Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-03-28 00:18:17

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Alarm zakażeniowy

Nie wiem jak w waszych miastach, ale w Warszawie zaczęła się okropna grypa. Nie chodzi o przeziębienia wiosenne--to zawsze jest wiosną jak się ludzie rozbierają za szybko.
Jest obecnie coś co przypomina ponowienie grypy świńskiej. Ludzie o końskim zdrowiu kładą sie do łóżek z objawami oskrzelowymi, bez wyraźnej gorączki nawet. I to nie mija. Lekarze dają antybiotyki na full. Żeby osłonić trochę. Trwa to dziwnie długo--nawet ponad 2 tygodnie chorowania.
Piszę o tym, bo należy się spodziewać kolejnej fali zakażeń pęcherzowych na tym tle.

Offline

 

#2 2010-03-28 12:56:51

Coccinella
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-29
Posty: 620

Re: Alarm zakażeniowy

w Poznaniu też to wystąpiło. dokładnie takie same objawy. mnie nie złapało, ale moją rodzinę tak i ja po tym epizodzie dostałam nawrotu zapalenia pęcherza

Offline

 

#3 2010-03-28 22:01:31

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Alarm zakażeniowy

w Warszawie?? ja pierwsze słyszę wink

Offline

 

#4 2010-03-28 23:44:01

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Alarm zakażeniowy

Pulkos ma rację, w Warszawie ludzie zaczynają chorować na potęgę i właśnie objawy oskrzelowe

Offline

 

#5 2010-03-29 08:56:26

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Alarm zakażeniowy

szszsz cholercia trza siÄ™ strzec!! sad

Offline

 

#6 2010-03-30 21:06:24

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Alarm zakażeniowy

Taka technika jest .::
Się kupuje kit pszczeli w sklepie z produktami pszczelimi==miodowymi . W Warszawie np. jest dobry kit w sklepie przy Waszyngtona róg Niekłańskiej.
To jest kit LUZEM, takie kawałeczki jakby wosku ciemnego.
No i teraz bierze się małą szczyptę tego i wkłada się do ust i po chwili on daje sie żuć jak guma do żucia. Smak ostro-miodowo - piekący.
Ja tak żuję 1----2 razy dziennie w sytuacjach gdy jestem między ludźmi. Po około 2 godz można go połknąć --on się robi jakby proszkowy i rozpada sie i człek go połyka.
No i to zabezpiecza od wirusów i innych takich.
Niezależnie od tego można se robić z tego kitu nalewkÄ™ na spirytusie i potem go zakraplać na kostkÄ™ cukru ==15 kropli. Kilka  takich kostek dziennie zjadamy.
To są metody walki z wirusami............jakoś to działa.......lepsze to niż nic........

Offline

 

#7 2010-03-30 23:45:37

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Alarm zakażeniowy

jestem uczulona na pyłek pszczeli to chyba i na kit, także wszystko do kitu!

Offline

 

#8 2010-03-31 13:30:34

nadia
Użytkownik
SkÄ…d: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 1061

Re: Alarm zakażeniowy

właśnie ta epidemia i mnie ogarnęła,na razie 8 dni choroby,wcześniej silne przeziębienie z dusznościami,w niedzielę pogotowie bo myślałam, że się uduszę,to samo w rodzinie,jakaś masakra.

Offline

 

#9 2010-04-03 19:58:34

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Alarm zakażeniowy

Uczulenie na pyłek nie musi oznaczać uczulenia na kit pszczeli. Trzeba to sprawdzić po prostu. Kit pszczeli jest bardzo podobny do wosku (jeśłi szukamy podobieństwa).
Wspomniany kit pszczeli występuje też w pączkach topoli---jest to ta sama substancja właściwie==taka żywicopodobna.
Te pączki topoli można kupić w zielarskich sklepach. Parzy się je jak herbatę, często z dodatkiem innych ziółek typu suszone maliny, rumianek, kwiat bzu.
Reasumując--ja bym sprawdził jak ty reagujesz na kit, robiąc nalewkę samemu w domu (wersja najtańsza--kit na bazarze od pszczelarza ==ok 15 zł, do tego 200 gram wódki czystej==kilka zł, zmieszać to tak gdzieś 7 : 1 (czyli wódki 7 a kitu 1 cześć ale można i mocniejsze) i niech postoi kika dni. A potem na kostkę cukru kilka kropli (żółta wódka) i zobaczyć jak sie reaguje. Docelowo kilka kostek po 15 kropli na każdą dziennie.
Gdybyś była uczulona--to następna kuracja czystą wódką tylko......

Offline

 

#10 2010-04-04 00:00:00

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Alarm zakażeniowy

ale masz fajne poczucie humoru, uśmiałam i to dobrze mi zrobiło. Tylko są dwa problemy, po pierwsze po dwudziestu ośmiu antybiotykach a obecnie bactrim tyle kostek cukru to dobrą pożywkę dam grzybom. Po drugie tak podrażniony żołądek i jelita to każda kropla wódki spowoduje ból. Dzięki za radę, teraz nie skorzystam ale później kto wie ale spróbuję z tym żuciem

Offline

 

#11 2010-04-04 11:25:06

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Alarm zakażeniowy

No nie, wy tu przesadzacie tak ogólnie z tymi dietami i wpływami cukru....
No ile ?------powiedzmy 4 kostki cukru a na każdej 15 kropli wódki to taka tragedia ?. Ja biorę pod uwagę że ta tkanka pęcherza jest chora.........ale bez przesady.
Można pić krople z kitem po prostu na wodę w kieliszku---minus jest ten że się troche przebarwiaja zęby na jakiś czas.
Jeszcze jedno : --ostatnio jest moda na stosowanie kropli o nazwie "pichtowe" co oznacza "jodÅ‚owe" (to sÄ… te krople na terpentynie którymi sie czÅ‚owiek może nacierać lub wdychać je w ramach aromatoterapii), --Ale te krople sÄ… w wersji DO  PICIA a nie do nacierania !!!! PrawdÄ™ mówiÄ…c jestem tym zaskoczony--ale to jest fakt--sprzedajÄ… to apteki normalnie !!!!
My kiedyś już dawno robiliśmy takie rzeczy jako nalewkę spirytusową z pędów sosnowych gdy są one młode--to się popijało jako krople (albo z dodatkiem cukru albo na czystym spirytusie). Ale żeby w aptece było takie coś--to chyba od niedawna !!!
Warto to wypróbować przy grypowych problemach.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson