Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-05-09 20:23:33

mada
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 2

pęcherz i krwawienie z dróg rodnych

Witam
Z pęcherzem miałam problemy od dawna. Ale nie leczyłam tego u specjalisty. Raczej przy okazji grypy infekcji rodzinny coś tam aplikował. Pomagałam sobie nasiadówkami żurawiną. Od miesiaca ból podbrzusza i częste oddawanie moczu nie dawały mi spokoju. Zanim jednak miałam udać się do urologa poszłam spr się do ginekologa (przy okazji chciałam skorzystać z cytologii). Podczas badania ginekolog stwierdził że mam tkliwą macicę i że to może być stan zapalny. Dał mi proxacin 2 * 2 (tabletki 250) i usg na czerwiec:(
Wróciła do domku ale bóle nie dawały mi spokoju chociaż bardziej uciążliwe było to parcie na pęcherz. Sikanie nie bolało.
Po 5 dniach kuracji pojawiło się dosyc intensywne krwawienie. Pojechałam do szpitala na ginekologie. Tam zrobiono mi zabieg czyszczenia macicy podano dożylnie antybiotyk i po stwierdzeniu przez lekarz że właściwie nic tam takiego przy tym czyszczeniu nie było wypuszczono do domu. Tego samego dnia zrobiłam prywatnie usg dopochwowo. Lekarz znalazł zmiany w pęcherzu. Powiedział że moga to być polipy ( z jednej strony ścianki) a z drugiej też jest jakaś narośl. Bardzo się martwię co mnie czeka. Nadal po każdym piciu jedzeniu biegnę siku bo parcie jest bolesne.Byłam naprywatnej wizycie u urologa. Znalazł zgrubienie w usg ale powiedział że trzeba poczekaćna wynik histo po łyżeczkowaniu.
Czy to może być coś poważnego?? Krwiomoczu nie miałam - tera zoczywiście jest krew ale jeszcze plamię.. Morfologia była ok. CRP też. Badanie moczu przed szpitalem też ok. Dodam że pobelewa mnie też w pobliżu nerek ale przeważnie rano po nocy.
Czekanie mnie dobija. Nie chce się nakręcać..

Offline

 

#2 2012-05-09 20:30:15

mada
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 2

Re: pęcherz i krwawienie z dróg rodnych

Acha ..być może ważne: mam 53 lata i od 4 lat jestem po menopauzie.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson