Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2010-01-02 01:01:54

Nawie
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: Problem z... jamą ustną

Moja babcia ma grzybicę jamy ustnej, stosuje nystatynę któryś miesiąc i nic nie daje...
No i właśnie ja nie mam nalotu. Przeczytałam, że taki blady język może sygnalizować anemię z braku żelaza a na dodatek kręci mi się w głowie więc to ma sens, ale myśl o grzybie i tak mi nie wylatuje z głowy. sad

Offline

 

#27 2010-01-02 01:04:28

Nawie
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: Problem z... jamą ustną

Na wszelki wypadek bez przerwy płuczę usta Corsodylem i ssam Chlorchinaldin.

Offline

 

#28 2010-01-17 09:26:38

Nawie
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: Problem z... jamą ustną

Ktoś używał może Corsodylu? Podobno może przebarwiać język i zęby. A zauważyłam coś ciekawego. Odpuściłam sobie ostatnio myśl o grzybicy, przeżyłam super 2 tygodnie bez hipochondrii. Dzisiaj w nocy wstałam na siku, coś mnie natchnęło i wypłukałam nim usta. Patrzę i co? Biały jak na tym drugim zdjęciu. Musi być coś na rzeczy z tym płynem bo wczoraj i przez pozostałe 2 tygodnie sielankowego zapomnienia o potencjalnej chorobie rano był normalny, bez nalotu nawet z tyłu (to też nie jest nalot, jakby włoski na języku były dłuższe).

Offline

 

#29 2010-01-20 01:11:40

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Problem z... jamą ustną

jeśli pijesz dużo jogurtów i innych wynalazków mlecznych ze sklepu---to język może być od tego.
ja tu ostrzegam przed tymi ""danonkami"" zasranymi--to są trucizny absolutne, tak jak i ser biały , który robią z proszku mlecznego z galaretą !!!!
Niestety. nie ma zsiadłego mleka !!! Chamy--potomkowie bezrolnych  z chaty za wsią, nawet mleko od 1 krowy zasypują SODĄ a czasem proszkiem do prania I TAKIE MLEKO ZE WSI NIE ZSIADA SIE PO 4 DNIACH, A PRZECIE ONO JEST OD STAREJ MACIORKOWEJ, CO TO JĄ ZNAŁA MOJA BABKA SPRZED WOJNY .
Niestety-----nie ma na wsi już mleka dla ludzi.
Przypomnę młodym::::::::::szklanka prawdziwego mleka postawiona na zsiadłe::
1----po 1 dobie MUSI być lekko zsiadnięte.
2----po 1,5 dnia MUSI być oddzielona WODA około 1/3 szklanki lub więcej.
Jeśli nie ma tego--mleko jest walone chemią !!!!!!!

Offline

 

#30 2010-01-20 08:52:26

evi.wl
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Problem z... jamą ustną

Pulkos mówisz tez o naturalnych jogurtach?? ser biały jak kupił mi ojciec od jakiejś babki na targu to był pychota i na pewno nie z taką chemią jak w sklepie sad ale też trzeba znać pewnie od kgo brac a od kogo nie, żeby jakieś zarazków nie było czy coś.

Offline

 

#31 2010-01-20 09:31:29

Nawie
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: Problem z... jamą ustną

Zauważyłam, że z tyłu języka osadza się kupa nabiału i orzechów (też dużo jem). Taki słodzony jogurt to zjem raz na miesiąc jak nie mam wyboru a coś muszę zjeść poszedłszy na uczelnię, na co dzień tylko kefiry i maślanki. Zawsze czytam składy, żeby nie miało żadnego syfu. W twarogach nie widuję w składzie niczego złego (chociaż kto wie jak go się tam robi) a w twarożkach do smarowanie jest czasem mączka chleba świętojańskiego, to coś szkodliwego?
Doszłam do wniosku, że nie umiem się cieszyć tym, że dobrze się czuję i mimo woli dopatruję się wszędzie chorób.

Offline

 

#32 2010-02-06 11:54:47

Nawie
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: Problem z... jamą ustną

Wiem, że oglądanie cudzego języka nie należy do przyjemnych wink ale wrzuciłam na tę stronę podaną wyżej (www.zyta29.fotosik.pl) obraz jak to aktualnie wygląda (chodzi o zdjęcia z dzisiejszą datą). No i czy tak w porównaniu ze swoimi językami widzicie, żeby coś było z nim nie tak? Już wszystkich pytam bo nie wiem jak wygląda zdrowy! Po tym co się naczytałam to chyba mogłabym podejrzewać anemię bo mój jest blady. No właśnie, bo to nie jest nalot, on ma taki kolor.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson