Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2010-10-08 20:24:01

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Wysyłanie materiału do laboratorium

Nie wydaje mi się, żeby istniały jakieś inne, znacznie różniące się od tych, które ma dr na stanie. Tak, tylko poproś żeby opisał, albo sama opisz wymazówkę i już.

Offline

 

#27 2010-10-08 20:44:29

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wysyłanie materiału do laboratorium

A co to znaczy "dobrze opisał"?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#28 2010-10-09 15:39:00

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Wysyłanie materiału do laboratorium

Tam jest taka naklejka na wymazówce, ale z powodzeniem możesz to zrobić sama. smile Należy tam wpisać swoje imię i nazwisko, godzinę pobrania materiału i miejsce z jakiego został pobrany. smile Chodzi o ułatwienie identyfikacji pacjenta. Ja robiłam to sama ostatnim razem.

Offline

 

#29 2010-10-09 16:05:38

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wysyłanie materiału do laboratorium

Aha. Dzięki smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#30 2010-10-09 19:20:00

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Wysyłanie materiału do laboratorium

Nie ma sprawy, cieszę się, że i ja czasem mogę w czymś pomóc!wink

Offline

 

#31 2010-10-12 21:02:10

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wysyłanie materiału do laboratorium

Trochę nachachmęciłyście, drogie koleżanki smile. Do 09.00 nie znalazłam punktu, który by mi przyjął przesyłkę, w końcu zamówiłam kuriera - był 11.40. Powiedział, że oni przyjmują od po 09.00 do bodaj 15.00 (do 09. rozwożą te pilne) i że powinnam przygotować wysyłkę jak najpóźniej, bo on teraz będzie ją do 15.00 woził w samochodzie (tak trzymałam próbkę w lodówce, bo na probówce jest napisane, że w temp. 5 stopni, dr mówił, że 24 godziny można trzymać). Trochę tylko nie rozumiem, jak oni chcą zrealizować opcję "krajowy dzisiaj", jeśli przyjmują tak późno, ale już nie chciałam człowieka trzymać. Ale wiem, że na drugi raz będę szła na wymaz jak najpóźniej. Nie wiem, czy gdy pani Dorota dostanie próbkę, coś z niej jeszcze będzie, ale miejmy nadzieję, że tak.

Oczywiście, na stronie poczteksu śledzenie przesyłek nie działa (wszystkie opcje identyfikatorów, które wpisuję, skutkują komunikatem "brak danych o przesyłce"), na co mnie lekki szlag trafia. Infolinia poszła spać dawno. Wiwat XXI wiek!


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#32 2010-10-12 23:33:43

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Wysyłanie materiału do laboratorium

No to u mnie było zupełnie inaczej!yikes Po pierwsze, wymazówka w temperaturze od 5 do 25 stopni bodajże, więc ta kobieta mi powiedziała, że spokojnie mogę ją trzymać przy oknie w temperaturze pokojowej, byle nie na słońcu. Po drugie, dr mi mówił, że on ma informacje o 24 godzinach, ale mogę to sprawdzić i po kontakcie z Equimedem (takiej firmy była wymazówka) dowiedziałam się, że nawet 48h, więc o to bym się nie martwiła. A co do kuriera, to u mnie miał być od 8-9 w opcji krajowej na dziś, spóźnił się bo był wypadek, ale był koło 10 bo ok. 11 odchodzi pociąg do Warszawy z tymi przesyłkami! To jakby zupełnie inna opcja...

Offline

 

#33 2010-10-12 23:36:31

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Wysyłanie materiału do laboratorium

Aha, i jak dzwoniłam pytać wcześniej, o której mam dostarczyć do nich paczkę (bo tak robiły inne forumowiczki) to mnie powiadomiono, że w tej opcji, nie ma możliwości dostarczenia paczki samemu, tylko, że musi kurier odebrać przesyłkę, dlatego cały czas Ci pisałam o tym kurierze, choćby pod laboratorium.

Offline

 

#34 2010-10-13 00:05:08

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wysyłanie materiału do laboratorium

To znaczy o tyle nie ma, że wszystkie poczty z Pocztexem pracują od 10.00. Tak bardzo się nie martwię, bo pamiętam, że mówiłaś o 48 godzinach (a wymazówka pewnie ta sama). Temperatury dobrze nie widziałam, doktor mi czytał (sam zresztą opisał probówkę). Pani Dorota powiedziała, że jak mają się namnożyć, to się i tak namnożą smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson