Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.
Nie jesteÅ› zalogowany.

Witam,
Czy ktos sie orientuje gdzie w Warszawie można zrobić pakiet infekcyjny cpr (chlamydia, urea i myko...) ?
Jaka cena i ile badań ?
Znalazłam jedną placówkę ale koszt aż 355 zł.
Dziękuje za informację
Offline

Podaj namiary na tę placówkę.
Coś mi się zdaje że to nie jest drogo...........
Offline

NZOZ Laboratorium Genetyki Medycznej
Centrum Badań DNA
ul. Mickiewicza 31
Tel.: 061 623 25 25, fax:061 623 25 26
Panel URO-GENITAL 6 - panel identyfikacji 6 patogenów (Test 6 w 1): Trichomonas vaginalis,
Mycoplasma hominis, Ureaplasma urealyticum, Chlamydia trachomatis, Mycoplasma genitalium,
Neisseria gonorrhoeae - jakościowo multiplex PCR
340 zł
Wydaje mi się, że w innych większych miastach ceny sięgają ok. 250 zł
Offline

Ale to jest nasz Poznań, nie Warszawa
.
PS. Brzmi to trochę jak kryptoreklama, ale my na razie i tak rekomendujemy tę placówkę, więc odpuszczam dalsze działania.
Offline

Ja jestem w trakcie badań kupionych na stronie testdna.pl Wprawdzie nie są z Warszawy, ale bez problemu można wysyłać im próbki z całej Polski. HPV, HSV, Chlamydia trachomatis, Ureaplasma urealyticum kosztują w pakiecie 310 złotych. Trzeba doliczyć koszty wysyłki próbki (ja na wszelki wypadek zrobiłam to Pocztexem, więc zapłaciłam 30 zł) i pobrania wymazu, jeśli nie masz kogoś, kto zrobi Ci to za darmo.
Offline

Dżumko, ale na przyszłość post reklamowy pisz jako trzeci - ponieważ już jesteś aktywna, nie usunę go, niemniej zaczynanie bytności na forum od reklamy jest źle widziane, nawet jeśli w dobrych intencjach. I opisz coś więcej, bo banalne "niepotrzebnie się bałam", żeby zasłonić reklamę, naprawdę nie jest szczytem wysublimowania.
Offline

Wyjaśnienie:
Jeżeli chodzi o mnie to u mnie nie ma ŻADNEJ kryptoreklamy gdyż ja szukam tańszej placówki w Warszawie, która robi pakiety infekcyjne PCR. Jeśli ktoś zna prosze o namiary.
Dane które wkleiłam rzeczywiście dotyczą Poznania ale mają placówki po całej Warszawie tylko już nie szukałam - poprosił o to Pulkos.
Offline

Ponawiam
Offline

Napisałem do nich i przysłali mi odpowiedź jaka placówka w Warszawie z nimi współpracuje (z tym Poznaniem).
CYTUJĘ:::::::
W Warszawie współpracujemy z laboratorium Nadzieja-Lab na ul. Wilczej 28/3 tel. 22 622 05 03.
------------------------------------------------------------------
No i tyle. Ja myślę że szukanie czegoś taniej nie ma sensu.
Offline

moim zdaniem to tanio,6 patogenów met genetyczną za 340 zl,tylko teraz zastanów się co chcesz mieć zbadane. Bo w tym pakiecie co ja robiłam są 4 :HPV(badane wszystkie typy), HSV-opryszczka która może być powodem zapalenia cewki, chlamydie i ureaplasmy,brakowało mi tylko do szczęścia mykoplasmy.
Offline

Pulkos niestety oni sami nie pobierają materiału... Trzeba owy wymaz przynieść do nich... A ja się tego boje...
Offline

dzwoniłaś i tak ci powiedzieli ?????
cholera --a ja pytałem centralę w tym sensie że i pobranie też.......
Zaraz, a może oni robią z krwi to badanie genetyczne ? Pobranie krwi na pewno sami robią.......
Offline

Pulkos robiłes badania? Dowiedziałes sie cos ?
Offline

ja dzwoniłam na Wilczą i powiedzieli że robią wymazy lub pobierają krew i sami osobiście wysyłają kurierem materiał do Poznania. Jedynie co dla nas najważniejsze nie mają ginekologa i wobec tego nie robią wymazów z cewki i pochwy. Jeżeli gdziekolwiek to zrobimy to można do nich przywieźć i oni wyślą kurierem do Poznania. Jednym słowem taka sytuacja nas nie interesuje i trzeba samemu wszystko sobie załatwić. To tyle.
Offline

Perkosia a z krwi robiÄ… myko i urea?
Bo czytałam , że dziewczyny z forum będą teraz sprawdzały krew.
Perkosia robiłas już gdzies te badania lub robisz w najbliższym czasie?
Offline

tylko że ja konkretnie nie pytałam co z krwi bo byłam zainteresowana wymazem. Dla mnie będzie bardzo kłopotliwe znalezienie kogoś do pobrania wymazu i myślałam że może u nich będzie można bez problemu ale okazało się że nie ma u nich ginekologa.
Ja zrobiłam z krwi obie chlamydie i myko /uera nie robią/ w przychodni na Szajnochy.
W dalszej kolejności myślę zrobić PCR w Poznaniu ale to duży koszt i muszę uzbierać kasę.
Offline

Jeśli nie robią urea to też szkoda - bo znowu można się martwić...
Tymbardziej że myko są 2 roadzaje.
I juz kompletnie nie wiem co zrobić... ![]()
Offline

zdecyduj się na Poznań bo w ich pakiecie są wymienione właśnie dwie myko i uera. Ja jak odbiorę wyniki krwi to zależy co wyjdzie ale taką opcje przewiduję.
Offline

Dzwoniłam do Nadziei. Nic się nie zmieniło. Nie mają nawet położnej. Faceci mają lepiej.
Offline

Dziewczyny, czy naprawdę KAŻDA z Was ma swojego zaufanego lekarz, który bez mrugnięcia okiem pobrał Wam materiał? ja niestety nie mam. Dzwonię i dzwonię i nigdzie nie chcą mi tego zrobić
Jeśli badanie nie jest robione w placówce to nie chcą pobrać. Żałosne.
Offline