Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-01-05 13:55:12

zalamana89
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 18

cystoskopia i badanie urodynamiczne

Jestem z Å‚odzi z pecherzem walcze od prawie roku z przerwami. wychodza mi bakterie lecze je ale jakos jest coraz gorzej.;/ nie boli mnie juz tak ani nic ale sikam non stop i to mnie wkruza baaaaardzo!!!!! mam teraz przez to zapalenie pochwy ktore lecze i biore furagin bo wyszla mi e coli.

Mam pytanie czy ja moge zrobic sobie niedlugo cystoskopie i badanie urodynamiczne?? albo chcoiaz jedno z tych zeby wykluczyc moze inne choroby. bo moze mam cos innego w pecherzu??? moze mam naderaktywny albo IC???? nie wiem tylko czy przy bakteri moge to zrobic, ktore badanie lepsze.

prosz eo pomoc

Offline

 

#2 2012-01-05 19:15:54

monka812
Użytkownik
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 915

Re: cystoskopia i badanie urodynamiczne

jak masz stan zapalny, to nic nie zrobisz, żadnego z tych badań, przynajmniej nie powinni ci zrobić, bo to jest ingerencja przez cewkę do pęcherza, to mógłby się stan zapalny pogorszyć.zresztą nikt ci tak od ręki nie zrobi tych badań, na to sie czeka.
musisz najpierw wyleczyc stan zapalny. juz nie pamiętam dokładnie, jak to jest, ale do urodynamiki musiałam mieć zrobione badanie moczu, jak wynik był ok, to mi zrobili.


co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Offline

 

#3 2012-01-05 21:46:20

Sonja
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 973

Re: cystoskopia i badanie urodynamiczne

Ja przy jednym i drugim badaniu miałam bakterie w moczu, więc pewnie to zależy indywidualnie od pacjenta i decyduje o tym jego lekarz, na badania też bardzo krótko czekałam, ok tygodnia.

Offline

 

#4 2012-01-06 12:02:14

zalamana89
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 18

Re: cystoskopia i badanie urodynamiczne

no ja na te dwa badania tez bym krotko czekala tylko wlasnie jeden lkarz nie chial mi tego zorbic ale to dlatego bo nfz juz nie mial pieniedzy w starym roku. teraz chce sie podpytac o to zeby wykluczyc po prostu inne rzeczy

Offline

 

#5 2012-01-06 12:06:30

zalamana89
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 18

Re: cystoskopia i badanie urodynamiczne

mam moczu w tym tygodniu co bedzie i prawdopodobnie urologa to sie dowiem i jak cos to pojde

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson