Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-09-29 12:41:08

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Piekielni Lekarze - strona www

ZareklamujÄ™ tu coÅ›...........jest to wykaz neandertali.
Sugerowałbym, żeby tutejsi userowie dopisali swoje wrażenia co do poszczególnych lekarzy. Warto tę stronę rozwijać.
http://lekarskiepieklo.pl/opinie?start=180

Offline

 

#2 2011-09-30 01:49:03

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Piekielni Lekarze - strona www

A ja mam zastrzeżenia. Już samo hasło "piekielni lekarze" mnie odrzuca. Wygląda mi to na stronę do zbierania adresów do bazy mailingowej tongue. Merytorycznie się nie broni (formuła zbytnio pozwalająca na manipulację, brak wyważenia emocjonalnego, zniesławienie, czarny PR konkurencji). Regulamin budzi zastrzeżenia z zakresu ochrony danych osobowych i panowania prawnego nad zawartością serwisu (np. kontakt dopiero po zalogowaniu - prawny bubel i ryzyko dla właścicieli).
No i te błędy ortograficzne.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2011-09-30 12:58:49

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Piekielni Lekarze - strona www

owszem, cechy są jakieś (na pierwszy rzut oka) ""prymitywne", i to może dawać do myślenia (ukryte cele...).
Ale---jest okazja przywalić imiennie małpowatemu, więc dopuki strona działa --można przywalać .

Interesuje mnie od dawna coś innego--pytam , bo nie jestem aż tak obyty z internetem:::
Czy jest baza w której można sprawdzić to, czy dany lekarz MA WOGÓLE DYPLOM ?????????????
Lub--wykaz absolwentów poszczególnych wydziałów medycznych we wszystkich uczelniach mających taki wydział.

Często postawiłbym 1000 dolarów na fakt, że dany neandertal (pan doktor) nie ma wcale dyplomu !
Albo go kupiÅ‚ na bazarze, albo kupiÅ‚ go na uczelni z pominiÄ™ciem  pracy dyplomowej.
I tu ostatnie pytanie : Czy jest wykaz tytułów prac dyplomowych z podaniem nazwiska autora ? Oraz-kto był recenzentem takiej pracy i prowadzącym ?
Rozumiecie : chodzi o stwierdzenie jaki promotor wypuścił debila .
Bije to w promotora i czyni go odpowiedzialnym za wypuszczonego idiotę który zabija ludzi.
Więc--o takie dane mi chodzi, żeby można je było ściągnąć.
Czy do tego trzeba hakera czy też zwykły user internetu da se radę ?????

Offline

 

#4 2011-09-30 21:12:18

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Piekielni Lekarze - strona www

Na stronie NIL jest możliwość sprawdzenia numeru PWZ lekarza. Żeby dostać numer, trzeba zdać egzaminy. Doktoraty i hab. sprawdzasz w bazie Nauki Polskiej. A absolwent AM, o ile pamiętam, nie pisze pracy, dostaje dyplom na podstawie egzaminów. Gdzie zaś sprawdza się opiekunów stażu i specjalizacji - nie wiem. Niektórzy lekarze na swojej stronie zamieszczają skan dyplomu wieńczącego specjalizację i tam są dane opiekunów.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#5 2011-10-01 09:51:18

wiktoria05146
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 543

Re: Piekielni Lekarze - strona www

a ja znalazłam tam swoją ogólną z której jestem zadowolona, zawsze daje skierowania na posiewy, badanie ogólne przy zapaleniu pęcherza na NFZ co się w ogóle nie zdarza. nie ma jak na tej stronie napisać pozytywa?

Offline

 

#6 2011-10-01 20:15:24

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Piekielni Lekarze - strona www

No i to jest kolejny minus - opinie mają być rzetelne, a więc trzeba móc polemizować. A to wygląda raczej na, jak mówi Pulko, dowalenie małpoludowi. Ale, Pulkosie, nam nie chodzi o dowalanie. My chcemy rzetelnej, uczciwej i miarodajnej opieki medycznej, więc nasze działania promujące lekarzy spełniających te warunki i piętnujących tych, którzy ich nie spełniają, muszą być rzetelne, uczciwe i miarodajne. Dla mnie tamta strona nie daje takich możliwości.

A co do nazwy - ktoś się demotów naoglądał albo cynicznie pozycjonuje się na plecach wypromowanego serwisu.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#7 2011-10-02 11:17:13

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: Piekielni Lekarze - strona www

Nikt nie broni WAM założyć strony pt. Wspaniali i inteligentni lekarze polscy .

Strona "piekielni lekarze" jest dobra, podobnie jak zbliżona podstrona w "primum non nocere" --z tym że akurat chyba ją skasowali , ale była kilka lat.
Wy sobie poczytajcie jakie są podchody mafii lekarskiej żeby takie strony zniszczyć.
Jedno jest dobre dodatkowo: dane tych lekarzy będą wykorzystane gdy nasz kraj znowu będzie wolny. Przydadzą się ci lekarze pensjonariuszom- w obozach typu Bereza, gdzie posiedzą sobie na dożywociu za wspołpracę przy likwidacji narodu polskiego.
Bo jak inaczej można nazwać to co oni wyrabiają ?

Offline

 

#8 2011-10-02 19:55:52

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Piekielni Lekarze - strona www

Pulkos, ja Cię uprzedzałam i wielokrotnie prosiłam, prawda? Wiesz, że cenię Twój udział w forum, ale ponieważ totalnie mnie ignorujesz w zakresie słownictwa, dostajesz tygodniowego bana.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson