Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-04-24 11:09:26

mysia
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 2

Bakteriofagi dziwny sposób podawania.

Witam choruje na zapalenie cewki moczowej wykryto enterococcusa faciales pieczenie po zaÅ‚atwieniu siÄ™ mam straszne pieczenie i krwiomocz z pÄ™cherza, zaproponowano mi bakteriofagi ale w formie miejscowym. Nie  jestem, ze tak powiem tÄ™pa i nie chciaÅ‚abym zapÅ‚acić 2500 tys za leczenie, które miaÅ‚oby mi nie pomóc zastanawiam siÄ™ nad tym miejscowym stosowaniem skoro problem jest w Å›rodku.Jak te bakterie miaÅ‚by wyginąć? Za bardzo nie rozumiem jak do pÄ™cherza i cewki moczowej może trafić miejscowe podawanie tych bakteriofagów.Czy ktoÅ› może coÅ› wie na ten temat?ProszÄ™ o pomoc.

Offline

 

#2 2010-04-26 13:36:24

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Bakteriofagi dziwny sposób podawania.

Poczytaj sobie wÄ…tek o bakteriofagach lub wÄ…tek użytkowniczki wiktoria05146, ona  leczyÅ‚a fagami faecalisa i coli wÅ‚aÅ›nie w ten sposób i uważa, że taka wÅ‚aÅ›nie kuracja jej pomogÅ‚a.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson