Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-04-15 18:35:59

dziewczyna22
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 51

badanie urodynamiczne w zielonej górze

Czy wiecie, gdzie w zielonej górze można zrobić dokładne badanie urodynamiczne. Podobno od prawidłowości wykonania tego badania zależy rozpoznanie mojej choroby.. bo jak narazie nie wiadomo co mi jest. Wszystkie badania mam dobre a brzuch boli i ciąganie mnie do toalety co pół godziny .. koszmar. Mam tak już od roku..

Prosze o pomoc

Offline

 

#2 2010-05-22 12:08:43

magdag
Użytkownik
SkÄ…d: Åšwiebodzin Lubuskie
Zarejestrowany: 2010-04-30
Posty: 23

Re: badanie urodynamiczne w zielonej górze

W zielonej górze dr Bromber ale za bardzo go nie polecam, musiałabyś w necie znaleźć nr tel, o ile pamiętam to przyjmuje na Anieli Krzywoń 2, pierwsza wizyta prywatna, zadzwoń i dowiedz się czy robia takie badanie. Jest jeszcze Uro-laser w sulechowie, niby klinika urologiczna, przyjnueje tam trzech lekarzy urologów jeden dr Drozd tylko prywatnie nie polecam, a pozostałych dwóch nie znam. Ta klinika w Sulechowie ma swoją stronę internetową wszystko tam jest napisane jakie zabiegi wykonują.

Offline

 

#3 2010-07-22 17:15:31

NatkaZG
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2009-06-23
Posty: 16

Re: badanie urodynamiczne w zielonej górze

Pozwolę sobie na kilka zdań o właśnie urologach na Anieli Krzywoń. Ja chodziłam tam już 6 lat temu, kiedy to przyjmował jeszcze Śmigaj i on to totalna pomyłka, jak on medycynę ukończył, to nie mam pojęcia. Wiecznie jak przynosiłam posiew moczu z E.Coli, dawał mi Urosept...
Na Brombera nie narzekam, jak robiÅ‚ mi wlewki, to zamiast 80zÅ‚ za wizytÄ™ prywatnÄ…, to braÅ‚ 50zÅ‚ (oddawaÅ‚ mi z tego 30)  smile
Natomiast od ponad 2 lat jestem pod stałą opieką Zwierzyńskiego. I jego polecam w 100%, moim zdaniem dobry lekarz, ordynator wyżej wspomnianego Uro-Laser w Sulechowie. Miałam robione tam wszystkie zabiegi (rozkruszanie kamieni, cystoskopię, teraz będę miała elektrokoagulację), terminy ma dużo krótsze niż na Anieli Krzywoń. Jedyne co mnie w nim denerwuje to fakt, że czasem siedziałam w gabinecie 50sek, bo mówiłam, że leki nie pomogły, wypisywał nowe i brał standardową stawkę-100zł.

Offline

 

#4 2010-07-22 18:06:58

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: badanie urodynamiczne w zielonej górze

Natka, ale to napisz w Lekarzach, bo tu zginie.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson