru

To zależy, czy to Ci przeszkadza smile. Jeśli nie masz innych objawów - może po prostu masz ponapinane mięśnie (stres napina je jeszcze bardziej) i przyda Ci się ich terapia?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2009-10-25 14:18:52

kru
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 4

Re: WÄ…tek Kru

Przeszkadzać trochę przeszkadza tongue Z tymi mięśniami może coś być ponieważ mam straszne problemy z drganiem mięśni kończyn dolnych i górnych oraz innych wszelakich (jak np. powieka). Byłem już u endokrynologa liczyłem, że znajdzie jakieś problemy z tarczycą ale nic nie znalazł więc dostałem skierowanie do neurologa ale muszę jeszcze czekać z około 2 tygodni na to. No nic na razie dziękuję za pomoc smile

Offline

 

#5 2009-10-25 18:16:48

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: WÄ…tek Kru

A nie masz niedoborów wapnia, potasu, chromu? Zaburzenia tych elementów również wpływają na częstomocz, co w konsekwencji powoduje obciążenie mięśni.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2009-10-26 20:37:49

Concorde
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 129

Re: WÄ…tek Kru

raczej magnezu ... musisz brać początkowo ze 600 mg JONÓW dziennie, możesz nawet 900, ale przez 4-5 dni, jak minie to bierz dalej stopniowo zmniejszając do 300. Jest np. preparat Magnez MAX - tyle właśnie zawiera, firma Domowa Apteczka
trzeba uważać na to, co podajÄ… na opakowaniach, bo dzienne zapotrzebowanie dla ciebie to ok. 350 - 400 mg,  na opakowaniach podajÄ… ilość zwiÄ…zku magnezu, a musisz znaleźć informacjÄ™ o iloÅ›ci jonów Mg2+

Offline

 

#7 2009-10-27 15:42:46

kru
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 4

Re: WÄ…tek Kru

No właśnie problem w tym, że wszystkie moje badania (sód, potas, magnez, żelazo nie miałem badań na ilość chromu) wychodzą bardzo dobrze i nie jedno krotnie usłyszałem od lekarzy, że nawet oni mi zazdroszczą wyników jakie mam roll Nie znaleźli u mnie żadnych problemów w krwii to teraz liczą, że neurolog coś znajdzie hehehe

Offline

 

#8 2009-10-31 10:45:40

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: WÄ…tek Kru


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson