Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2010-02-14 11:37:20

awe43
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 19

Re: Brak sygnalu o pelnym pecherzu-POMOZCIE !!!!!

No a u mnie to teraz tak sytuacja wyglada: Polske redakcjo zostawiam jako ostatnia moja szanse-ciocia we Wroclawiu na mnie czeka-wiec tylko kwestia wykonania telefonu i wyjazdu.
Zmienilo sie tylko tyle ze jak musze isc sikac czuje cewke moczowa -tzn cos w rodzaju lekkiego skurczu, pecherza dalej nie czuje.Moja skarga do szpitala wywolala prawdziwa burze, zajela sie moja sprawa komisja szpitalna-ale to nie jest jeszcze lekarska /nastepny etap to lekarska/, mialam rozmowe z moim ginekologiem i powiedzial ze absolutnie nie mozna tego tak zostawic i wyslal mnie do *innego* urologa. Mialam rozmowe z nim i powiedzial mi /prawie to samo co ginekolog/ ze najprawdopodobnie ta asystentka jak robila klem/nie wiem czy to jest po polsku/ za bardzo mi naciagnela macice  /wtedy tez mialam ten straszny bol pod koniec zabiegu/ i nerwy ktore sa odpowiedzialne za uczucie pelnego pecherz zostaly naruszone, ale nie mozna tego zbadac w jakim stopniu nastapilo uszkodzenie ani nie mozna powiedziec czy to uczucie pelnego pecherz wroci kazal jeszcze poczekac  2 msc, operacyjnie tez nie da sie mojego problemu rozwiazac. 23.02 musze wrocic do mojego ginekologa -podczas ostatniej wizyty powiedzial mi ze jak urolog mi nie pomoze to wysle mnie do dobrego specjalisty akademickiego szpitala, ale jestem ciekawa jeszcze jednej sprawy otoz komisja ma sie dowiedziec czy ta asystentka ginekologa miala prawo bez mojej zgody na robienie mi lyzeczkowania macicy /kobieta z komisji powiedziala ze na wszystko pacjent ma wyrazic zgode chyba ze to jest zagrozenie zycia/ a w moim przypadku takowego nie bylo -mialam tak ja powiedzial mi urolog *zrobiony zabieg nie na swoje zyczenie* Powiedziala mi tez ze na wszystko sa procedury i np. jak pacjent jest pod znieczuleniem miejscowym to nawet musza sie jego pytac w czasie operacji czy moga mu rekaw wyzej podniesc niz nakazuje procedura /bo chca np. zbadac cisnienie/. Czytalam tez o neurostymulacji pecherza..ale to tez zostawiam na pozniej-kiedy uslysze na 100% ze nic sie juz nie zmieni w mojej sytuacji. No i zostal mi Wroclaw...Nadzieja umiera ostatnia...

Offline

 

#27 2010-02-14 11:43:45

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Brak sygnalu o pelnym pecherzu-POMOZCIE !!!!!

No to mój  neurolog mówiÅ‚, że nie zna szczegółów, wiÄ™c ciężko mu wyrokować, ale być może podczas zabiegu "ciachniÄ™to" jakiÅ› nerw. MiaÅ‚am to w marcu przekazać ginekologowi (idÄ™ w marcu na kontrolÄ™ ze sobÄ…) i powiedzieć Ci, czego siÄ™ dowiedziaÅ‚am. WidzÄ™ jednak, że trafiÅ‚aÅ› wreszcie na sensowne osoby, które coÅ› zaczęły robić. A ja mam jeszcze jeden pomysÅ‚, ale musisz mieć ocenÄ™ lekarza - regenerujÄ…co dziaÅ‚ajÄ… na nerwy duże dawki kwasu GLA i ALA, może pozażywanie suplementów tychże trochÄ™ przywróciÅ‚oby Ci czucie, zwÅ‚aszcza że ono powolutku wraca, wiÄ™c jest szansa?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#28 2010-02-14 12:36:36

awe43
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 19

Re: Brak sygnalu o pelnym pecherzu-POMOZCIE !!!!!

Dzieki, bede szukac w internecie info zeby sie przygotowac do rozmowy-a swoja droga "dostalam " intensywny kurs holenderskiego z zakresu medycyny:). Ginekolog powiedzial mi ze moze urolog przepisze mi tabletki na stymulacje nerwow w pecherzu ale urolog stwierdzil ze mi nie pomoga bo te tabletki stymuluja scianki pecherza - ale jeszcze raz sie zapytam.

Offline

 

#29 2010-02-14 13:37:17

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Brak sygnalu o pelnym pecherzu-POMOZCIE !!!!!

A swoją drogą - u Ciebie wyłyżeczkowano macicę, co, podejrzewam, jest standardem po usuwaniu polipów, tyle że nikt nie zapytał Cię o zgodę, a u nas wycina się bez wiedzy i zgody, co się chce (kobiecie podwiązali jajowody, bo stwierdzili, że następna ciąża może być zagrożeniem - ale nikt z nią nie porozmawiał w sposób jasno jej to tłumaczący), i musisz podpisać zgodę, że wyrażasz zgodę na wszystko, co trzeba będzie (nikt Cię nawet nie poinformuje o ogólnym zakresie tego wszystkiego), i nie rościsz pretensji w przypadku niepowodzenia, okaleczenia i zgonu.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#30 2010-02-14 15:43:20

awe43
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 19

Re: Brak sygnalu o pelnym pecherzu-POMOZCIE !!!!!

U mnie mieli wycinac polip 1.5 cm ale nie mogla go znalezc wiec zrobila lyzeczkowanie macicy-mozliwe ze to standard tego jeszcze nie wiem. Ale uwazam na zdrowy rozum ze mogla sie mnie zapytac czy chce albo mnie poinformowac ze chce to zrobic. Cel zabiegu byl inny-to tak jak mozna isc na operacje nogi-nic nie znajda ale druga noga im sie nie podoba to sobie moga tez ja pociac?/oczywiscie ze to przesadzone lekko/ W listopadzie poszlam na echo macicy do gabinetu zabiegowego i stwierdzil ze mam polipy to sie spytal czy moze mi od razu usunac/oczywiscie bez znieczulenia/ zgodzilam sie -jednego mi wycia a ten duzy byl dla mnie zbyt bolesny -dlatego kazal czekac 3 msc. moze sam sie usunie-bo jego nacial-dlatego tez mnie dziwi dlaczego przed operacja nie zrobili mi usg -zeby sprawdzic/to tez napisalam w liscie do komisji/-bo mozliwe ze ta cala operacja bylaby nie potrzebna. A ja sie dopiero duzo pozniej dowiedzialam co mi konkretnie robiono.

Offline

 

#31 2010-07-22 22:49:21

awe43
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 19

Re: Brak sygnalu o pelnym pecherzu-POMOZCIE !!!!!

No dawno tytaj nie bylam bo walczylam przed komisja lekarska i tam takie inne rzeczy -bledu medycznego nie uznali stwierdzajac ze to jest hipotetyczne myslenie/a oni hipotezn nie oceniaja tylko dowody/ ale bardzo chetnie moja sprawe o blad lekarski wzieli prawnicy z ubezpieczenia mojego i zaczyna sie nastepna walka-a ja nadal nic nie czuje jak pecherz jest pelny-puchnie mi strasznie brzuch to jest znak ze musze isc do WC-w poniedzialek jade do prof. z Mastrichtu i zobaczymy -pozostal mi Wroclaw -jeszcze chcialabym wiedziec cos o kwasach co doprowadzaja do stymulacji pecherza ...moze cos wiecej ...o co sie moge zapytac bo na internecie nic nie znalazlam..... mnie juz nadzieja opuscila -po takim czasie chyba juz nic nie wroci do normalnosci..

Offline

 

#32 2010-08-02 22:20:50

awe43
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 19

Re: Brak sygnalu o pelnym pecherzu-POMOZCIE !!!!!

No nie wiem czy jeszcze ktos czyta ale napisze zeby zakonczyc na razie-bylam u prof. w Maastrichcie narobil mi nadziei po 1-wszej wizycie -dzisiaj byla druga wizyta-porobil badania tez standardowe, wyniki b.dobre i jego propozycja jest taka zeby poczekac do stycznia 2011 bo on uwaza ze moje cialo tzn czucie w pecherzu potrzebuje czasu zeby sie zregenerowac -poniewaz nic nie bylo ucinane ani obcinane wiec jest bardzo duza szansa ze wszystko wroci do normy czasami to moze potrwac nawet do 1.5 roku a jak nie to bedziemy dalej dzialac-ale na moje pytanie co konkretnie  bedzie robil-jak nic nie wroci do normy -nie dostalam odpowiedzi-I TERAZ NIE WIEM naprawde nie wiem co mam robic czekac czy uderzac do Polski bo tu w Holandii nic mi juz nie pomoga ???? Pomozcie mi bo naprawde nie wiem co dalej!

Offline

 

#33 2010-08-03 00:41:35

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Brak sygnalu o pelnym pecherzu-POMOZCIE !!!!!

Do Polski można przyjechac ale nie dawać se nic robić zabiegowego--tylko diagnostyka.
Ten profesor w zasadzie miał rację.
dodatkowo powiedzmy sobie--że osoby z tego forum które miały jakikolwiek zabieg operacyjny.......za cholerę sie nie wyleczyły i nadal zasuwają po lekarzach. Tak więc lepiej na razie poczekać.

Offline

 

#34 2010-08-03 10:30:43

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Brak sygnalu o pelnym pecherzu-POMOZCIE !!!!!

Przyjechać możesz, zawsze to inne spojrzenie na problem.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson