Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#51 2007-12-23 07:45:26

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak tam w lekach jest wymieniony dexaven to tez steryd

Offline

 

#52 2007-12-23 22:41:18

lukas
Użytkownik
Skąd: radom
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 41

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

teraz bylem w szpitalu dawali mi baclofen  i polstygmina.wyeliminowali SM. a ich  rozpoznanie to parapaaresis spastica hereditaria

Offline

 

#53 2007-12-24 07:54:44

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Lukas no i czujesz jakas ulge po tych lekach? Ciesze sie ze wykluczono najgorsze. A wiesz co dokladnie znaczy ze rozpoznanie? Cos spastycznego ale nie bardzo wiem co, pewnie stad baclofen na rozluznienie miesni

Offline

 

#54 2007-12-26 19:23:09

lukas
Użytkownik
Skąd: radom
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 41

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

po tych lekach jest naprawde gorzej nogi mi sie uginaja same jakbym mial za bardzo rozluznione te miesnie.i z oddawaniem moczu jest gorzej ale juz powoli dochodze do siebie ibedzie lepiej  tak mysle

Offline

 

#55 2007-12-26 21:16:15

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Lukas trzymam kciuki, musi byc lepiej a  co Ci lekarze powiedzieli przy wypisie, napisz cos wiecej

Offline

 

#56 2007-12-31 22:11:37

lukas
Użytkownik
Skąd: radom
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 41

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

ze jestem jeszcze mlody i medycyna szybko idzie moze cos wymysla.doslownie mi tak powiedzial.

Offline

 

#57 2010-11-18 12:23:05

lukas
Użytkownik
Skąd: radom
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 41

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam. Wszystkich zainteresowanych moim problemem,po tak długiej nieobecności.Chciałbym dodać , że już starciłem nadzieje na wyleczenie. Kilkukrotny pobyt w szpitalach radom,olsztyn, wizyty u neurologow warszawa,radom,olsztyn,lublin, nic nie daja. Teczka z badaniami coraz wieksza i wszystkie wyniki ok. Na dzien dzisiejszy lewa noga slaba chodze o kuli,problem z pecherzem nadal i problem EEE.Potrzebuje chyba DR.HOUSE

Offline

 

#58 2010-11-18 13:05:52

gilda29
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 143

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli mogę coś poradzić, bo akurat twoje problemy są najbliższe moim, odstaw Baklofen. To specyfik: 1 - uszkadzający wątrobę, 2 - w szeregu przypadków powodujący problemy w napięciu cewki moczowej i/lub wypieracza, 3 - nie mam pojęcia, w czym miałby Tobie pomóc.
Postawili diagnozę (parapaaresis spastica hereditaria) i leczą Cię na diagnozę.

Jamistość rdzenia kręgowego? Dyskopatia? Zapalenie nerwów odrdzeniowych lub korzeni? Zwyrodnienia w kanale kręgowym i/lub w okolicach kręgosłupa? Uraz kręgosłupa? I szereg innych. Czy to wszystko wykluczono?

Udaj się do NEUROPATOLOGA. Neuropatolog jest chyba najwłaściwszym specjalistą.

Czasami zdarza się tak, że nie da się wyleczyć pacjenta, ale zazwyczaj da się go ustawić w taki sposób, aby jego dysfunkcja nie przeszkadzała w życiu i aktywności. Czasem nawet rezygnuje się z diagnozy, na rzecz pragmatycznego funkcjonowania, bo często - co zauważysz w internecie - poszukiwaniu diagnozy chorzy podporządkowują swoje życie, wtedy większym problemem od choroby jest mania wyleczenia, bycia zupełnie zdrowym.


Pozdrawiam

Offline

 

#59 2010-11-18 14:50:26

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Przeczytałem to wszystko (nie brałem udziału dotąd w tym wątku bo  temat jest dość dawny jak widzę i mi chyba umknęło.....--a rzecz jest dość niesłychana !! ).
1------porady kolegi SKY w kwestii badań na ul Lelka 26 w Warszawie. Czy to zostało wykonane ???????
Jeśli nie----to proszę cie zebyś zrobił tam posiewy z moczu i z nasienia. Bez gadania, bo bez nich nie da sie diagnozować.
www.badbak.pl

2-----Uwagi userów o tym, że to jakieś bakterie robią zapalenia stawów itp. są być może słuszne !!!!!! OB jest w górze. Jakie jest CRP ??????? -jeśłi było robione; jakie jest ASO jesli było.

3-----Prośba do Redakcji jako fachowca ::  Trzeba kolegę ukierunkować na bad. na BORELIOZĘ, wirusa ospy, mykoplasma itp. Ty masz w tym doświadczenie !!!!

4----Czy ja dobrze widzę ????? Nie było rezonansu miednicy małej ?????????????? Jeśłi nie było to o czym my tutaj wogóle gadamy !!!! Natychmiast zrobić !!!!
Oraz zrobić USG układu moczowego u Doc. Rakoczego w Warszawie tel: 865-71-50 spółdzielnia med. High-med ul .Kasprowicza 27 m 2.

5----wracam do sprawy rezonansu .... Trzeba zrobić go PRYWATNIE(konieczne skierowanie od dowolnego lek.) i ma to być rezonans miednicy małej (układ moczowy w szczególności). Koszt jest około 600 zł bez kontrastu a kontrast do tego około 300, ale nie ma rady !!!!! To musi być zrobione i już. Przy czym---ważne jest jaki to aparat (niech będzie najnowszej generacji ) --w internecie masz info podawane przez kolejne pracownie w Warszawie : jaki aparat itp. Ważne też kto robi = osoba obsługująca aparat.........(mnie polecano taką panią ze szpitala na Wołoskiej, która robi też gościnnie rezonanse w dużej przychodni przy ul Fieldorfa 40 w Warszawie.).

PS. moja znajoma też ma tak że drga jej w nogach i rękach od około 4 lat i jest częsciowy niedowład --musi chodzić z kulą.
Lekarze nie wiedzą co jest, ale w rdzeniu (punkcja) wyszły niewielkie stany boreliozy.........

Człowieku: masz masę  badań do zrobienia..........W kwestii badań "zakaźnych" doradzi ci pani. Dorota z labu przy ul LELKA 26 i poda ci namiary na pracownie w Warszawie które wyłapują z krwi różne rzeczy ( w tym nietypowe stany gruźlicy).

Offline

 

#60 2010-11-18 18:50:39

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Gilda, a ktoś u nas specjalizuje się tak wąsko?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#61 2010-11-18 19:35:25

lukas
Użytkownik
Skąd: radom
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 41

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

dołoze scany moich badan

Offline

 

#62 2010-11-18 19:56:05

gilda29
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 143

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Do Redakcji: znam tu jednego neurochirurga, któremu w miarę ufam. Ale jest już bardzo stary, na emeryturze. Osoba, która mną się kiedyś zajmowała, już nie żyje - z przyczyn naturalnych. Nie pomogę.


Pozdrawiam

Offline

 

#63 2010-11-18 19:59:04

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Lukas, zlituj się! Rzuć linki do jakichś miejsc, które są przystosowane do takich galerii, nie wrzucaj całych skanów, bo wątek się blokuje hmm. Zrób tak, jak proszę, a skany tutaj usunę.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#64 2010-11-18 20:02:58

lukas
Użytkownik
Skąd: radom
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 41

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

ok. Link do moich skanów z badań http://my.imageshack.us/v_images.php

Offline

 

#65 2010-11-18 20:08:27

lukas
Użytkownik
Skąd: radom
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 41

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Kórde nie wiem jak edytować post link do scanów zdjęć http://profile.imageshack.us/user/bioly2500/

Offline

 

#66 2010-11-20 19:06:11

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja mam stary komp i nie mogę wchodzić w te linki . Wogóle wiesza się teraz bo tut. forum jest stworzone na starych skryptach i takich cudów nie obsługuje. Redakcja powinna usunąć te skany, bo jak nie --TO NIKT NIE BĘDZIE TU WCHODZIŁ NA TEN WATEK I NIE POMOŻE CZŁOWIEKOWI.

1--ponawiam pytanie:
Czy był rezonans miednicy małej (pęcherz, prostata i okolice)
2--Jaką ty miałeś pracę (kanalarstwo, melioracje, rybactwo) że powodowało to wychłodzenie brzucha. ??
3----czy były posiewy na ul Lelka 26 w Warszawie.
4--co z IGG na różne patogeny i jak z boreliozą.

Offline

 

#67 2010-11-20 19:41:19

pablo
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 65

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

mógł też pracować w chłodni przenosić mięso wink

Offline

 

#68 2010-11-20 20:04:09

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Usunęłam. Forum jest na starych skryptach celowo, bo założyłam, że chorzy, cierpiący nie mają czasu ani siły na te wszystkie wodotryski, tylko mają wejść i znaleźć jak najszybciej i najprościej.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#69 2010-11-21 11:30:38

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

I chwała Bogu że jest na starych skryptach !!  Kilka już razy  byłem świadkiem jak przemodelowano stronę na nowocześniejszy wid---- i  kompletne fiasko. Wiesza się, ładuje 10 minut, w dodatku dość ciężkie jest przeniesienie treści ze starego na nowy (o dziwo !) więc zaczyna sie od zera. W dodatku sporo ludzi ma stare kompy z systemem W98 (nadal ) a one mają mało RAMu.
Natomiast wszedłem na podane linki przez lukasa na imageshacka i nic mi sie nie pokazuje......(może to wina starego kompa). Będzie lepiej jeśli kolega w 2 słowach poda wniosek z wyniku ;np." rezonans kręgosłupa bez istotnych zmian" itp.

Offline

 

#70 2010-11-26 16:12:10

lukas
Użytkownik
Skąd: radom
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 41

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Tych badan jest naprawde sporo dlatego wrzucilem skany na serwer. Może podacie jakis pewny serwer z którego będziecie mogli skorzystać to tam wrzuce te skany.

Offline

 

#71 2010-11-27 12:23:11

pulkos
Zbanowany
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Ty nie wrzucaj skanów, tylko podaj opis tych wyników gdzie jest coś ewidentnie źle.
Oraz podaj wykaz tego co robione Np. ""reezonans tego i tego 3 razy"" itp itp.

Offline

 

#72 2010-11-27 12:53:05

lukas
Użytkownik
Skąd: radom
Zarejestrowany: 2006-11-27
Posty: 41

Re: moze wy mi pomozecie!!!!!!!!!!!!!!!!

No to z tych badań wszystkich które miałem robione każdy lekarz mówi że wyniki sa dobre.Postaram sie w skrócie opisać jakie badania były i ich wyniki.Ale to wieczorkiem.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson