Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2007-01-24 14:41:31

wieslaw
Użytkownik
Skąd: GDAŃSK
Zarejestrowany: 2007-01-18
Posty: 4

Wiesław - mój wątek

Witam moim problemem jest uchyłkowatość pęcherza w związku z tym mam częste zapalenie  i moje pytanko czy niema jakiegoś "srodka" co by  z tym sobie poradził ?i można było stosować bez uszczerbku dla zdrowia /mam wymagania co!! / proszę o pomoc z pozdrowieniami -WIESLAW-

Offline

 

#2 2007-01-24 15:00:29

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wiesław - mój wątek

Witaj. Przeniosłam Twój post do Twojego wątku - tu będziemy rozmawiać o Twojej chorobie.
Opisz trochę dokładniej, co masz w wynikach, jakie leki brałeś, co proponowali lekarze itd.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2007-01-25 19:06:06

wieslaw
Użytkownik
Skąd: GDAŃSK
Zarejestrowany: 2007-01-18
Posty: 4

Re: Wiesław - mój wątek

WITAM I DZIĘKUJĘ ZA ZAINTERESOWANIE SIĘ MOJĄ PRZYPADŁOŚCIĄ A WIĘC w ZWIĄZKU Z UCHYŁKOWATOŚCIĄ PĘCHERZA I POWIĘKSZAJĄCĄ PROSTATĄ POSTANOWIONO ZOPEROWAĆ PROSTATĘ ,PO OPERACJI OKAZAŁY SIĘ KŁOPOTYZ CEWKĄ  ULEGŁA ZWĘŻENIU NO TO JĄ ZOPEROWANO PO ROKU ZNOWU ZWĘŻENIE I OPERACJA TERAZ JEST OK. TYLKO BARDZO CZĘSTO MAM ZAPALENIE PĘCHERZA NO I RATUJĘ SIĘ : URINAL;UROSEPT;WITAMINA C;FURAGINUM.   BADANIE OGÓLNE MOCZU :KOLOR-JASNO ŻÓŁTY:PRZEZROCZYSTOŚĆ-PRZEJRZYSTY;CIEŻAR-1.025;PH-5;LEUKOCYTY-100;AZOTYNY-UJEMNE;BIAŁKO-UJEMNE;GLUKOZA-UJEMNE;KETONY-UJEMNE;UROBILINOGEN-W NORMIE;BILIRUBINA-UJEMNE;ERYTROCYTY-UJEMNE;NABŁONKI PŁASKIE-NIELICZNE;LEUKOCYTY-6-10 W POLU WIDZENIA;SZCZAWIANY WAPNA-LICZNE;BAKTERIE-NIELICZNE; NO I TAK TO WYGLĄDA PROSZĘ O POMOC W DOBORZE LEKU PRZECIW ZAPALNEMU KTÓRY MOGĘ STOSOWAĆ ZAPOBIEGAWCZO SERDECZNE DZIĘKI Z WYRAZAMI SZACUNKU -WIESLAW-

Offline

 

#4 2007-01-25 22:31:38

Dan-Rom
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Wiesław - mój wątek

a gdybyś jeszcze napisał, gdzie mieszkasz, to by ułatwiło kontakt z lekarzem, wydaje mi sie, ze szczawiany wapnia mogą sugerować o zlej pracy nerek, a zapalenie pecherza moga powodować bakterie , w zwiazku z niepenym opróznianiem go z powodu uchylkowatości i zwężenia cewki. Badanie ogólne moczu to za malo, żeby ocenić Twoją sytuację i cokolwiek doradzić, jak poczytasz posty, to zapewne dowiesz sie, że nawracajace zapalenia pecherza sa spowodowane kontaktami z parnerem (ką) i wowczas do leczenia musza przystapić obydwie strony. dan

Offline

 

#5 2007-01-26 11:28:16

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wiesław - mój wątek


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#6 2007-01-26 19:56:09

wieslaw
Użytkownik
Skąd: GDAŃSK
Zarejestrowany: 2007-01-18
Posty: 4

Re: Wiesław - mój wątek

Dzięki Zrobię Badanie Na Poziom Wydalanego Wapnia  Szczawiany Przewijają Się Raz Większe Raz Mniejsze  Jeśli To Możliwe To Bym Poprosił O Link Z Dobrą Dietą  A Mieszkam W Gdańsku  Dziękuję Za Wieści I Proszę O Nastepne?
-na Usg I Urografi Zawsze Nerki Były Ok-
   -wieslaw-

Offline

 

#7 2007-01-26 20:33:01

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wiesław - mój wątek

To wydalanie wapnia to tak na wszelki wypadek, na pewno będzie ok, ale można sprawdzić. O dietę pytaj Tunię, ona wie więcej na ten temat, tylko ostatnio rzadko tu zagląda. Pewne informacje przewijają się po różnych wątkach. W Poczekalni w którymś z wątków jest link do producenta preparatu zabopiegającego tworzeniu się szczawianów.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#8 2007-01-26 20:53:17

Dan-Rom
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Wiesław - mój wątek

podaję link o diecie w kamicy nerkowej http://www.resmedica.pl/zdart2991.html     

Karolinko, wytnij post wyżej, bo pomylilam sie w nazwie

Offline

 

#9 2007-01-30 12:32:08

wieslaw
Użytkownik
Skąd: GDAŃSK
Zarejestrowany: 2007-01-18
Posty: 4

Re: Wiesław - mój wątek

Dan-Rom dzięki za link jak będę miał wyniki to się z nimi podzielę Dzięki wszystkim
    -wieslaw-

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson