Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2011-12-29 13:13:44

charles
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 1

cymbalta lub odpowiedniki

jw.
Witam, jestem tu nowa.Blakam sie po swiecie z depresja i fibromialgia ok 6 lat.
jestem tez po wycieciu glejaka z muzgu.
Pracowalam normalnie po operacji, bylam 2 lataw UK,ale niestety deprecha mnie tak dopadla paradoksalnie po zmianie pracy na lepsza.. i lekarz wypisal mi Cymbalte. bylo super! ale..mam 4 tabletki na wizyte u psychiatry marne szanse a rodzinny mi nie wypisze bo nie ma potwierdzenia ze na to choruje...zlitujcie sie jak komus zostalo z jakies kuracji albo ma jakis dostep-pomozcie mi..juz nie mam sil..ja moge odstapic Lexapro 20 jesli jest dla kogos przydatne..

Offline

 

#2 2011-12-29 20:39:51

pulkos
Zbanowany
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 1709

Re: cymbalta lub odpowiedniki

Na tym forum ludziska łykają (z branży jaka cie interesuje) --amitryptylinę i tylko chyba na ten temat można ich ""nękać"" :-)))
Swoją drogą owa FIBROMYALGIA to temat bardziej jeszcze ukryty niż nasze zapalenia pęcherza======bóle w całym ciele i niewłaściwe fazy snu /skrótowo mówiąc/ poprzeplatane nastrojami depresyjnymi.
Bez- przyczynowe !!! (to taki pęcherz nadreaktywny :-))))
Obawiam siÄ™, że przyczyna jest  (infekcyjna) ale kto to uzna ?
Ciekawe byłoby wykonać panel infekcyjny w Poznaniu (borelioza-babeszioza-jersinia itp).
PS. swoją drogą..........podobne objawy ma człowiek z paciorkowcami we krwi................

Offline

 

#3 2011-12-29 23:49:03

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: cymbalta lub odpowiedniki

Mój neurolog mówi, że fibromialgia to taki wykręt medycyny, która nie umie postawić diagnozy. On nie uznaje fibromialgii za przyczynę, tylko zespół powikłań czegoś, co trzeba zdiagnozować. No, ale on z tych mądrzejszych - pierwszy mówił, że te całe IC, OAB, neuropatie to dla niego są na tle jakiegoś patogenu, może wirusowe, i w przebiegu niedoborów immunologicznych. I się potwierdziło.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2011-12-30 19:44:07

Astrid
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 233

Re: cymbalta lub odpowiedniki

Charles_zbadaj poziom wit. D i tarczycę (TSH, ft3, ft4, przeciwciała atpo, atg oraz usg z dokładnymi wymiarami). Niska wit. D = bóle kostne, stawowe, mięśniowe i deprecha. Leki antydepresyjne źle wpływają na prace tarczycy, a chora tarczyca na depresję i koło się zamyka.
Redakcjo_w 100% się zgadzam z Twoim lekarzem. Dobrze że jeszcze tacy istniejąsmile Fibromilagia to taka sama bezradność jak jelito drażliwe.


dajcie mi dr House'a:)

Offline

 

#5 2011-12-30 19:48:24

Astrid
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 233

Re: cymbalta lub odpowiedniki

I jeszcze link:http://www.vitamind3-cholecalciferol.com/vitamin-d-deficiency.htm


dajcie mi dr House'a:)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson