Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-06-16 09:03:22

Arek32
Użytkownik
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 11

Moge polecic dr Janusza ZajdÄ™ - bardzo dobry lekarz i czlowiek

Offline

 

#2 2011-06-17 21:14:56

Majka05
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 804

Re: Moge polecic dr Janusza ZajdÄ™ - bardzo dobry lekarz i czlowiek

Ja się niestety z tobą nie mogę zgodzić.
Zrobił mi kilka badan, przepisał kilka lekow - zadne nie pomogly. Po czym stwierdzil, ze musze po prostu cwiczyc pecherz i starac sie jak najdluzej trzymac mocz, np. siadajac na zwinietym reczniku, ktory mial mi niby pomoc utrzymac dluzej. I tyle z jego "pomocy".

Offline

 

#3 2011-10-20 15:44:25

Astrid
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 233

Re: Moge polecic dr Janusza ZajdÄ™ - bardzo dobry lekarz i czlowiek

Długo się tu nie odzywałam, ale chyba warto. Dr Zajda to jest bardzo słaby lekarz.Wg niego każda kobieta cierpi na nietrzymanie moczu. Akurat ja wprost przeciwnie.
Może jest dobry do różnych korekcji chirurgicznych, ale do leczenia stanów zapalnych tragedia. W Conti nie mają chyba labu z bakteriologią więc swoją wiedzę o tym czy pacjent ma bakterie czy nie dr opiera na teście paskowym. Zalecił mi urodynamikę w czasie kiedy miałam megazapalenie. NFZ musi za tę procedurę dobrze płacić.
Jedyne za co mogÄ™ go pochwalić to wlewy ze srebra. ByÅ‚o to niezÅ‚e choć niestety w  moim  przypadku dziaÅ‚aÅ‚o krótko. Dr byÅ‚ bardzo zdziwiony bo to pomaga innym pacjentom na wiele miesiÄ™cy.
Do sedna choroby nie zamierzał dr Zajda dotrzeć i nie dotarł bo sobie odpuściłam wizyty u niego i w ogóle urologów na długi czas.
I jeszcze dodam, że to lekarz który wyśmiał sprawę zrobienie usg cewki moczowej. Jakby nigdy o tym nie słyszał. Szkoda...


dajcie mi dr House'a:)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson