Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2009-04-08 12:56:55

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

moja tak samo

Offline

 

#52 2009-04-08 14:14:48

beata82
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-19
Posty: 48

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Malgosiu moja bezposrednio nie przykladala rak do ciala. gdy jej rece znajdowaly sie kolo brzucha czulam jak by miala magnes w rekach jak by z pecherza cos do jej reki przyciagalo. Takie dziwne uczucie. Pierwsze 3 wizyty bylo oczyszczanie organizmu. Mialam po nich pogorszenie ale ona sama mowila ze tak bedzie. Biegalam caly czas sikac i bolalo. A kolejne wizyty juz bylo coraz lepiej zapominalam o pecherzu, mniej biegalam do wc, bylam spokojna. Ale przerwalam niestety przez kase i jej narzekania na pacjentow itd. ona chciala tez zebym caly czas chodzila w tyg 1 raz.

Offline

 

#53 2009-04-09 13:52:05

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

kurcze o to rzeczywiście szkoda...a z jakiego jesteś województwa?ja czułam tylko ciepło jak by miał facet po prostu ciepłe dłonie...a to co Ty opisujesz to jest już coś...i mi niby tez sie miało pogorszyć i jeden dzień było gorzej a potem miało być już tylko lepiej a ja nie czułam różnicy...

Offline

 

#54 2010-01-31 22:59:20

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Witam dziewczyny,piszÄ™ bo zaczęłam stosować homeopatiÄ™.Rezonansem magnetycznym lekarz potwierdziÅ‚ u mnie chlamydie mimo ,że w testach nie wyszÅ‚a...nie wiem czy wierzyć...Już 3 meisiacÄ™ stosujÄ™ te leki i narazie jedno siÄ™ zminiÅ‚o moje jelita pracuja idealnie od kÄ…d zaczęłam siÄ™ leczyć u tego doktora ani razu nie miaÅ‚am problemów z jelitami a wczeÅ›niej od antybiotyków miaÅ‚am baaardzo wrażliwy ukÅ‚.trawienny.JeÅ›li chodzi o pÄ™cherz żadnych  zmiaÅ„ pogorszenie straszne ale żadnej poprawy jak narazie.W homeopati pogorszenie oznacza proces uleczania ,że niby dziaÅ‚a ale ile mozna?Zauwazylam ostatnio ze moj mocz jest metny... i goÅ‚ym okiem widac w nim duzo nablonkow ktore wyplywaja przy samym koncu mikcji.Nie wiem co to moze oznaczac ...Pije bardzo duzo wody bo minimum 1,5 l na dzien a poza tym inne napoje pomiedzy.Wiec to nie od zastoju.Mocz ma taka barwe jak by ktos dozdrowego slomkowego moczu dolal pare kropelek mleka...Czy ktos ma jakis pomysl na diagnoze?

Offline

 

#55 2010-01-31 23:26:52

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

też miałam taki mocz jak rozwodnione mleko i w posiewie wychodziło bardzo wysokie stężenie bakterii e.coli i enterococcus 10 do siódmej potęgi. Zrób prędko posiew moczu bo jak masz tak dużo bakterii to trzeba chronić nerki czyli brać antybiotyk.

Offline

 

#56 2010-01-31 23:32:13

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Tylko ,że ja bralam ostatnio tyle antybiotykow ze juz sie boje jestem oslabiona schudlam 11 kg ,nie trawie laktozy,mdli mnie z rana,czasem kluje mnie serce,nie chce sie zniszczyc zupelnie.Bralam jak to lekarz mowil"konskie dawki antybiotykow" i od 2,5 roku ciagle jestem chora nic to nie pomoglo...dlatego mialo by pomoc treaz?wiem ze to nielogiczne co mowie ,zrobie badanie moczu najprawdopoboniej jutro rano....ale boje sie juz antybiotykow...

Offline

 

#57 2010-02-01 09:27:54

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

ojej to rzeczywiście baaardzo schudłaś, no ale posiew porządny zawsze możesz zrobić żeby chociaż sprawdzić,.

Offline

 

#58 2010-02-02 00:47:04

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Mam pytanie do mądrzejszych ode mnie ludzi:)Powiedzcie mi czy jeśli zostałam przeleczona w przciagu pól roku(w momencie kiedy choroba się zaczęła) około 7 rożnymi antybiotykami to jest szansa ,że gdybym wysłała mocz na badanie do Warszawy na Inż. i wyjda bakterie to będzie jakiś antybiotyk który je zwalczy skoro 7 innych ich nie łapało?W końcu 7 anybiotyków ma tak duzy zakres działania ,że nie wiem czy warto myśleć nad bakteriami?
Czy gdybym miała ureaplasme lub mykoplasme to były by jakies objawy które by o nich świadczyły ewidentnie?
No i cystoskopia...skoro miałam TK z kontrastem,usg juz nawet nie licze badan moczu mase i posiewow(praktycznie zawsze jałowe) to jest sens ją robić?
Czy ktoÅ› siÄ™ zna na  urzÄ…dzeniu do biorezonansu?mimo ze testy wykluczyly u mnie chlamydie lekarz  wykryl u mnie tym urzadzeniem chlamydie?Komu wierzyc?

Offline

 

#59 2010-02-02 00:52:18

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

ps. na chlamydie bylam leczona summamedem i doxycyklina o ile dobrze pamietam i to na samym poczatku choroby jakos w drugim tyg

Offline

 

#60 2010-02-02 00:54:24

Nawie
Użytkownik
SkÄ…d: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1268

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Myślę, że w takiej sytuacji trzeba by zbadać te urea- i mykoplazmy. Antybiotykami się nie martw, na siedmiu świat się na szczęście nie kończy. W najgorszych przypadkach podaje się najsilniejsze, dożylne, w warunkach szpitalnych, ale nie mamy żadnego powodu podejrzewać u Ciebie takiej konieczności bo póki co nic nie wychodzi. A wymaz z cewki na grzyby może byś zrobiła? Po tylu antybiotykach to mogłoby być to.
W moim osobistym przekonaniu biorezonans to bajeczka jak i inne cudaczne metody, sami entuzjaści mają problemy z tłumaczeniem na czym miałoby to polegać.

Offline

 

#61 2010-02-02 10:11:05

evi.wl
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

wiesz zrobić posiew w w-wie zawsze możesz, jak Ci cos wyjdzie i okaże się, że antybiotyk, ktory brałas powinien zadzialać tzn. że raczej to co innego, ale wiem że to koszty,,

Offline

 

#62 2010-07-01 21:24:43

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Witam ponownie!:)Mam pytanko odnośnie laboratoriów.W niektórych postach czytam ,że polecacie to w Warszawie na Lelka 26 a w innych ,że na Inżynieryjskiej czy jakos tak?to kótre w końcu mam wybrać?Ja dziś byłam w ARSMedical w prywatnej klinice w pile robiłam testy na chlamydie ,ureaplasme i mykoplasme no i posiew wyniki maja byc we wtorek.Także dam znac jak wyszło ,ale obsługa przemiła w klinika piękna.

Offline

 

#63 2010-07-01 21:32:59

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Gosia to te same labo a teraz jest na Lelka przeniesione

Offline

 

#64 2010-07-02 12:29:01

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

dziękuje bardzo smile

Offline

 

#65 2010-07-06 21:31:13

Małgosia20
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 56

Re: Nic na mnie nie działa:(Proszę pomóżcie mi:((

Witam !
PiszÄ™ by podnieść na duchu osoby które nie wiedzÄ… co im jest i nie wierzÄ… już ,że kiedykolwiek bÄ™dÄ… zdiagnowozane.DziÅ› mija 3 lata odkÄ…d zachorowaÅ‚am na pÄ™cherz.CzuÅ‚am ból każdego dnia i nadal czujÄ™ ,ale nic nie jest w stanie mnie teraz zaÅ‚amać bo wyjazd do PiÅ‚y do kliniki przyniósÅ‚ upragnionÄ… diagnoze mam UREAPLSAME igm zdaje siÄ™.Chlamydia(już mój drugi test) nie wykryta ,mykoplasma nie wykryta ,ureaplasma z 2 rodzaji wykryto dodatni jeden IGM:)Objawy zgadzajÄ… siÄ™ w 100%.Nic dodać nic ująć.Przykre jest tylko to ,że gdybym nie pijechaÅ‚a do prywatnej kliniki nie zapÅ‚aciÅ‚a za badania i przede wszytkim nie znalazÅ‚a sama na co zrobić badania to nikt by mi tego nie wykryÅ‚.Godziny poszukiwaÅ„ różnych możliwych wirusów ,pasożytów,grzybków i bakterii oraz czytanie forum siÄ™ opÅ‚aciÅ‚o.Sama znalazÅ‚am te ureaplasmy i miejsce gdzie je można wykryć.PojechaÅ‚Ä…m 150km zapÅ‚aciÅ‚am 250zÅ‚ za  3 rodzaje testów(chlamydia,urea i mykoplasma)+posiew i w koÅ„cu mam winowajce.Teraz już wiem czemu objawy sÄ… jak w bakteryjnym zakażeniu a antybiotyki nie dziaÅ‚aÅ‚y. Usg pokazywaÅ‚o stan zapalny a posiewy i wymazy byÅ‚y jaÅ‚owe.U mnie w mieÅ›cie jak zapytaÅ‚am lekarza o testy na ureaplasme powiedziaÅ‚ ,że nie sÅ‚yszaÅ‚ o czymÅ› takim ,że on zna tylko mykoplasme=.= wiÄ™c sama  wyszukaÅ‚am w internecie lekarzy z prawdziwego zdarzenia.
Z jednej strony to dla mne wręcz cud bo mam na piśmie co mi jest a zdrugiej strony co za paranoja...cieszę się ,że jestem chora na ureaplasme...Bo fakt ,że ona tam jest przyćmiewa myśl"w końcu wiem jak sobie pomóc!"
Polecam wsyztkim laboratorium w Pile- ArsMedical.Wszyscy są przemili ,klinika jest piekna(jak na nasze warunki),próbki pobrano mi bezpośrednio w laboratorium,widziałam maszyny komputery itp i moja krew i mocz odrazu zostały przebadane pierwsze wyniki miałam po 30 minutach a te ostatnie(na ureaplasme) po 3 dniach.
JeÅ›li ktoÅ› ma doÅ›wiadczenia z ureaplasma ,wie jakie ziółka wspomagaja leczenie lub wyjÄ…tkowo  niesmakuja temu paskudztwu no i jakie antybiotyki sÄ… najskuteczniejsze oraz jakie sÄ… Å›rodki ostrożnoÅ›ci przy ich stosowaniu to proszÄ™ o każdÄ… nawet najmniejszÄ… radÄ™!
pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson