Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-10-18 21:59:13

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Wschodnio - słowiańskie mongolstwo

Właśnie TV podała , że dziewczynka która zgubiła sie w lesie w Augustowie, i była pod opieką szpitala w Suwałkach---dostała w odmrożonych nogach gangreny.
Cały czas będąc w szpitalu !!!! Kilka dni !!!
Ja Wam o tym piszę , żebyście zrozumieli jakie w obecnej dobie jest leczenie, diagnozowanie, jaki jest poziom lekarzy.
Wiele razy na forum o tym było, ale nie ma to jak przykłady.
Osobiście na taki finał czekałem. Pisałem tu nieraz , że wschód Polski (z powodów genetycznych) nie nadaje się do niczego i stoi nadal na poziomie pleistocenu. W dyskusji z (chyba) userką "magdalena" upierałem się przy swoim. Tłumaczyłem ,że mam spore doświadczenie ze szpitalem w Augustowie i wiem o czym mówię (był on kiedyś nowocześniejszy niż w Suwałkach). Te miasta: Suwałki , Augustów, Białystok są jeszcze w epoce lodowcowej. Ludność ma swoiste cechy matolstwa, bardzo zresztą są mili i życiowi, ale szympansy też są takie.
-----------------------------------------------------
Dzieciak miał padaczkę, więc przyjęto ,że trudny jej powrót do funkcjonalności pochodzi z układu nerwowego. Nie ma to jak psychologia i leczenie nerwic. !!!! (kuźwa).!!
Ja, patrząc na migawki z TV, miałem wrażenie że dziecko jest ciężko chore. I było !!!!! Tymczasem POSIEWY robiono z krwi a nie z tkanki zaatakowanej !!!!
Oczywiście--posiewy w Suwałkach . Na LELKA jest stamtąd dość daleko , niestety !!!!!! I posiewy do dzisiaj niczego nie wykrywają, a dzieciak ma już gorączkę i-------na szczęscie zabrano go do Trójmiasta (dalej niż na Lelka.....) i oczywiście==gangrena. !!!! Tam wyszło nawet z krwi . !
Teraz , niejako po czasie, pompują w dzieciaka tlen żeby zdechły bakterie beztlenowe.
A wystarczyło dać  DALACIN w zastrzykach, profilaktycznie, niezależnie od wyników posiewów z krwi (czy te skur.....le nie wiedzą ,że ich posiewy są gówno warte ?).
Ja nie wiem jak to nazwać. Moja koncepcja rozstrzeliwania lekarzy jest nadal aktualna. Mamy śledztwo (jak wyszło na jaw-----skoro jest już śledztwo i nakaz kontroli obu szpitali--to sprawa widocznie od paru dni już była na ostrzu noża==ktoś zapodał debilstwo suwalskie wyżej...na szczęscie zapodał ).
Więc--pomyślcie sobie o swoich chorobach i o tym kto was leczy. Potem idźcie na wódkę , bo bez wódy juz nikak nie pajdiot.
PS. W wywiadzie lekarze suwalscy powiedzieli że wszystko zrobili zgodnie ze sztuką;  jaka sztuka takie efekty. ! Zgodnie ze sztuką to Matejko namalował Bitwę pod Grunwaldem.
PS2. czy wyobrażacie sobie jak dowolny malarz z Suwałk może namalować tę bitwę ? Bo ja to wiem na pewno.......

Offline

 

#2 2010-10-19 06:51:31

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Wschodnio - słowiańskie mongolstwo

Pulkos zgodnie z zasadą uderz w stół a nożyce się odezwą. Odzywam się - ja userka reprezentująca region wschodni.

Śledzę losy Kariny bo sama zainteresowałam sie tym przypadkiem. Nic dziwnego, że zauważyłeś, ze dziewczynka jest chora, bo jak podają gazety regionalne ma upośledzenie. Nie wiem też, czy dotarłeś do informacji, że dziewczynka planowała ucieczkę z domu, do swej kryjówki w lesie. Rodzice, jak podaje prasa są ludźmi pijacymi i  w dniu jej rzekomego zaginięcia byli kompletnie zduci. Podejrzewam, że na tej zasadzie prowadzone jest śledztwo.

Z gangrena wczoraj albo TVN24 może Fakty, nie pamietam podały, że martwica pojawiła sie jedynie w końcach palców i nie trzeba amputować dzieciakowi stóp. Gangrena powstaje przy silnych oparzeniach, odmrożeniach i jest naturalnym stanem rzeczy, potem w martwiczych tkankach pojawiaja sie bakterie. Nie sądzę, że dziecku nie został podany żaden antybiotyk. To wg mnie nie wchodzi w grę. Wystarczy pomyslec i wyjść poza ramy nienawiści do lekarzy, nie wiem skąd masz te info doprawdy.

Chyba nie muszę przypominac odnośnie lekarzy leczących mnie - powtórze jeszcze raz, nigdy przenigdy nie byłam w szpitalu bez antybiotyków podawanych dożylnie. Czasem sama prosiłam, zeby wreszcie zakończyć te trujące wlewki, jednak zawsze słyszałam, że musze znieść.
Nie leżałam w suwalskim szpitalu ale nadal bedę uważać, że opieka medyczna na wschodzie jest dobra. Troche to niesmaczne co piszesz na temat ludzi z mojego regionu bo zapewniam Cię, że genetyka wschodu nie rozni sie zbytnio od genetyki ludzi z Twoich stron. Rozsmieszyło mnie to.

A kto w Polsce przyszywa ptaszki panom???? Do kogo zjeżdża się Kraków i Warszawa??? Do prof Darewicz w Białymstoku, gdybyś nie wiedział. Leżał mój tato na urologii swego czasu i to co usłyszałam od pacjentów z sali nie świadczyło o niskim poziomie urologii w Białymstoku.

Nadmienię też przy okazji, że byłam raz u sławetnego docenta z Warszawy za poleceniem mego urologa - i co??? Wolę nie pisać publicznie jak facet sie zachował. Sorry ale nie pomógł mi nawet w najmniejszym skrawku. Teraz miałam zaproponowaną urodynamikę u niego i powiedziałam mojemu lekarzowi, że z całym szacunkiem ale nie wykonam badania u tego człowieka. No i gdzie ta genetyka?
Proszę Cię o jedno, pisząc o genetyce wschodu pamietaj, że korzystam z tego forum także od ładnych paru lat i moze najzwyklej w swiecie robi mi sie przykro. Zresztą ludzie wschodu też mają wyrobione opinie na temat centralnej Polski, ale po co to pisać takie banialuki. Zawsze mnie to śmieszyło.

Offline

 

#3 2010-10-19 10:22:04

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wschodnio - słowiańskie mongolstwo

Magdaleno, nie przejmuj się. Gdyby nie wiedza Pulkosa na temat ziół i jego doświadczenia w chorowaniu w wykonaniu męskim, którym ja, siłą rzeczy, nie mogę służyć naszym forumowiczom płci męskiej - Pulkos dawno dostałby bana za swoje agresywne wypowiedzi. Żal do lekarzy to jedno, wytykanie, nawet bezwzględne i wulgarne, jawnej niekompetencji i zachowań, które w normalnym kraju skończyłyby się więzieniem, prawem pozbawienia zawodu i wysokim odszkodowaniem dla pacjenta - to rozumiem, ale te "teorie" Pulkosa o genetyce, rasie panów są absurdalne i niedopuszczalne. Pomijając fakt, że mało merytoryczne - idąc tym tropem, to właśnie Wschód, jako najdłużej odcięty od ekspansji rozwojowej, zachował "czystość słowiańską", a najwięcej mongolizmu mamy w Warszawie (czy na Mazowszu), na Dolnym Śląsku czy Pomorzu Gdańskim, czyli tam, gdzie atak najeźdźców był zawsze najsilniejszy i/lub gdzie było najwięcej wymieszań kulturowych.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2010-10-19 12:17:17

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Wschodnio - słowiańskie mongolstwo

Rozumiem i wiem, ale widząc czasem co pisze nasz forumowy kolega słabo mi sie robi. Nie wiem czemu Pulkos uzurpuje se prawo do osądów na temat lekarzy z mego regionu, bo nie zauważyłam, by różnili się od innych. Choćby przypadek kobiety, nagłośniony w tv która poszła na tamten świat, bo doktorzy z Wawy nie umieli odczytać badania głowy. Masakra. Albo razem trzymamy się, albo dzelimy na regiony i przepychamy opowieściami. Wszędzie są lekarze i pseudolekarze, każdy rozsądny o tym wie. Tak jak ludzie są bardzo różni, co zresztą widać na forum gołym okiem. I całkiem dobrze, bo świat byłby nudny.

Offline

 

#5 2010-10-19 13:35:55

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Wschodnio - słowiańskie mongolstwo

Szanowne Panie .
Klka sprostowań: Wiedziałem że dziecko jest upośledzone i że rodzina pije. Ale ja widziałem w zachowaniu dziecka jakąś cechę "trwania choroby"--to poprostu było widać.
Fakt jest taki--przypominam: w posiewach z krwi nie było bakterii !!!!!!!!!!!! I o to idzie, bo trzeba było zrobić inny posiew. O jakim antybiotyku wy mówicie skoro nie było dodatniego posiewu ?
I druga sprawa---ja znam te strony, mam tam rodzinę. Wychowywałem sie tam i od dziecka mówię ich gwarą (a jest bardzo specyficzna i była dla mnie trudna kiedyś).
Mam w tamtejszej rodzinie lekarza i pielęgniarkę. Lekarz dojezdżał szereg lat do Suwałk.
Mnie TAKŻE JEST PRZYKRO że to tak wygląda. Spędziłem 1 lato łażąc po budowie szpitala w Augustowie. A potem zbierałem info o tym co tam sie dzieje--mimowolnie, bo stale tam bywałem. Lata mijały............
Nie chcę tu opisywać szczegółow. To jest TRAGICZNA DZIKA AZJA !!!!!!!!!!!!
MOja sasiadka uciekła od nich zabierając dziecko ze szpitala bo chcieli robić odmę mózgu a po prostu dzieciak się zatruł pokarmowo (była tam na wakacjach--w Warszawie odratowali). A co powiesz magdalena o głośnym wypadku amputacji ręki u dziecka--bez potrzeby !!! Skandal był i zwolnienia z pracy. Na całą Polskę.
PS. Warszawy nienawidzę i ludzi tutejszych też. Ale podstawy cywilizacyjne są tu jednak na wyższym poziomie.
PS2. mongolstwo==licencja poetica. Chodzi o wpływ neandertalczyków na ludność wschodu (Ruś) i cechy morfologiczne z tym związane (jak z anatomią i fizjologią to nie wiem--temat tabu w PRLu a i teraz).
PS3. Magdalena : Podtrzymuję swoje ostrzeżenia co do twojego leczenia się w B. Zobaczysz że miałem rację !!!!

Offline

 

#6 2010-10-29 01:25:33

Killer
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 43

Re: Wschodnio - słowiańskie mongolstwo

Wiec i ja sie podlacze do tematu.
Nie Gniewaj sie jak sie nieco rozwine,i troche namieszam w Twoim watku,ale postaram sie tylko troche.

1. Nie ma znaczenia w jakim regionie PL. sie mieszka,skad sie pochodzi,i gdzie sie leczy,poniewaz i tak 95% tych co maja Nas leczyc to imbecyle.Nikt za nic nie bierze odpowiedzialnosci i malo komu zalezy na tym zebysmy naprawde wyzdrowieli.Poprostu ekonomia,podarz-popyt.
Przeciez to nie jest normalne ze idac do takiego neandertala,on przepisuje Ci antybiotyk na 5 dni,a potem kaze przyjsc za tydzien do kontroli,zas kasuje 80 zl. zas wypisuje ant. na 7 dni,i zas kontrola za tydzien-ewentualnie 2,i tak do za....nia....
Jak Pamietacie z mojego watku,ja bylem gdzie tylko moglem,u "madrych glow",jak polska dluga i niemal szeroka,bylem w niemczech,w Dublinie nawet (u polskiego "lekarza urologa" ),i co? I G...
Po ponad dwoch latach meczarni,przez przypadek ogarnal mnie INTERNISTA,z 20.tysiecznego miasta na zachodzie polski,konsekwencja i uporem w obie strony.
Nie ma wiec znaczenia gdzie sie leczysz,skad jestes,itd... Jedyne co ma znaczenie to trafic do kogos z tych 5% ktorzy maja mozg,ale to graniczy niemal z cudem bo 4% z 5 jest juz dawno w Szwecji...

2. Pulkos,kiedys mi odpisales;
" ze Dziękuję Killerowi za powyższy post, ; z Was Killer będą ludzie, jeszcze jak pochorujecie ze 20 lat to będziecie guru!!!.
(Redakcjo--przenieś może to co powyżej  i Killera do innego działu).
Offline
Wiec ja Ci Pulkos powiem ze nie mam zamiaru chorowac 20 lat wink,prawde mowiac to jak Pamietasz jadlem Norfloxacyne,i jakos niedawno skonczylem.
Zarlem 2 tabsy dziennie przez 3.5 miesiaca,a przed tym Doxy 2 tyg,ten co sie wiaze z bialkami-nie pamietam nazwy teraz,i cos tam jeszcze,wiec ogolnie jestem po 5 miesiacach na antybiotyku.5 miesiecy dzien w dzien 2x dziennie.Z Czego 2 ostatnie miesiace na niemieckich lekach (bo jak wiadomo polskie to zart),i powiem Ci ze Przezylem smile
Kiedys Mowiles ze trzeba byc koniem zeby byc na antybiotykach 3 miesiace, a ja jestem po 5 i zyje.
Ba,malo tego. Nie biore teraz nic,a nic. Zadnej zurawiny,probiotykow,nic... i siusiam jak trzeba wink,wiec to potwierdza moja teorie o antybiotykach i bakteriach.Wiec jak widzisz mysle ze powinnismy tu stadnine otworzyc,bo wszystkim zycze takiej owocnej kuracji jaka ja mialem,i takiegio Lekarza,a nie lekarzyny ktory mnie poprowadzil jak trzeba.
Swoja droga juz sie przewinal gdzie sten temat na forum ze ogolnie zwierzeta,psiaki np. maja lepsza opieke urologiczna niz my w naszej superpolsce,wiec powtarzam apel zebysmy zaczeli sie leczyc na pecherz u Internistow (tak jak ja np.),Neurologow,Weterynarzy...

Na koniec zycze Nam wszystkim DR.Housa na gwiazdke pod choinka smile

Offline

 

#7 2010-10-29 18:45:13

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Wschodnio - słowiańskie mongolstwo

Cieszę się, że Wy - Killer--, macie trzeźwe spojrzenie na świat. Bo większość ludzi tej sprawy nie czuje i................pilnują krzyża najczęściej  (żeby im sie polepszyło w tym życiu). I to wszystko co kojarzą.
Oczywiście cieszę się że się podleczyłeś a może wyleczyłeś.
Powinieneś podać nam tu tę kurację szczegółowo...~!!! Wiem że to trudne... :-))))
Ogólnie--widzimy wszyscy że dopiero stosowanie DŁUGO antybiotyków coś daje . Jest to OGROMNY przełom w medycynie--ja myślę że połowa naszych neandertali popełni sepuku, bo oni zawsze mówili że 7 dni wystarczy !!!!!
Ja Wam, Killer, radzę popatrzeć w Googlach na protokół Dr. Wheldona i powiem tak: --za kilka lat wszyscy będziemy się tak leczyć. (podziwiam kondycję !!! ).
--------------------------------------------------------
Sz. kolego :   co do meritum , to matolstwo w medycynie jednak ma podłoże genetyczne i tego wy nie widzicie. Owszem, prawdą jest że bez wzgledu na miejsce w Polsce i świecie mamy zatrzęsienie neandertali w medycynie. Ale dzieje sie tak dla tego, że po II wojnie nastąpiło schamienie ogólne, i z tych chamów biorą sie lekarze ! Jak pisałem-----oni nie odróżniają pianina od fortepianu i ten stan rzeczy świadczy o tym kim są.
Jednak--upieram się przy swoim , że to zjawisko jest szczególnie ostre na wschodzie Polski. Jeśli mam wybierać mniejsze zło to poszukam go poza ścianą wschodnią..........

Offline

 

#8 2010-10-29 21:26:24

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Wschodnio - słowiańskie mongolstwo

Podłączę się po wątek Kilera o internistach. Ja ostatnio zupełnie przypadkiem poznałam właśnie wygląda na to że kumatego internistę - zamówiłam lekarza na wizytę domową do mojej mamy. I tak od słowa do słowa zeszło na temat mojego pęcherza. Powiedziałam że specjalnie pojechałam do Warszawy zrobić badania i że wyszły mi 3 bakterie 10 do 2, to od razu powiedział że takie małe ilości też mogą dawać objawy to trzeba będzie brać antybiotyki co najmniej miesiąc. Byłam w szoku - pierwszy lekarz z takim podejściem. Także idę do niego z tym antybiogramem we wtorek i będziemy kombinować co dobrać...

Offline

 

#9 2010-10-30 12:08:48

Killer
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 43

Re: Wschodnio - słowiańskie mongolstwo

Witam Tow. Pulkos smile

Widze ze zaczynam miec tutaj naprawde ciezkie zycie ,podobnie jak Ty,bo nikt mnie tutaj nie slucha. Moze i ktos slucha,ale napewno NIE SLYSZY,co ja mowie.Juz nie wiem jak ja mam Wam pomoc,jak Wy sami sobie chcecie pomoc...
Jak ja mowie zeby nie szukac matolow o pseudospecjalizacji "urolog",to w tym samym czasie na stronie glownej w dziale lekarze pojawia sie 5 zapytan,w stylu "gdzie dobry urolog w Czestochowie,gdzie w Poznaniu,itd...."
Nikt nie chce zrozumiec ze 80ciu% z Nas na tym forum urolog NIC nie pomoze!!!!!!
Ze "lekarz urolog",moze sluzyc tylko do tego zeby wypisac skierowanie,ewentualnie zrobic badanie urodynamiczne  wgabinecie (bo juz dorobil sie na Nas i SOBIE kupil PRYWATNIE aparat),itd...
Ja bedac kompletnie padniety po 14 godz. na nogach opisuje dossc szczegolowo CO i JAK,nalezy zrobis zeby efekty kuracji antybiotykowej przyniosly rezultat,czyli zeby wyzdrowiec,a w innym dziale lub na czyims watku czytam ze On/Ona juz bierze 4 antybiotyk przez ostatnie 3 tygodnie i "nic nie pomaga", i tak sie zastanawiam dla kogo ja to wszystko mowie,pisze?
Dla siebie?
Ja juz nie potrzebuje szukac w dziale "lekarze'',nie pisze watkow "nic nie pomaga-ratujcie".
Nie potrzebuje bo sie wyleczylem.
TERAZ SLUCHAC UWAZNIE!!!!!!!!!!!!!!  - SIEBIE WYLECZYLEM!!!!, SAM SIEBIE!!,najpierw PRZYPADKIEM ktory widze ze musze opisac po raz kolejny,bo kazdy moze dzieki temu co pisze popelnic taki sam przypadek jak ja,(chociaz to droga przez meke)potem z Pomoca MOJEGO INTERNISTY,ktory mnie poprowadzil jak trzeba,i dzieki ktoremu teraz moge szczerze powiedziec ze TYLKO I WYLACZNIE DLUGA I KONSEKWENTNA KURACJA min. antybiotykiem (tylko nie z polskiej apteki) przynosi rezultat,poprawe zdrowia,prowadzi do odstawienia lekow,przywraca komfort i fizyczny i psychichny,czyli jednym slowem skutkuje WYZDROWIENIEM.

Na dowod tego ze Wam dobrze radze i mam racje nieskromnie zacytuje sam siebie z innego watku:

"Wiesz Bartekkk,dramat zaczyna sie wtedy gdy zaczynasz z takim paparuchem konkretna rozmowa. Np. o tym co dziala na jakie szczepy bakterii,albo o spectrum dzialania danego specyfiku,i wtedy o ile cokolwiek mozna uslyszec to streszczenie ulotki danego leku.Albo np. to co nie raz i nie dwa slyszal nie jeden z nas w gabinecie,czyli : 'wie pan prostata jest niepoznanna,nie moge gwarantowac itd...". Zastanawiam sie na jakiej podstawie Ci debile stawiaja swoje (zwykle niestety nietrafne) diagnozy,skoro nie potrafia zdefiniowac prostych pojec,to jak maja wyleczyc Nas z choroby?
Z kim przystajesz taki sie stajesz- nie zawsze- ale jesli chodzi o naszych neandertali to sie sprawdza. Mysle ze koncza te studia,i moze i by chcieli,ale starsi koledzy w fachu i zycie szybko weryfikuje ich przysiege Hipokratesa....i szybciej niz wczesniej maja nas w D....

Jestem teraz pod opieka Internisty, gosc jest normalny,powiedziel mi ze juz kiedys wyciagal takiego jak ja ,prawie 2 lata mu zeszlo,bo tak go urolodzy "leczyli".
Moze zacznijmy chodzic po Dentystach,Internistach,Kardiologach,Weterynarzach  A na powaznie, mam wrazenie ze jak ktos ma POJECIE o leczenie ludzi,to pewne sprawy same przez sie wychodza poza wiedze w danej dziedzinie."

Amidala25,Ty dobrze rokujesz jako pierwsza!!
Taka Nasza "pionierka" smile
Wreszcie....
Gratuluje,tylko dlaczego tak pozno??????
Dlaczego akurat przypadkiem,z tym Internista sie Zgadalas jak przyjechal nie do Coebie,tylko do Tw. Mamy?
Dlaczego po raz kolejny nikt mnie NIE SLUCHAL,jak ja pisalem ze"jak ktos ma POJECIE o leczenie ludzi,to pewne sprawy same przez sie wychodza poza wiedze w danej dziedzinie."
Piszesz ze to pierwszy Lekarz z takim podejsciem,a ja trabie juz od dawna ze to WLASNIE np. Internisci to sa Lekarze a nie neandertale,u ktorych powinnismy sie leczyc.Byc moze trafilas na 2giego Lekarza z tego odsetka o ktorym pisalem,czyli z tego 1% ktory ostal sie w tym kraju i ma mozg.
Trzymaj sie tego Goscia,i informuj na bierzaco.

Pulkos.Rozwine sie po raz kolejny w moim nowym watku ktory niebawem chyba zaloze,bo moze jednak ktos zacznie mnie SLYSZEC ,a ni tylko sluchac,i wtedy rozpisze Ci,i innym caly ten moj protokol ,jak to bylo i odniose sie do Twojej teorii "o matolstwie medycyny na krancach wschodnich" smile,oraz o protokole DR.Wheldona ktorego jeszcze nie mialem okazji sprawdzic.
Pozdrawiam.

Offline

 

#10 2010-10-30 13:23:54

Olka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 154

Re: Wschodnio - słowiańskie mongolstwo

Killer a jak mnie diagnozujesz? mam wątek w "pęcherzu nadreaktywnym" bo taką też diagnozę poza skierowaniem do psychiatry otrzymałam od naszych mistrzów Doktorów!?

Offline

 

#11 2010-10-30 15:05:25

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Wschodnio - słowiańskie mongolstwo

Ja od dawna leczę się po weterynarzach, aptekarzach i fizjoterapeutach. A generalnie prowadzi mój pęcherz i uszkodzenia neurologiczne ginekolog.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#12 2010-10-30 22:51:01

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Wschodnio - słowiańskie mongolstwo

jednak powiedzmy wyraźnie, że dobry  inteligentny internista to rzadkość ogromna. Ponieważ urolodzy są głównie chirurgami, to faktycznie niewiele nam dają.
Więc idziemy do internisty-----ale musi być to internista z tego 1 procenta mądrych. Czyli bywa że nie trafimy na takiego nigdy.

Offline

 

#13 2010-11-01 17:43:34

Killer
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 43

Re: Wschodnio - słowiańskie mongolstwo

Dlatego wlasnie codziennie od jakiegos czasu czuje sie jakbym wygral w totka.
Ale przeciez "zeby wygrac trzeba grac",wiec trzeba probowac. Moze akurat trafi swoj na swego. Nie ukrywam ze predzej przez przypadek niz kur.....ska strone "znany lekarz.pl.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson