Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2007-04-13 17:04:20

lutra
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-03-04
Posty: 22

Re: teraz ja

a i wcześniej nie robiono mi badań, lekarze nie sądzili, że są potrzebne, ani dermatolog, ani dwóch ginekologów, ani urolog. pani ginekolog np kazała mi czekać "aż samo przejdzie" bo w końcu kiedyś przejdzie "a ja jestem taka niecierpliwa". jak zrobiłam z własnej inicjatywy ogólne badanie moczu to nawet nie zauważono zbyt dużej ilości moczanów i szczawianów no i białka, bo to nawet w kiepskim labie wyszło.eh

Offline

 

#27 2007-04-13 17:14:47

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: teraz ja

chyba mozliwe zeby zrobic ztych samych szczepow bo itak trzeba ich namnozyc najpierw. w dziale leki->bakteriofagi alter dokladnie opisal jak sie zabrac za zalatwienie fagow,warto poczytac.
na lekarzy to rzeczywiscie trafilas na konowalow.szczawianow i moczanow najlepiej jak wcale niema ale czasem wychodza ale ze bialka niezauwazyki to juz nievardzo bo tego wcale niepowinno byc a skoro jest to cos powinno dac do myslenia im...
a z antybiotykami jak sie niepokrywaja to zawsze mozna pokombinowac np najpierw jakis potem inny tylko przy takiej ilosci bakteri trudno powiedziec ktora jest glownym najtwardszym sprawca zamieszania i na ktorej konkretnie sie skoncentrowac dlatego powinnas uzyc wszelkich sposobow aby rozgonic slabsze bakterie wtedy sie okaze co jest najbardziej odpowiedzialne za cala sytuacje.

Offline

 

#28 2007-04-13 17:31:00

alter
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-11
Posty: 156

Re: teraz ja

mozliwe przez cudowne rozmnozenie
nie ma jednego antybiotyku no to nie najlepiej ale na tyle roznych gadow to bylby cod, wcale tez nie jest powiedzine ze i fagi beda choc jest duza sznasa dla aureus, coli i fek moze nawet 80 %, nie wiem jak proteus, wiec i tak moze sie skonczyc antybiotykiem, ale wydaje mi sie ze lepiej zaczac od fagow, mniej potencjalnych skutkow ubocznych moze nawet wcale

Offline

 

#29 2007-04-13 19:03:31

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: teraz ja

Jeslo chodzo o szcawiany, to Malczyński leczy ziolami, usg tez robi jednoczesnie, razem jedno i drugie kosztuje 130 zl. Julka chyba miala szczawiany i na jej stronie podalam sklad ziolek, ktore lekarz jej przepisal, ale i diete jednoczesnie jej dal rezimowa, tj unikanie pewnych pokarmów. dan

Offline

 

#30 2007-04-13 20:09:58

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: teraz ja

Nie denerwuj się. To jest w sumie dobra sytuacja. Masz 10^5, 10^6, czyli ilości, które wg tzw. standardów medycznych są chorobowe. Czyli już teraz nawet sceptyczny urolog nie powinien Cię zwieść, bo nie ma podstaw smile. Do profesora możesz iść, bo on jest naprawdę dobry i na pewno Cię nie zostawi na lodzie. Zawsze coś będzie próbował zrobić, poza tym ma szerokie horyzonty myślowe, jest życzliwy pacjentom i komunikatywny, co też dobrze rokuje smile. Powodzenia!

Bakteriolog potrafi, bo po to jest specem od bakterii. Za to cesarki nie zrobi.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#31 2007-04-13 23:08:52

lutra
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-03-04
Posty: 22

Re: teraz ja

Dziękuję Wam wszystkim bardzo serdecznie. Kompromisowo umówiłam się na wizytę i do dr Malczyńskiego i do prof Zdrojowego, tym bardziej,że nie wiem czy uda mi się znowu zwolnić z pracy żeby jechać do W-wy. Zobaczymy. Poczytam dokładnie o fagach i może rzeczywiście od tego zacznę. Jeśli mi wystarczy kasy:(
pozdrawiam ciepło

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson