Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#76 2011-02-08 09:05:59

Sabinka
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 34

Re: Bezbakteryjne zapalenie pęcherza

Witam!
Jestem po kolejnych badania, kolejnych wizytach.
Uroflow, który przepisał mi urolog niestety nie pomagał, wysuszał mi tylko maksymalnie wszelkie dostępne śluzówki.
Starałam się dać mu szanse ale po dwóch tygodniach moje oczy już tego nie wytrzymały i odstawiłam.

Po kuracji Profesor Dmoch pozbyłam się entero ale zdobyłam bakterię coli - bardzo liczne kolonie.
Myślę, że to wypalona lekami śluzówka pochwy przyjmuje wszystko co możliwe.
Zaraz po zrobieniu posiewu u Pani Doroty zaczęłam łykać dwa razy dziennie po łyżeczce srebra koloidalnego, bo czułam już po 4 dniach po zakończeniu globulek z nolcinu, że coś jest cholernie nie tak. Srebro przyniosło skutek! Dołączyłam olej z rokitnika i czułam się rewelacyjnie. Poza symptomami ze strony opuchniętej łechtaczki, o czym pisałam wcześniej, wszystko było ok.
Pani Profesor zapisała mi kolejno:
globulki z augametrliu (Pani Dorota powiedziała, że jakies podłe te coli mam) i nanystatyny
na parcie spazmolit - i muszę powiedzieć, że skuteczniejszy niż uroflow, choć koszmarnie drogi
lignokainę i bactroban (maść - muszę sprawdzić dokładnie nazwę) na dolegliwości łechtaczki - i podziałało, po 2-3 dniach ogromna poprawa
Dodatkowo szare mydło do mycia i prania.
Dostałam także Tiarolid na odwodnienie, bo mam ogromne zaburzenia w tym względzie.
Pani Profesor skierowała mnie do dietetyka oraz na badania hormonalne.

Wczoraj wzięłam ostatnią globulkę z augametrilu. Co do pochwy czuję, że jest ok ale mam dolegliwości ze strony cewki.
Czuję jakbym się nie wysiusiała do końca. Nie sądzę żeby to były jakieś bakterie, ale się bardzo niepokoję, bo nie chcę kolejnej mocnej infekcji. Bardziej mi pasuje ten spazmolit - może to skutek uboczny?

Redakcjo powiedz co mogę więcej zrobić na odbudowę śluzówki? Skończył mi się olej z rokitnika i biorę Biogal, ale nie ma on tak dobrych efektów.
W jaki nieinwazyjny sposób mogę sobie pomóc? Może iść jeszcze do innego lekarza, bo obecny urolog na moje oko nie leczy tylko zagłusza objawy. Do kogo mam iść w Wawie?

Pulkos co do zanieczyszczonych leków - masz rację! Moim zdaniem globulki, które otrzymałam w aptece były źle wykonane. Widziałam okruchy leków, z których były zrobione.

Offline

 

#77 2011-03-31 10:40:36

loni
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 1923

Re: Bezbakteryjne zapalenie pęcherza

Sabinka dawno Cię nie było. Jak u Ciebie sytuacja?
Mam nadzieję, że czujesz się lepiej i zapomniałas już o wczesniejszych problemach.
Odezwij się co słychać. smile

Offline

 

#78 2011-03-31 13:50:04

Amidala25
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-12-15
Posty: 785

Re: Bezbakteryjne zapalenie pęcherza

Sabinka co to jest Spazmolit? to to samo co Spasmolina? to nazwa leku czy substancja?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson