Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-07-05 13:40:51

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Ginekolog - Poznań

Czy któraś z Was była na wizycie bądź słyszała o Dr hab. n. med. Michale Pawlaczyku z Poznania?

Offline

 

#2 2011-10-04 19:41:01

amina
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 126

Re: Ginekolog - Poznań

ja słyszałam i się wybieram, dam znać po wizycie jak było

Offline

 

#3 2011-10-04 20:30:34

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Ginekolog - Poznań

Dzięki, czekam na Twoją opinię Amina. smile

Offline

 

#4 2011-10-04 23:17:35

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: Ginekolog - Poznań

amina! co u Ciebie słychać? Zdrowa jesteś?

Offline

 

#5 2011-12-04 19:22:34

Wrocławianka
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 1874

Re: Ginekolog - Poznań

I jak Amina, już po wizycie? smile

Offline

 

#6 2011-12-08 21:05:57

amina
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-08-19
Posty: 126

Re: Ginekolog - Poznań

cześć, trochę się nie odzywałam ale zgodnie z obietnicą opisuję wizytę.

Zdrowa nie jestem i lekarz powiedziaÅ‚, że z jego doÅ›wiadczenia (a mówiÅ‚, że do niego to wÅ‚aÅ›ciwie tylko takie "przypadki" trafiajÄ…, co siÄ™ nimi nikt inny nie chce zajmować) sprawa z bakteriami nie jest prosta i zazwyczaj wyleczenie zajmuje kilka lat. Jak zobaczyÅ‚ wszystko co braÅ‚am do tej pory (dawno nie wchodziÅ‚am na forum i od tamtej pory jeszcze wielu leków próbowaÅ‚am, gÅ‚ownie antybiotyków (ale też wzięłam kolejne 100 TFX), na wÅ‚asne życzenie braÅ‚am np. linezolid- Zyvoxid który mi nie pomógÅ‚) to mi powiedziaÅ‚, że jest mu przykro ale nie widzi leku który teraz, na szybko mógÅ‚by rozwiÄ…zać mojÄ… sytuacjÄ™. Jego zdaniem  konieczne badania mam już zrobione, wiÄ™c nie ma sensu dalej szukać przyczyn czy podÅ‚oża utrzymywania siÄ™ u mnie tych bakterii.

Zalecił mi stałe (codzienne) przyjmowanie probiotyków doustnych i dopochwowych i powiedział, ze antybiotyk mogę brać nie częściej niż 2 razy do roku (tylko w razie dużego pogorszenia). Jego zdaniem przy takich historiach czasem pomagają zmiany hormonalne i zalecił albo ciążę albo tabletki antykoncepcyjne. Więc teraz staram się zajść w ciążę. Co mi się spodobało, to fakt, że nie gadał głupot na temat że mam np. próbować współżyć normalnie (co mi inni sugerowali nie słysząc argumentu, że mam potem problemy z pęcherzem), tylko od razu powiedział, że skoro mam taki problem i chcę mieć dziecko to mam próbować tylko jak mam owulację. Powiedział, ze takie są ograniczenia mojej aktualnej sytuacji ale ma doświadczenie, że większość kobiet wychodzi po kilku latach nawet z takich historii.

Poświęcił mi 50 minut. Udzielił mi tez wskazówek jakie badania mam dodatkowo robić w trakcie ciąży, by monitorować sytuację (oznaczanie ilości leukocytów w okolicach szyjki macicy). Lekarza polecam, nie pamiętam już dokładnie co mówił, trochę mi opowiadał o swoich doświadczeniach z badaniem bakterii, bo brał udział w jakichś międzynarodowych badaniach w tym zakresie. W każdym razie niczym mnie do siebie nie zraził i jak mi się uda z ciążą to na wszelki wypadek raz na trymestr się do niego przejadę, żeby mnie obejrzał.

Nie wiem jak tam u Was, ale ja narazie uznałam, że zrobiłam wszystko co mogłam by się wyleczyć. i tyle. resztę muszę narazie zaakceptować, mimo, ze mi się to nie podoba. dam znać czy mi się udało z ciążą mimo tych bakterii.

pozdrawiam wszystkich:) mam nadzieję że u Was jest lepiej.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson