Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-01-27 22:47:10

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Niebieska wydzielina z nosa

Już kilka razy, odkąd leczę bakterię, zauważyłam przy dmuchaniu nosa, że wydzielina, normalnie przezroczysto-zielonkawa, jest sino-niebieska. Ki diabeł?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2011-01-27 23:58:52

hejtojaa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 458

Re: Niebieska wydzielina z nosa

A może to od kiedy zaczęłaś zażywać srebro? Obyś nam się tylko w Smerfetkę nie zmieniławink
Dla pocieszenia przyznam się, że ja z koeli odkąd pamiętam mam sinoniebieskie białka ( tę widoczną część, różnicę w kolorze widać, jak patrzę np w bok).

Offline

 

#3 2011-01-28 07:10:54

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Niebieska wydzielina z nosa

Ło matko. Przyjrzałabym się również dla srebra. Smaruję mojemu tacie srebrem taką zmiane za uchem, dośc długo z fajnymi efektami. I jak się przyjrzę, to połyskuje ta zmiana na takie srebrzysty, sinawy odcień. Ale żeby wydzielina z nosa?
Matko hejtojaa to super mieć takie błękitnawe białka. Kiedyś były takie krople do oczu o nazwie Mibalin, były w kolorze turkusu. I jak byłam młodsza, po imprezie, zeby ładnie wyglądać wpuszczałam sobie po kropli do oka. Białka robiły sie takie ostro białe, wszelkie zaczerwienienia po nieprzespanej nocy znikały. Bosko. Kropli nie wolno tak sobie uzywac, bo zwężaja naczynia siatkówki jakby co... Ale traf chciał, że po zapuszczeniu kropli wykonałam fotke do dowodu osobistego i mam na zdjęciu turkusowe oczy. Każdy pytał jak tego dokonałam. Z niebieskich normalnie zrobiły się takie fajne turkusowe, jakbym miała soczewki.
Wracając do kataru, Ciekawe co by lekarz powiedział, gdyby ujrzał taka wydzielinę? Niedługo bedziemy jak ufo dziewczyny. Ja z picia srebra zrezygnowałam, bo wydaje mi sie, że zaczęły mi się robić szarawe zęby.

Offline

 

#4 2011-01-28 09:14:31

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Niebieska wydzielina z nosa

Z tymi zębami trochę też zauważyłam. Ja używam takiej fajnej pasty 2 w 1 (pasta + odświeżacz do ust), Oxy White, ona świetnie wybiela, a nie drażni szkliwa (przynajmniej u mnie), więc ten efekt trochę niweluje.

Co do srebra - mogłoby to być, gdyby nie fakt, że wydzielina pojawia się nieadekwatnie do zażywania srebra. Ja mam astmę z HIT-owym katarem siennym, nos dmucham setki razy dziennie. Srebra nie zażywam od dwóch tygodni, jak nie więcej, a i sama wydzielina pojawia się (znaczy - kolor) i znika. Natomiast zauważyłam, że pojawia się na pewno, jak mam nasilenie infekcji i biorę nowe leki p/bakteryjne (wczoraj np. po lewofloksacynie, którą włączyłam), więc zastanawiałam się, czy to nie jest jakiś grzyb?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2011-01-28 09:26:07

evi.wl
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 2164

Re: Niebieska wydzielina z nosa

Offline

 

#6 2011-01-30 19:26:36

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Niebieska wydzielina z nosa

Evi powiem tak: uzywać to można świetlika, sprawdź w ulotce, powinna być informacja o zwężaniu naczyć. I jeszcze jedno oczy pieką od kompa nie za względu na promieniowanie, tylko wysychanie i kurz. Widziałam kiedys program o tym. Najlepiej więc nadaja sie wszelkie sztuczne łzy tzw i swietlik. Sama mam w domu swietlik euphrasia i jest fajny. Uważaj na inne krople

Offline

 

#7 2011-01-30 22:29:18

i.em
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-06-15
Posty: 72

Re: Niebieska wydzielina z nosa

Offline

 

#8 2011-01-30 22:31:04

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Niebieska wydzielina z nosa

Fakt, Pulkos już dawno rozgryzł, że jestem Marsjanką wink.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson