Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2007-07-12 21:31:46

Dotka
Użytkownik
SkÄ…d: Gdansk / Irlandia
Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 213

Gdansk, urolog, szukam

Hej dziewczyny, wiem, ze jest nas tu niewiele z Gdanska lub pewnie jeszcze mniej, ale moze przypadkiem ktorakolwiek z Was slyszala o dobrym urologu z Gdanska? Wielkie dzieki.


To już ponad trzy lata bólu

Offline

 

#2 2007-07-15 18:38:34

Justinka
Użytkownik
SkÄ…d: pomorskie
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 90

Re: Gdansk, urolog, szukam

szczerze mowiac sama takiego potrzebuje...
ale niestety nie slyszalam sad

Offline

 

#3 2007-07-29 01:32:53

Nika
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-07-26
Posty: 61

Re: Gdansk, urolog, szukam

Mogę napisać tylko o lekarzu Gondku, jeśli chcesz to mogę podać do niego namiary. Drogi jak sto smoków 130 do 180 zł za wizytę. To jedyny urolog który wpadł na pomysł poszukać bakterii w pochwie i zresztą tam też je znalazł i u mojego męża w nasieniu też. Dzięki niemu miałam 7 miesięczną remisję. Najlepszy u jakiego byłą w trójmieście. Ale tak jak pisałam ci na innym wątku mam namiary do jakiś dwóch nowych jak tylko sprawdzę jacy oni są to dam ci znać.

Offline

 

#4 2007-08-04 15:49:31

Dotka
Użytkownik
SkÄ…d: Gdansk / Irlandia
Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 213

Re: Gdansk, urolog, szukam

Nika, ja prosze o namiary do dr Gondka, dzieki


To już ponad trzy lata bólu

Offline

 

#5 2007-09-09 13:24:11

Asia
Użytkownik
SkÄ…d: Pomorskie
Zarejestrowany: 2006-09-04
Posty: 16

Re: Gdansk, urolog, szukam

Polecam prof dr hab med Kazimierza Krajkę z akademii Medycznej w Gdańsku. Jest konsultantem ds urologii na terenie województwa pomorskiego. Według mnie bardzo dobry specjalista i super jako człowiek - z ludzkim podejściem do pacjenta. Przyjmuje też prywatnie na ul. Politechnicznej w Stom-Med.

Offline

 

#6 2010-05-25 15:29:16

ipka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-16
Posty: 23

Re: Gdansk, urolog, szukam

Ja podpowiem, którego lekarza zdecydowanie nie polecam. Z wizyty u doktora Wiesława Karakiewicza wyszłam z płaczem. Bezskutecznie szukam rozwiązania moich problemów pęcherzowych trwających od 9 lat. Do doktora przyszłam z pełną dokumentacja dotychczasowego leczenia i ogromną nadzieją. Pan doktor zbagatelizował mój problem mówiąc, że powodem dolegliwości są stosunki płciowe (co poniekąd jest prawdą lecz nie tego rodzaju 'diagnozy' oczekiwałam a informacji jak to leczyć i jak sprawić żeby owe stosunki do zapaleń nie doprowadzały). Polecił mi brać Urosept i nawilżać się podczas stosunków. Gdy usłyszałam ta poradę opadły mi ręce i rozkleiłam się z bezsilności, braku zrozumienia i kompetencji 'znanego' lekarza. Pan doktor na otarcie łez dorzucił jeszcze maść dopochwową która miałam stosować po stosunkach. Dodam, ze wizyta z jego strony przebiegła beznamiętnie, miałam wręcz wrażenie, że przeszkadzam mu w ten słoneczny sobotni poranek. Jednym słowem nie polecam.

Offline

 

#7 2010-11-16 02:40:57

chalk white
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 4

Re: Gdansk, urolog, szukam

Ostatni post był już dość dawno temu, ale w razie gdyby jakiś Gdańszczanin tu zajrzał, to może skorzysta z informacji, że ja również niezbyt jestem pod wrażeniem wyczynów doktora Karakiewicza, też chciał mnie leczyć Uroseptem, i też zrzucił moje dolegliwości na karb utrzymywania stosunków płciowych. Na koniec dodał, że tego się nie da wyleczyć. To chyba nie jest zbyt profesjonalne podejście do pacjenta.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson