Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-05-17 16:31:32

piotrek1980
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-17
Posty: 1

wstrzemięźliwość = zapalenie... ?

Witam,

W przeciągu pół roku dwa razy miałem ostre pieczenie w cewce moczowej, które udało mi się wyleczyć furaginą braną przez parę dni. Ciekawi mnie fakt, że zarówno za pierwszym jak i drugim razem taki stan pojawił się po około tygodniu wstrzemięźliwości seksualnej ( mowa tu jedynie o masturbacji, nie uprawiałem przez te pół roku seksu).
Czy może to mieć jakiś związek, bo wątpię, żeby to był zbieg okoliczności. Czy jeśli po stosunkowo regularnej masturbacji (codziennie, raz na dwa dni) tydzień wstrzemięźliwości powoduje taki stan i ostry ból, to czy może to wskazywać na bakterie gdzieś głębiej, które są wypłykiwane przy regularnej masturbacji, a w okresie wstrzemięźliwości się mnożą? Furagina pomogła mi już po jednym pełnym dniu i od wtedy na razie spokój.

Co sÄ…dzicie?

Pzdr.

Offline

 

#2 2012-05-29 18:38:15

micko
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-04-05
Posty: 17

Re: wstrzemięźliwość = zapalenie... ?

Prostata a nie pecherz na to bym stawial

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson