Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2008-06-21 15:45:11

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Urolog Toruń polecam

Dr n. med. Maciej Stranc. Przyjmuje w Szpitalu Specjalistycznym Matopat w Toruniu. Ja chodzę do niego prywatnie, ale wiem, że można też na kasę chorych. Przyjmuje w piątki od 14 do 20. Trzeba się rejestrować co najmniej tydzien wczesniej. Wiecej informacji o tej placowce na www.szpital.matopat.pl. Polecam tego lekarza, bo przeszłam juz przez wielu "specjalistow", a tylko on potrafi zlagodzic objawy, ktore mam. W dalszym ciagu jestem w trakcie diagnostyki, ale ten lekarz naprawde stara sie pomoc. I bardzo wazna rzecz - jak czegos nie wie, to nie udaje ze wie, tylko mowi o tym otwarcie (chodzi tu o kwestie nie zwiazane z urologia bezposrednio, ale o inne dzialy medycyny, kiedy zadaje sie jakies pytania). Jesli chodzi o pytania bezposrednio zwiazane z urologia potrafi wszystko dokladnie i w przystepnym jezyku wytlumaczyc. Poza tym jest bardzo sympatyczny, dlatego kazda wizyta przebiega w milej atmosferze.

Offline

 

#2 2008-11-24 18:08:25

torunianka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 1

Re: Urolog Toruń polecam

ja z kolei mam z tym lekarzem przykre doświadczenia. Też poszłam do niego prywatnie, miałam ze sobą wyniki posiewu moczu i antybiogram do wypisania antybiotyku. Niestety antybiotyk, który wypisał, nie przynosił rezultatów i po tygodniu poszłam do niego ponownie, w trakcie wizyty zwróciłam uwagę, że antybiotyk nie zawierał jednej z dwóch substancji potrzebnych przy leczeniu tego szczepu bakterii(zaczęłam sama szukać informacji w międzyczasie). Pan doktor był wyraźnie zdziwiony i zaczął przy mnie szukać informacji na ten temat. Nie usłyszałam nawet "przepraszam" za to, że przez tydzień brałam zupełnie nieskuteczny antybiotyk. A sprawa była banalna- wypisać odpowiedni lek wg. antybiogramu. Kłania się znajomość składu leków. Bardzo się zniechęciłam, bo nie świadczy to najlepiej o lekarzu. Można to tłumaczyć zmęczeniem, chwilą nieuwagi, ale mimo wszystko był to błąd- mógł sprawdzić skład leku zanim go wypisał. Za to szpital zachował się bardzo dobrze- kiedy zadzwoniła do Pani zajmującej się jakością usług w Matopacie, to natychmiast zajęła się moją sprawą i w ramach przeprosin dostałam 3 wizyty gratis(oczywiście wybrałam innego lekarza).

Offline

 

#3 2008-11-24 18:19:15

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: Urolog Toruń polecam

Ja w dalszym ciągu do niego chodzę (na kontrolę) i nadal jestem bardzo zadowolna. Dzięki niemu obecnie nie mam już żadnych dolegliwości ze strony pęcherza, a męczyłam się długo, łącznie z pobytem w szpitalu. W moim przypadku rewelacyjnie dobrał leki.

Offline

 

#4 2008-11-25 00:08:56

maciej_kowalski
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 1

Re: Urolog Toruń polecam

Mam wielką prośbę, którzy mieli styczność z doktorem Strancem.

Bardzo mi zależy na szybkim z nim kontaktem, a więc inaczej niż przez Matopat - numer telefonu komórkowego, stałe miejsce pracy, gabinet prywatny...

Będę niesamowicie wdzięczny.
Wiem, że na forum takie informacje ktoś z Was może nie chcieć zamieszczać, stąd ew. prośba o mail - fifek@usa.com

Z poważaniem,
Maciej Kowalski

Offline

 

#5 2008-11-25 17:28:13

mamba
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-11-05
Posty: 539

Re: Urolog Toruń polecam

mam numer komorkowy doktora, ale nie jestem upowazniona do tego, zeby przekazywac go dalej
moge jedynie podpowiedziec, ze pracuje w szpitalu wojskowym w bydgoszczy na oddziale urologii - zadzwon tam na oddzial, bo z tego co wiem, jest tam prawie codziennie
mozesz tez sprobowac uzyskac numer komorkowy w matopacie od pan z recepcji - byc moze Ci podadza

Offline

 

#6 2009-07-18 23:03:35

nata79
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 128

Re: Urolog Toruń polecam

A ktos slyszal lub leczyl sie u dr Grzegorza Nowaka z Torunia?Pozdrawiam

Offline

 

#7 2009-10-09 10:43:15

amina
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 126

Re: Urolog Toruń polecam

ja nie polecam dr. Stranca. nie negujÄ™ ogólnych kompetencji tego lekarza, tylko nie polecam go osobom, które majÄ… kÅ‚opoty z nawracajÄ…cym zapaleniem pÄ™cherza i jest stwierdzone, ze partner jest nosicielem bakterii i nie ma objawów - bo  jest szansa, ze wizyta nic nie wniesie.

byÅ‚ u niego mój mąż z wynikami posiewu nasienia, bo ja choruje na nawracajÄ…ce zapalenia pÄ™cherza od 3 lat. lekarz caÅ‚kowicie zignorowaÅ‚ ta informacjÄ™. posiew u męża byÅ‚ powtarzany 2 razy i jest dodatni. lekarz powiedziaÅ‚, że wyniki posiewu pobieranego rÄ™ka nie sÄ… dokÅ‚adne, bo bakterie mogÅ‚y siÄ™ przedostać do nasienia podczas pobierania materiaÅ‚u do badaÅ„. powiedziaÅ‚, że może mu pobrać posiew prosto z prostaty, nakÅ‚uwajÄ…c ja igÅ‚Ä…, co ponoć dość mocno boli. fakt, że zbadaÅ‚ prostatÄ™ i ona nie byÅ‚a powiÄ™kszona, wiec powiedziaÅ‚, ze nie ma  podstaw do leczenia.

mamy te same bakterie, więc leczenie tylko jednej osoby mija się z celem.

Offline

 

#8 2009-10-09 11:02:32

amina
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 126

Re: Urolog Toruń polecam

jak już zdecydowałam sie opisywać to wszystko:)

nie polecam również dr. Lecha Nowaka z przychodni na Filtrowej w Toruniu. to ponoć dość znany w Toruniu urolog. i tak, jak wyżej napisałam- innych kompetencji tego lekarza nie oceniam. opiszę tylko co mi powiedział.

przyszÅ‚am do niego z problemem pieczenia i bólu w cewce i wynikami posiewu gdzie byÅ‚y bakterie 10/5. jak pokazaÅ‚am mu wyniki, to stwierdziÅ‚, że on papierków nie leczy i ze to nie jest ilość bakterii znamienna dla chorób dróg moczowych. negowaÅ‚ wynik badaÅ„ z Lelka, powiedziaÅ‚ że Klebsilla  to bakteria szpitalna, wiec skoro nie byÅ‚am w szpitalu to niby skÄ…d ja mam.. nie sÅ‚uchaÅ‚, jak mu mówiÅ‚am o tym, ze mnie boli i piecze cewka. nie chciaÅ‚ obejrzeć wczeÅ›niejszych wyników. zrobiÅ‚ mi usg.  udzieliÅ‚ mi rad, które już znaÅ‚am (siusianie po stosunku i furagin na noc). nie sÅ‚uchaÅ‚, ze już to robiÅ‚am a problem dalej nawraca. na recepcie wypisaÅ‚ furagin (na który moje bakterie nie sÄ… wrażliwe i to byÅ‚o na antybiogramie, który mu pokazaÅ‚am) i zasugerowaÅ‚, że to nadreaktywnoÅ›c pÄ™cherza ( z tego co wiem, to nadreaktywność diagnozuje sie, gdy m. in. nie stwierdza siÄ™ bakterii w moczu). jak mu mówiÅ‚am, że u mnie takie ignorowanie pieczenia w cewce prowadzi do nasilenia objawów i  koÅ„czyÅ‚o siÄ™ krwiomoczem, to powiedziaÅ‚, żebym do niego przyszÅ‚a, jak tÄ™ krew w moczu bÄ™dÄ™ miaÅ‚a, to wtedy zrobi cystoskopiÄ™.

wyszłam z gabinetu, tak jak przyszłam - z pieczeniem cewki i bez pomysłu, co z tym zrobić.

Offline

 

#9 2009-12-22 19:43:57

nata79
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 128

Re: Urolog Toruń polecam

My tez nie mamy z nim rewelacyjnych doswiadczen. Tate zbadal bardzo dokladnie, mame dosc pobieznie(choc to z nia przeciez pojechalismy, tata niejako przy okazji). Diagnozy brak.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson