Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-01-17 21:56:51

Nawie
Użytkownik
SkÄ…d: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Ginekolog Katowice, Sosnowiec, Tychy - polecam

Czasem pojawia się ktoś z moich okolic więc daję wskazówkę. Zagłębianki i Ślązaczki - jeśli ginekolog, tylko dr Katarzyna Zawadzka. smile
1) Podejście do pacjenta oceniam na 11/10. Niewiele osób tak życzliwych spotkałam w całym życiu a wśród lekarzy tylko ją. Nieważne czy wizyta jest na NFZ czy prywatna, nieważne czy o 8:00 czy o 23:30 (chociaż powinna skończyć o 21:00) - zawsze przyjmuje z promiennym uśmiechem, dokłada wszelkich starań, żeby uspokoić i dać wiarę, że wszystko da się wyleczyć. Z gabinetu wychodzi się ze szczerą wiarą w to. Zawsze robi na mnie wrażenie, że wita mnie: "Witam, Pani Agnieszko, jak pęcherz?" chociaż przyjmuje codziennie 30 pacjentek. Nigdy się nie spieszy, nie zbywa.
2) Kompetencjom nie można nic zarzucić. Nigdy nie ignoruje problemu, nie okazuje niemocy, nie daje odczuć jak pozostali, że nie da się nic zrobić albo, że nie ma pomysłu. W sprawach, które nie do końca są jej specjalnością konsultuje się z "kolegami". O mnie rozmawiała z urologiem.
3) Bardzo delikatne badanie. Za każdym razem wyjaśnia co robi, co widzi, co o tym sądzi. Kiedy pierwszy raz użyła u mnie wziernika przeprosiła i zapewniła, że musi to zrobić, ale bierze najmniejszy jaki istnieje. wink Nieważne z czym się przyjdzie, z problemem czy bez - badanie jest zawsze. Nie oszczędza na skierowaniach i USG.
4) Niezależnie od wieku robi cytologię co rok.
5) Jest bardzo oblegana, nie raz czeka się na wizytę (prywatną) 2 miesiące, ale nie ma powodów do zmartwień - pacjentki z problemami otrzymują prywatny numer telefonu i zachętę do dzwonienia z pytaniami. W ten sposób można się też umówić na wizytę poza kolejnością.
6) Ja akurat chodzę do przychodni w Sosnowcu i tu cennik jest następujący - wizyta 50 zł, USG 50 zł, cytolog 20 zł. Jeśli uda się zapisać na wizyty kontraktowe - full wypas za darmochę.
7) Antykoncepcję dopasowuje indywidualnie. Nie dostanie się recept na środki hormonalne bez uprzednich badań.

Na potwierdzenie moich słów:
http://www.znanylekarz.pl/3680/katarzyna-zawadzka/ginekolog-polozna/tychy-sosnowiec

Offline

 

#2 2010-06-29 14:26:33

dasza
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-06-29
Posty: 5

Re: Ginekolog Katowice, Sosnowiec, Tychy - polecam

Dziękuję:-) Może się przydać. A swoją drogą stronka znanylekarz jest bardzo pomocna;-)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson