Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-02-02 19:43:54

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Specjalista od dotacji unijnych

Czy jest na forum osoba znajÄ…ca siÄ™ na pozyskiwaniu dotacji unijnych? Pilnie potrzebujÄ™ kontaktu!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2010-02-03 12:48:23

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Specjalista od dotacji unijnych

moja znajoma się tym zajmuje, pracuje w szkole wyższej. Coś chciałabyś się dowiedzieć?

Offline

 

#3 2010-02-04 19:43:35

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Specjalista od dotacji unijnych

Dzięki. Potrzebuję pomocy w przygotowaniu wniosku, bo primo: ja tych druczków nie mogę odczytać (nie widzę), secundo: nie znam się, tertio: dokumenty dyskryminują osoby niepełnosprawne, które nie mogą wypełnić ich zgodnie z regulaminem (pomoc de minimis), zresztą bez przerwy są jakieś dwuznaczności w podawanych informacjach. Pytałam PARP, jak widzą rozwiązanie, ale milczą. WARR, owszem, wyznacza konsultacje, ale dwa tygodnie temu dostałam termin na za tydzień. Psiakość, nabór się skończy, zanim dowiem się, o co chodzi...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2010-02-05 14:40:48

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Specjalista od dotacji unijnych

a coś bardziej konkretnie o co chodzi?? mogłabym podpytać koleżanki czy mogę dać jej maila Tobie i wtedy by mogła może Ci coś pomóc? ona nie zajmuje się tym bardzo długo, ale na pewno jakąś wiedzę ma.

Offline

 

#5 2010-02-05 15:24:50

strider
Użytkownik
SkÄ…d: Wawa
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 7

Re: Specjalista od dotacji unijnych

No wlasnie...czego mialby ten wniosek dotyczyc? Jakie zrodlo finansowania?
Nie do konca tez rozumiem co ma de minimis do osob niepelnosprawnych? No chyba ze chodzi o ryzyko podwojnego finansowania w sytuacji gdy otrzymujesz juz dofinansowanie z innych srodkow ue.
Daj jakies linki do ogloszen o naborze itp...
pozdr!

Offline

 

#6 2010-02-05 19:23:11

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Specjalista od dotacji unijnych

Myślałam o PO IG 8.2, ale widzę, że zaczynają się niezłe jaja w tym działaniu i zastanawiam się, czy nie przerobić tego pod KL (7? Bo sześć to jest chyba tylko systemowe? wink.

To ma de minimis, że refundacja składek zus z pfron-u jest taką pomocą i każdy niepełnosprawny ma na dzisiaj 25 takich form pomocy. Ale dziś odpisała mi pani z parp, żeby wpisać sumarycznie latami, a nie każdą osobno.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#7 2010-02-05 23:01:50

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Specjalista od dotacji unijnych

ja to nie wiem o czym piszesz:)jak będziesz chciała kontakt do tej mojej koleżanki to daj znać.

Offline

 

#8 2010-02-05 23:06:09

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Specjalista od dotacji unijnych

A poproszÄ™ smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#9 2010-02-06 13:26:13

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Specjalista od dotacji unijnych

wysłałam na priv;)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson