Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-01-28 15:05:58

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

ALBOTHYL- globulki dopochwowe

Czy któraś z kobiet stosowała te globulki w przypadku problemów z infekcjami płciowymi?
Podzielcie się wrażeniami.

Offline

 

#2 2011-01-28 15:44:36

gosiak319
Użytkownik
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-03-04
Posty: 43

Re: ALBOTHYL- globulki dopochwowe

Ja stosowała, muszę przyznać, że na pewien czas pomogły chociaż nawet nie wykończyłam całego opakowania, ponieważ dostałam okres. Jednak globulki były nieco dziwne jeśli chodzi o użycie tzn w środku stworzył mi się pewnie jakby czop, który dopiero po paru dniach "wypadł" podczas aplikacji globulek z dnia na dzień było tam jakby ciaśniej, ale to chyba normalne, bo słyszałam, że ten preparat jakby przylega podczas stosowania do ścianek pochwy i tworzy pewien rodzaj opatrunku.

Offline

 

#3 2011-01-28 18:24:08

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: ALBOTHYL- globulki dopochwowe

ja tez raz stosowałam, miałam takie nieokreślone nie to pieczenie ni dyskomfort, jakby suchość,zresztą mam tak od czasu do czasu, chyba nie było rewelacji, poza tym drogie-ponad 30zł.
a próbowałaś gałek propolisowych?ja ostatnio kupiłam i nawet niezłe, nie zużyłam całego opakowania, bo mi się polepszyło.


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#4 2011-01-28 19:27:53

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: ALBOTHYL- globulki dopochwowe

dzięki dziewczyny smile
KupiÅ‚am dzisiaj ten Albhotyl bo tego jeszcze nie stosowaÅ‚am, a skoro ciÄ…gle wychodzi mi stan zapalny szyjki macicy i czynnik bakteryjny to postanowiÅ‚am spróbować. Mam tylko nadziejÄ™, że nie bÄ™dÄ™ mieć jakiegoÅ› jeszcze gorszego podrażnienia po tym     roll
No i przeczytałam w ulotce, że może powodować kandydozę bo wyjaławia pochwę. Ech i moje pakowanie w siebie probiotyków znów na darmo pójdzie.
Co do gałek propolisowych to ze dwa lata temu użyłam pierwszy raz i wtedy byłam zadowolona, ale kupiłam takie zwykłe w aptece. Później próbowałam takich nowych Apivaginum (propolis+kwas hialuranowy) i już takich speklakularnych efektów nei było.
Nie mogę sobie poradzić z moim pęcherzem, od kilku dni znowu szaleje, sikam co pół godziny, w nocy budzi mnie parcie, Furagin nie działa. Nie wiem już co mi jest sad

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson