Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-09-16 16:49:49

zbigman995
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 5

CoÅ› . .

Hej . ; p
Może teraz mój wÄ…tek nie zostanie zamkniÄ™ty . .  i usuniÄ™ty . .;x , chociaż może być bez sensu . ;x , bo pewnie wedÅ‚ug was mam maÅ‚o lat i wgl . ;x
Chociaż nie wiem czy mogÄ™ co kolwiek pisac , bo nie wiem w którym dziale ogólnie  . .  , ale myÅ›lÄ™ że ten jest odpowiedni . . ;x
Nom wiÄ™c o to chodzi  . .  że chciaÅ‚bym popisać na gG o  pÄ™cherzu . .  , i ogólnie pogadać . .  , jeÅ›li można wogólÄ™  . .
moje gg jak coÅ› to 15694203 . .
może ktoś napisze . .
bo tu na forum to może być uważane za spam . .  o ile już nie jest , jeÅ›li to spam . . , to przepraszam .

Offline

 

#2 2010-09-16 17:19:20

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: CoÅ› . .

Zbigman, już pisałam Ci, jak masz postąpić: załóż swój wątek na Co mi jest, opisz swoje dolegliwości. Jeśli chcesz zapytać o inne sprawy związane z lekami czy badaniami - napisz w odpowiednim dziale. Tu się nie gada ogólnie na GG, od tego masz serwisy randkowe. Tutaj wszyscy współtworzymy tę wielką sprawę, jaką jest forum wsparcia i pomocy w powrocie do zdrowia. Jak założysz wątek, ten skasuję; jeśli nie założysz - skasuję i tak, bo to nie jest odpowiedni dział ani wątek.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2010-09-16 17:37:26

zbigman995
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 5

Re: CoÅ› . .

yy . .nom ale chodzi o to że na przykład nie wszyscy chcą isć do lekarza . . ;x
Leki i badania to sÄ… takie rzeczy .  . , po których wiadomo że jest sie chorym , a ja nie chce wiedzieć że jestem chorym , tylko pogadać normalnie .
Nie szukam serwisów randkowych -  mam już dziewczynÄ™ . ;x
Eh . .  nom chciaÅ‚em z kimÅ› popisać . . ale jeÅ›li nie można to przepraszam . .
Nom jeÅ›li to niezgodne z reg ..  to usuÅ„ . ;<
Rozumiem  . .

Offline

 

#4 2010-09-16 20:27:42

Olka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 154

Re: CoÅ› . .

nie za bardzo wiem o co koledze chodzi??? masz problem czy chcesz po prostu pogadać????

Offline

 

#5 2010-09-17 00:03:41

wiktoria05146
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 543

Re: CoÅ› . .

wstydzisz się iść do lekarza?

Offline

 

#6 2010-09-17 23:17:31

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: CoÅ› . .

A kto ci każe iść do lekarza ? Nikt.
Tutaj jest sporo ludzi (ja im nieraz to doradzałem) , którzy nie poszli do lekarza, ale najpierw poszli se do laboratorium prywatnie i zrobili badania bez skierowania.
To nie lekarz sie liczy ale badania !!
Więc skoro można zrobić badania prywatnie za forsę--to tylko trzeba wiedzieć jakie (a tu na forum ci powiedzą jakie). Zdobędziesz chyba te 100---140 zł?????
Wizyta u lekarza BEZ BADAŃ to i tak o DU%$ potłuc ! Więc najpierw badania .
Napisz ogólnie jakie objawy mniej więcej i wtedy można jakoś to ukierunkować. Wogóle--jeśli w badaniach coś wyjdzie--to też nie od razu musisz iść do lekarza. Ja sam leczę się nieraz na podstawie badań, kupując leki bez recepty, lub na receptę od.....dentysty jak go poproszę ! .
Poza tym po cholerÄ™ ci GG skoro masz możliwość wysÅ‚ania majla do każdego z userów. Tu jest kilku facetów wiÄ™c możesz wysÅ‚ać do wszystkich  :-))))))))))
Poza tym-----poczytaj inne wątki (nawet i babskie też) i zrób z tego pewną średnią. Od razu widać że to forum mówi o zakażeniach dróg moczowych i co z tym robić żeby czegoś nie spieprzyć. Natomiast raczej nie ma tu nikt doswiadczenia w sprawach seksu lub chorób wenerycznych. (doświadczenia medycznego, bo praktyczne to mociumpanie te markietanki pod Verdun w 16-tym.....Nie , kłamię = w 1917 chyba .....to po nich takie dreszcze miałem w okopach że porucznik Lafayett mi mówi ;- cicho merde-......A mnie telepie że aż Zeppelin mnie zauważył....panie tego.... No ! )

Offline

 

#7 2010-09-17 23:19:46

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: CoÅ› . .

PS. Zeppelin to taki wielki fiut , który unosi się w powietrzu wraz z załogą------tak tylko mówię, bo młodzi to ostatnio jak zobaczyli u mnie telefon na tarczę do wykręcania numeru ..to nie wiedzieli co to jest......

Offline

 

#8 2010-09-18 07:47:53

zbigman995
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 5

Re: CoÅ› . .

Nom . .  problem ale nie duży .  ; P , i chcÄ™ pogadać  ..   , problem , ale powiecie że to normalne . ;x
Sorki nie było mnie na forum kilka dni xD
WstydzÄ™ czy nie .? co za różnica ,jak to mi nic nie da , lekarz może tylko przypisać jakieÅ› leki od których sie uzależnie  , czy coÅ›  , bÄ™dÄ… dużo kasy kosztowaÅ‚y , stracÄ™ wiÄ™cej zdrowia niż wyzdrowieje na tym . . ;x
pulkos , ja mam stary telefon w domu i umiem wykrÄ™cać na nim numer jak coÅ› ; D , wiÄ™c to mnie chyba nie dotyczy .  ; p  xD

Ojej . .nom wiem ,że to i to . . ;x
Ale kto traci kase na laboratoria jak jest zdrowy , no może nie dokońca , wiadomo że jakieś zapalenia czy coś takiego sie zdarza . . ;x
Na gg łatwiej byłoby mi z kimś popisać . .

Offline

 

#9 2010-09-18 07:54:37

zbigman995
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 5

Re: CoÅ› . .

P.S :
Redakcjo mam wielkÄ… proÅ›bÄ™ , bÅ‚agamm  możesz mi zmienić nick .?
BÅ‚agam , bo ja nie wiem jak to siÄ™ robi . . 
proszę zmień mi nick na : zbigman998
To ważna sprawa ..  bÅ‚agamm

Offline

 

#10 2010-09-18 13:00:16

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: CoÅ› . .

ty poczytaj sobie ( w dziale  CO MI JEST) wÄ…tek usera "bartekkk" --i zobacz że niby zdrowy a jednak chory--bo jak sam piszesz sÄ… jakieÅ› zapalenia.
A jak nie chcesz od razu do lekarza i na badania, to kup se za 10 złotych pastę w tubce (w aptece) o nazwie " fitolizyna" i popij ją jakiś czas żeby zobaczyc czy ci się objawy nie zmienią. Przepis jest na opakowaniu, recepty nie trzeba.
Zmiana nicka ? Panie-----chÅ‚opaki w twoim wieku walczyli w Powstaniu w 1944 i mieli jeden nick......i ginÄ™li z nim, bez wzglÄ™du na to czy byÅ‚ fajny czy niefajny---wiÄ™c nie zawracaj se du&^ jakÄ…Å› tam  magiÄ… ! ""Ważne"" to jest nie posiadanie wÅ‚aÅ›ciwewgo nicka ale to, żeby mieć dużo amunicji do kaÅ‚acha !.

Offline

 

#11 2010-09-18 14:16:53

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: CoÅ› . .

Zbigman, odpisałam Ci na maila. Ty się nie stresuj, załóż wątek i wal śmiało. Tu każdy jest chory, a wiele osób tak, że włos Ci się zjeży, że tak lekarze mogą okaleczyć człowieka. To jest forum właśnie po to, żeby opowiedzieć o swoich dolegliwościach i dostać pomoc, a nie wyśmianie. Głowa do góry!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson