Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-01-21 14:10:51

nata
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 19

Cystistat - sprzedam tanio

Przez ponad 2 lata brałam wlewki z " Cystistatu" ( diagnoza IC ). Po tej dwuletniej kuracji poczułam się na tyle dobrze , że lekarz zalecił mi zrobienie przerwy w podawaniu " Cystistatu". Ja kilka miesięcy temu kupiłam wiekszą ilość tych wlewek i teraz zostało mi parę sztuk. Jeśli nadal będę się dobrze czuła, to może już nigdy nie będę go musiała podawać. Dlatego chciałabym sprzedać te wlewki , które mi zostały. Jeśli ktoś byłby chętny kupić " Cystistat" po niższej cenie, to podaję tel. 607 064 721. Oczywiście nie trzeba kupić wszystkich sztuk, można kupić np. jedną.

Offline

 

#2 2010-01-23 12:01:27

klonek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-06-11
Posty: 79

Re: Cystistat - sprzedam tanio

Jak często brałaś wlewki z Cystistatu. Ja wziełam już 14 wlewek. Teraz biorę raz w miesiącu. Po jakim czasie poczułaś znaczną poprawę, a po ilu wlawkach przeszły ci zupełnie dolegliwości pecherza?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson