Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2010-05-27 12:14:13

ipka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-16
Posty: 23

Cystistat - gdzie kupić?

Zdecydowałam się na kurację Cististatem. Wiem, że lek jest dostępny na stronie http://www.cystistat.pl/. Kuracja jest bardzo droga. Czy ktoś z Was może podpowiedzieć gdzie zdobyć lek taniej lub w jaki sposób ubiegać się o refundację z NFZ? Będę wdzięczna również za opinie osób, które stosowały Cististat na temat przebiegu leczenia i jego skutków.

Offline

 

#2 2010-05-27 17:20:24

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Cystistat - gdzie kupić?

Ja mogę załatwić Cystistat taniej u dystrybutora. Refundacji, niestety, nie załatwisz, ponieważ... to nie jest zarejestrowane jako lek! To znaczy - jak masz upartego lekarza, możecie powalczyć, ale nastaw się na walkę z wiatrakami.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2010-05-27 19:25:16

ipka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-16
Posty: 23

Re: Cystistat - gdzie kupić?

Byłabym Ci ogromnie wdzięczna. Jutro będę wiedziała o jaką ilość leku się rozchodzi (urolog ma mi dać znać po konsultacji z kolegą po fachu jaką dawkę specyfiku zamówić). Ile kosztuje jedna wlewka u dystrybutora?  Nie będę podejmować się walki z NFZtem, jestem wykończona leczeniem, marze o tym żeby się wyleczyć i mieć już święty spokój, móc znowu traktować 'sikanie' jak oddychanie - naturalnie. Wierze w Cististat bo jeśli nie on to już nie wiem co. Napisz proszę gdzie i jaki sposób mam się do Ciebie zgłosić żeby złożyć zamówienie.

Offline

 

#4 2010-05-27 19:28:09

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Cystistat - gdzie kupić?

Napisz do mnie na priv, ile potrzebujesz i na kiedy, ja skontaktuję się z dystrybutorem, zobaczę, jaką ma bieżącą ofertę dla naszych forumowiczów smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2010-05-27 21:42:44

ipka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-16
Posty: 23

Re: Cystistat - gdzie kupić?

Rozmawiałam przed chwilą z lekarzem. Radził się kolegi, który w klinice ginekologiczno-urologicznej na pd Polski ma bardzo dobre rezultaty leczenia Elmitronem. Sugerował to zamiast Cististatu. Wiem, że masz doświadczenie z oboma lekami, jaką masz opinię na ten temat?

Offline

 

#6 2010-05-27 21:55:21

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Cystistat - gdzie kupić?

Ja jestem zdecydowanie za Cystistatem. Z dwóch powodów: C. działa bezpośrednio na miejsce uszkodzeń podwójnie - klajstruje ubytki i regeneruje je. Tak działają też inne wlewki na bazie kwasu hialuronowego, oczywiście, również niedostępne w Polsce. Elmiron tylko regeneruje. W dodatku łykasz go i czort wie, ile z tego polisiarczanu sodu (to też substancja regenerująca i stabilizator mastocytów) włazi w pęcherz. Elmiron silnie obciąża układ pokarmowy (ja miałam po nim potem problemy) i efekty widzisz po kilku miesiącach. Wlewki - możesz zauważyć już po 2-3. Elmiron ma regenerować, ale nie działa ochronnie, a wlewki tworzą taki lepki film, więc mocz i substancje w nim wydalane (również metabolity leków) nie drażnią tak bardzo. Plus Elmironu - łykasz kapsułkę, nie obciążasz cewki cewnikowaniem.
Pewnie to indywidualne podejście, ale jakkolwiek Elmiron swoje zrobił, nie powiem, to jednak bardziej mi podpasowała postać wlewek, dała mi ten drugi efekt - bezpośredniego filmu ochronnego. Przy czym nie chodzi mi o C. jako taki, tylko o kwas hialuronowy. Gdyby były dostępne inne o nazwie Kogucik, też bym je polecała. Ja po prostu widzę zbawienny efekt HA smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#7 2010-07-20 15:00:12

ipka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-16
Posty: 23

Re: Cystistat - gdzie kupić?

Offline

 

#8 2011-04-11 12:42:15

aysha
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-28
Posty: 45

Re: Cystistat - gdzie kupić?

- apteka na Łuckiej - aktualizacja - 1 sztuka - 332 PLN - cena z 9.04.2011 - załatwione przez handlowca wstawione właśnie do tej apteki - odbiór na nazwisko
- dziś miałam 1 wlewkę z 10.

Offline

 

#9 2011-04-11 19:37:34

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Cystistat - gdzie kupić?

Się zadumam - o tej samej porze Anno Domini 2007 jedna wlewka kosztowała 1545 zł...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#10 2011-04-13 23:05:06

aysha
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-28
Posty: 45

Re: Cystistat - gdzie kupić?

jeny - aż tyle ??? to teraz prawie darmo........

Offline

 

#11 2011-04-13 23:35:42

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Cystistat - gdzie kupić?

Ano. Swoją drogą, muszę reaktywować współpracę z SymPharem. Miałam pewne propozycje dla nich, ale te kłopoty finansowo-zdrowotne zastopowały mi prace.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#12 2011-07-20 21:22:16

marek4321
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-07-20
Posty: 2

Re: Cystistat - gdzie kupić?

Witam,
Podłączę się. Pilnie potrzebuję kupić 3 fiolki. Nie stać mnie na 500 zł za sztukę. Może komuś zostało lub posiada jakiś namiar na tanią aptekę.
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson