Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-11-29 19:23:33

Rajsza
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 1

Bakteria E.coli

Miałam pare lat temu odmiedniczkowe zapalenie nerek spowodowane bakterią coli. Byłam wtedy w ciąży i doktor która przyjmowała mnie na oddział,bez czekanie na wyniki badań troszkę w ciemno podała mi antybiotyk..Nie pamiętam dawki,ale okazał się skuteczny.Po zrobieniu wszystkich badań moczu i znalezienu coli okazało się ,że byłam leczona prawidłowo:) Ten lek to Zinnat.Do tej pory a minęło już ponad 8 lat nie mam problemu z b. coli.

Offline

 

#2 2010-11-29 19:27:57

gilda29
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 143

Re: Bakteria E.coli

Tylko pogratulować szczęścia - moja E. coli Zinnat olała strumieniem ciągłym, dosłownie.


Pozdrawiam

Offline

 

#3 2010-11-29 19:32:40

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Bakteria E.coli

Rajsza, a Twoi zleceniodawcy z działu pożal-się-Boże-marketingu nie powiedzieli Ci, że kryptoreklama leków na receptę to prokurator na karku? Oprócz roszczeń okantowanego właściciela zaatakowanego kryptoreklamą serwisu i oszukanych współforumowiczów?

Twój post sobie na razie zachowam - zobaczymy, jak zareagują instancje prawne typu GIS, MZ, NIA na takie działania. A wobec producenta wysuniemy stosowne roszczenia.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2010-11-29 22:17:23

wiktoria05146
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 543

Re: Bakteria E.coli

90 procent nas z pęcherza już brało Zinnat.
Przynajmniej ja jakieÅ› 6 razy.

Offline

 

#5 2010-11-29 22:30:24

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Bakteria E.coli

Dawniej był bardzo skuteczny, to mój ulubiony antybiotyk do dzisiaj. Ale raczej na sprawy oskrzelowe.
Obecnie uważa się że jego działanie jest słabsze bo bakterie się oswoiły z nim. Ja uważam, że po prostu OLANO recepturę i jest on gorszej jakości dzisiaj.
PS. nie sądzę żeby to była krypto- rekl. Opisany fakt sprzed kilku lat rzeczywiście bywał często !!!!!! Wtedy bywał .

Offline

 

#6 2010-11-29 22:59:02

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Bakteria E.coli

Pulkos, ok, ale ostatnio mamy wysyp takich oszustów, co to logują się tylko do reklamy. Zauważyliście, że pewnych "użytkowników" nam ostatnio ubyło? Przy jednej przedstawicielka "marketingu" (cudzysłów - bo to była hańba dla branży) oficjalnie się przyznała (i tu rozważamy z prawnikami potraktowanie tego jako okoliczności łagodzącej) do nielegalnych działań na naszym forum. Jak się czujecie ze świadomością, że chora, której pomagaliście, była oszustką wyłudzającą od nas darmowe świadczenia?

A można było uczciwie, miło i legalnie. Najgorsze zaś, że za takie numery nie tylko mogę mieć zgrzyty prawne z konsultantami (tak, tak, u nas też są lekarze), którzy się na to nie godzili, a co gorsza - staram się, by nasze zasady HON Code zostały potwierdzone oficjalnym certyfikatem i patronatami instytucji medycznych. Te działania grożą mi utratą tych certyfikatów.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson